Sociálna kuratela

1. aug 2024

Dobrý deň chcem sa opýtať môže mi prísť sociálna kuratela aj v nestrankovy deň na kontrolu ?

zuzanockamt
1. aug 2024

Môže. Nestránkový deň znamená, že neprijímajú stránky na úrade, vykonávajú iné činnosti, a tou môže byť aj šetrenie v domácnosti.

pribinak
1. aug 2024

Nestrankovy deň znamená, že ty sa nedostanes na úrad k ním. Väčšinou sú na pojednávaniach na sudoch, robia nevyhnutnú administratívu, či šetria v teréne
Čiže k tebe prísť môžu

autor
1. aug 2024

@zuzanockamt ďakujem a oni asi môžu prísť v priebehu celého dňa že ? Alebo ako to tam funguje ?

zuzanockamt
1. aug 2024

Majú určitú pracovnú dobu, takže počas nej + pohotovosť.

autor
1. aug 2024

@zuzanockamt veď práve to neviem že do koľkej sú tam lebo dnes nastupujem do práce a nebola by som rada keby som pri tom nebola keďže je to pravdepodobne posledná návšteva.

zuzanockamt
1. aug 2024

Autorka Tak si sa mala s nimi dohodnúť.

alickapusinka
1. aug 2024

Väčšinou chodia namatkovo.Nie ohlasenie u niektorý by to nemalo zmysel ak by prišli ohlasene.

luccija
1. aug 2024

Tak prídu, keď nebudeš doma nič sa nestane.

autor
1. aug 2024

@alickapusinka áno neohlásene chodia to mi nevadí keďže som v tejto situácii kôli susedom ktorim vadia moje deti ... Ževraj kričia že majú podozrenie že ich tyrame 😂 moje deti ani po zadku nedostali ani jediný krát a jednoducho sú to deti nemôžem im prelepit ústa páskou a uviazať o nohu stola 😒😒..... Ale myslím si že keby chceli tak by tu boli už .... Ale už to chcem mať z krku nech sa mi voľnejšie dýcha