Stretávanie otca s 5 ročným dieťaťom

jadelka
26. máj 2016

Zaujima ma vas nazor, ako vysvetlit otcovi 5 rocneho syna, aby sa onho zaujimal. Takmer rok ho nevidel a nema zaujem sa s nim stretnut, ani ho nijako kontaktovat. Maly sa naho pyta. Co by ste robili? Nechcem tlacit na pilu, aby si nemyslel, ze to ja ho chcem vidiet. Je to ex partner a naozaj ja nemam zaujem onho, len mi je luto dietata. Mate niektora s tymto skusenosti, ako to dopadlo u vas? Zmenil ex casom nazor?Mne to pride, ze sa chce mne pomstit takymto sposobom.

sissy27
26. máj 2016

@jadelka on vie, že má syna, vie, ako sa s ním skontaktovať... ak nechce tak nechce, bohužiaľ, nech už ho k tomu vedie čokoľvek, tak úprimný záujem a city sa vynútiť nedajú, ani k vlastnému dieťaťu... malému holt budeš musieť skôr či neskôr povedať pravdu, že ocko si zariadil život bez vás... ak názor časom zmení, tak potom nech on vysvetľuje...

lintu
26. máj 2016

to asi nebude otec, ale len darca spermií...nuž i také sa stáva... nikde nie je napísané, že sa musí stretávať s dieťaťom...rozhodol sa tak ako sa rozhodol.... jeho problém... trucuje? možno, ale ani ty nemáš povinnosť domýšľať si, čo prečo druhý asi robí.... faktom je, že nechodí a nezaujíma sa....dobre....príjmi to a začni na to chystať i malého... na čo v ňom zbytočne živiť ilúzie, ktoré mu aj tak nemôžeš pomôcť splniť?

misel0806
26. máj 2016

Syna to trapi ,on to ma na salame pekny otecko za vsetky drobne... Synovi normalne povec pravdu aky je jeho otec aj tak sa to raz dozvie... No ak on nema zaujem tak to neni otec ale cudzi clovek, ktory si zivot vybral bez vas dieta urobil a isiel dalej...😊

beech
20. jún 2016

vykašľať na takého tzv.otca to si ani nezaslúži taký titul otca ,čo nemá záujem ,vie že má syna ak by chcel ozval by sa sám,môj prešiel okolo malého ktorého nevidel cca 3 roky a ani sa pri ňom nepristavil prešiel okolo neho ako cudzí človek ,to je charakter ,tak takýmto prajem len to že možno niekedy budú oni potrebovať pomoc od svojho dieťaťa a tiež ho odignoruje ako cudzieho