Rozvod a vyhrážky

24. feb 2022

Ahojte, ste tu niektora ktora ste sa chcela rozviest ale drzala ste pri muzovi cele roky len preto lebo sa Vam stale vyhraza ze Vam zoberie dieta ? Chcem odist od muza a len kvoli jeho vyhrazkam,znamostiam som to stale neurobila

tosomja
24. feb 2022

Takí hrdinovia sú v každej druhej rozvadzajucej sa rodine. Ak máš na právnika, chod sa s ním poradiť.

pribinak
24. feb 2022

Aké staré je to dieťa? Tak vyhrážanie sa je úplne najčastejšia technika ako zastrašiť toho druhého. Je schopný sa reálne sa starať o to dieťa?
Treba si nájsť právnika.

araavdva
24. feb 2022

Ano zažila som to.. už pár rokov som šťastne rozvedená. Vyhražky boli a aj budú ešte. Ale môj strach s neho už nieje. Snažil sa hoc ako a keď došlo k súdu tak nič s toho nebolo. A čo dosiahol tak len to, že jeho vlastná dcéra k nemu nechce chodiť a zakaždým ju musím prehovárať aby tam šla aspoň na chvílu.

deti95060810
24. feb 2022

nedaj sa zastrašiť. veľa ocinkov aj bojuje na súde a potom príde po decko 3-4 krát a tým jeho návštevy skončia na niekoľko rokov .... osobná skúsenosť.

tomikejt
24. feb 2022

99 percent sa takto presne vyhráža. U nás to dopadlo tak, že syn má 10 a ten biotatko ktorý sa nadrapoval ako mi syna zoberie keď mal rok, neprišiel ani raz aj keď súdom mal stanovené návštevy. takže ho nevidel 9 rokov.

tenerifka
24. feb 2022

A kam ti chce to dieta zobrat? To uz je zastaraly trik, mali by ti zhrdeni chlapi prist s niecim novym

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccija
25. feb 2022

@elizabet173 presne treba mu zobrať vietor z plachiet

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
annelise17
25. feb 2022

Vysmiala by som ho, že či už si prečítal aspoň knihu "dieťa má dieťa ", lebo dospelý človek nerozmýšľa tak, že si kúpil bábiku a môže si ju brať kde si zmyslí. Väčšina týchto hrdinov ti dieťa nie len že nevezme, ale "pozabudne" preň chodiť aj počas stanovených hodín.. nenechaj sa zastrašovať, pre to dieťa je oveľa horší pohľad na taký vzťah nasilu.

modry1985
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
orchidulka
4. mar 2022

@modry1985 bohužiaľ, môže...ovplyvnovanim a manipulovanim detí, tak ako sa to stalo mne, deti, pubertiaci, sú s ex, lebo sa vyjadrili,že chcú ostať tam, kde vyrastali a majú kamarátov...nedáva mi ich ,ani podľa súdom určeného styku, vraj nútiť ich nebude...moje deti so mnou nechcú byť...lebo im narozprával, že za všetko môže mama, mama, ktorá už nezniesla ponižovanie, manipuláciu, psychicky tlak, z jeho strany...jeho opilecke excesy, vyhrážky, vulgárne nadávky, najnovšie ma nemusia, preto ,lebo niekto ho udal, za nedodržiavanie karanteny a samozrejme, som to vraj bola ja...

ellemell
4. mar 2022

Nesmieš sa nechať zastrašiť. Povedala by som, že ti to vraví len preto, lebo vie, že mu dieťa vezmeš a bude prisúdené tebe, no zachovaj si svoju tvár a hlavne hrdosť a odíď čo najkôr

modry1985
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilke
6. mar 2022

Možno sa ti vyhráža, lebo neposkytujes servis len dieťaťu, ale aj jemu. Prišiel by nie o dieťa, ale o svoje pohodlie, o teplé jedlo,... Sama posud, nakoľko sa dieťaťu venuje, tam máš hneď odpoveď, či chce reálne dieťa.

orchidulka
6. mar 2022

@modry1985 Ďakujem, teraz od marca, majú s nami pracovať psychologicky z Upsvr, dúfam, že zistia, čo ex zač...a pohne sa to iným smerom...

marcela8866
5. mar 2024

@orchidulka ahoj, od tohto príspevku utieklo veľa času, tak chcem len vedieť ako sa máš a či sa vzťahy s deťmi zlepšili. Dúfam, že áno!

orchidulka
5. mar 2024

@marcela8866 ahoj, áno, prešlo vela casu, vzťahy s deťmi, vďaka manipulácii, otca, sú premenlivé, ako to počasie, boja sa pred ním, ukázať, čo ku mne cítia, aj psychologicky, to potvrdili...momentálne, riešim, návrh do svojej starostlivosti...bude to boj...

marcela8866
6. mar 2024

@orchidulka veľmi držím palce a želám veľa síl!

orchidulka
7. mar 2024

@marcela8866 😘🙏🏻

arasidka123
7. mar 2024

Mne sa vyhrážal, že si dá urobiť testy DNA lebo z jednej fotky (podobne sa usmiali 🤣)usúdili, že syn je jedného známeho farára 🤦

venusa85
7. mar 2024

@arasidka123 toto je dobré 🤣🤣🤣 prepáč

arasidka123
7. mar 2024

@venusa85 a na súde sedel ticho ako voš po chrastou....ešte aj zaklamal, že s herečkou skončil...a z pojednávania si to nasmeroval rovno k nej..kamoška, čo bývala v rovnakej bytovke mi písala, že tam má auto 🤣🤣🤣

venusa85
7. mar 2024

@arasidka123 ved oni sú väčšinou hrdinovia len kým nedojde "na lámanie chleba"