Som povinná otcovi detí oznamovať každý výlet?

cucoriedka33
27. júl 2024

Ahojte, s manželom sme v rozvodom konaní.
Som povinná oznamovať otcovi detí každý výlet napr. Ze ideme do zoo? Jednodňové vyletí v okoli? Alebo len keď s nimi idem mimo Slovenska? Oháňa sa tým ze ma byt o všetkom informovaný kam chodíme.. Samozrejme hneď v pondelok zavolám aj kolíznej a právničke... Ďakujem.

veronika2316
27. júl 2024

@cucoriedka33 ja síce nie som rozvedena ale nemyslím si že jednodňové výlety v okolí mu musíš hlásiť

nikaeli
27. júl 2024

@cucoriedka33 nemusíš mu hlásiť každý tvoj krok. Má to niekde na papieri? tak nech sa prestane oháňať. Keď ti zavolá a opýta sa, povedz mu, že ste dnes boli tam a tam, ale určite mu nemusíš každé ráno volať, aký máš plán dňa.

deti95060810
27. júl 2024

určite nie...

draculla
27. júl 2024

@cucoriedka33 nemusis davat vobec vediet, je to len na tvojej dobrej voli a kvoli dobrym vztahom medzi vami. Takto sa riesia len zavazne rozhodnutia (vycestovanie do zahranicia...) ja s detmi chodim aj do okolitych statov a nik neriesi nic. A to ti poviem, ze s exmanzelom som riadne na noze. Tak isto mi ani on nedava nic vediet

isis234
27. júl 2024

Nie. Len, ak by si šla mimo Slovensko

klementinka58
27. júl 2024

mimo slovenska ano musi sa oznamovat, v ramci slovenska nie

damian85
27. júl 2024

@cucoriedka33 Nemusíš ale keďže nemáš rozhodnutie súdu vo veci starostlivosti , on si ich kedykoľvek môže zobrať a urobiť presne to isté , nepovedať ti kde idú .

sense
27. júl 2024

Nie nemusíš mu oznamovať nič, rovnako ako ani on nemusí

evcagabi
27. júl 2024

Dopodrobna mu rovno hlas aj, kedy boli na zachode. Ked chce vediet vsetko, nech vie vsetko, dement

nikaeli
27. júl 2024

@evcagabi heh 😛 dobrý nápad 👏🏻
pobavila si ma