Som povinná baliť ex partnerovi plienky pre dieťa?

monyka2
29. sep 2016

Potrebujem radu. Som povinná baliť pre ex plienky pre melú ked si ju berie k sebe?? Ma ju 2x v tyzdni po 3 hodiny a 1x cez víkend na 10 hodín.

vika35
29. sep 2016

nie is povinna aj on je rodic nech sa stara ked je u neho, ale niektorym to proste nevysvetlis

dominika6
29. sep 2016

@monyka2 ty si len povinná mu odovzdať dieťa podľa dohody v stanovený deň a čas..
to či mu pribalíš nejaké vecičky na prezlečenie,alebo papučky,pyžamko,hračku, je len tvoja vec...ale on za tie dni musí zabezpečiť dieťaťu všetko potrebné..čiže tie plenky nech si láskavo nakúpi do zásoby

sissy27
29. sep 2016

@monyka2 povinnosť to nie je... ale zas ak je debil a schopný nechať dieťa pol dňa v plnej plienke, tak asi by som mu radšej pribalila... ale to už ty musíš vedieť, aký je... či uprednostní zapareniny u dieťaťa len aby ušetril, alebo či teda si tie plienky kúpi...

cerez
29. sep 2016

Povinná nie si, ale ak vám obom záleží na dieťati, tak treba spolu komunikovať a oboznámiť ex aké plienky nosí vaše dieťa - nech si ich nakúpi a ty pre istotu pribaľ dve plienky, nech výsledkom nie sú nepríjemné zapareniny. Tak vlastne aj zistíš či použije tvoje plienky alebo si ich míňa zo svojich. 😉

rusalkablack
1. okt 2016

ty si šibnutá ???? je to tvoje dieťa, nie ? malo by ti ísť o jej dobro, nie o exmanžela...

monyka2
autor
2. okt 2016

@rusalkablack ako sorry, ale prečo by som mala byt sibnuta???? Ja som sa normálne pýtala. Jasne ze mu dávam plienky pre dieta, len mi išlo o to vedieť ci som mu povinná baliť ich alebo nie. Chcel po mne aby som im aj jedlo balila. Takze posúdiť sama kto je sibnuty.

rusalkablack
2. okt 2016

@monyka2 prepac ospravedlnujem sa