Rozvod - rada ohľadom deti

jarmilkajurisova
17. aug 2023

Čaute baby je tu niektorá ktora sa rozvadzala potrebujem radu ohľadom deti

melanta
17. aug 2023

Veľa nás tu je, povedala by som že aj stovky možno. Veď polož otázku a odpovie ti každá, ktorá bude vedieť či mať skúsenosť.

sense
17. aug 2023

Véd polož otázku, ale každé každá situácia rodinná je iná, tak aj odpoveď môže byť od každej ina

jarmilkajurisova
autor
17. aug 2023

@melanta muž v žiadosti o rozvod napísal že z manželstva pochádzajú dve deti tie staršie ale najmenšiu dcéru akoby zaprel.moze súd nariadiť testy dna keď tvrdí že nieje jeho lebo nemá farbu jeho oci

breznica
17. aug 2023

@jarmilkajurisova gratulujem k takému mužovi, keby každý zaprel svoje dieťa kvôli farbe očí, tak dobrá polovica detí nemá otca🤣

vlado818
17. aug 2023

@breznica Dakujem to som sa dobre zasmial...🤣🤣🤣🤣

bluka2
17. aug 2023

A máš sa čoho obávať…?

jarmilkajurisova
autor
17. aug 2023

@bluka2 nie

taga
17. aug 2023

Prepana, tvoj mjz sa s tebou rozvadza lebo jeho najmladsia nema rovnaku farbu oci ako on?? 😆 ved mu kup nejaku detsku encyklopediu, tam to najde pekne vysvetlene aj s obrazkami,asi na takej urovni, ze by to aj pochopit mohol

kvetinka75
17. aug 2023

@jarmilkajurisova myslela som si ze ma tu uz nic neprekvapi. To ma kolko rokov? To az teraz vysvitlo aky je debil?

sense
17. aug 2023

Len kvôli Farbe oči? Tak na súde uvedies ze v žiadosti je chyba ze mate tri deti.

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jarmilkajurisova
autor
17. aug 2023

@kvetinka75 áno bohužiaľ lebo mala má svetle vlasy kučeravé a modré oči po mne

jarmilkajurisova
autor
17. aug 2023

@sense súd môže nariadiť testy toto ma zaujíma?!ja by som bola rada keby nariadil

jarmilkajurisova
autor
17. aug 2023

@taga zbytočne on nevie čo je genetika

jarmilkajurisova
autor
17. aug 2023

@vlado818 to smiešne nieje ale na zaplakanie že existujú taký kok.....ako on

kvetinka75
17. aug 2023

@jarmilkajurisova clovek nevie ci sa ma v takychto pripadoch smiat alebo plakat

lulu0123
17. aug 2023

Idiot.Nie,sud v konani o rozvode nebude nariadovat ziadne testy.Pravne je on otcom.

majka99999
17. aug 2023

To by on musel napadnut na separatnom konani, ze nie je otec, na rozvodovom konani sa otcovstvo neriesi. Dcerka sa podoba na teba a nie nanho, tak nie je otec, akoze wauuu...

bmolko
18. aug 2023

@jarmilkajurisova vsak nech si da spravit test DNA a potom to predloz na sude a vyjde z toho ako debil

breznica
18. aug 2023

@majka99999 všetky deti sa MUSIA podobať len na otcov,to si nevedela? Ach ty môj boh a to majú ľudia s takýmto myslením volebné právo

jarmilkajurisova
autor
19. aug 2023

@breznica neviem ale ja budem žiadať aby súd nariadil testy dna

zuzanockamt
19. aug 2023

@jarmilkajurisova Veď ale podľa foto v profile aj to najmenšie vyzerá tmavé. A teraz čakáš aj štvrté, keďže si v termínovke - Augustovky 2023?

jarmilkajurisova
autor
20. aug 2023

@zuzanockamt už nečakám porodila som skôr.....
@zuzanockamt