Pridelili nám kolízneho opatrovateľa chlapa

stastenka42
7. máj 2021

Dobrý deň..sme v súdnom konaní o zverenie dieťaťa do starostlivosti matky po rozchode rodičov kde otec trvá na striedavej starostlivosti z trucu, hoci nemá pracu ,len vysluhový dôchodok,je nervák a hlavne nezodpovedný..doteraz nejavil o malú - 7 rokov záujem,bol s nou raz do týždňa 2 hodiny niekedy ani to..od kedy sme dostali termín na výsluch,chce malú každý deň,kupuje jej hračky,sladkosti,proste všetko na čo si ukáže a samozrejme jej sa to páči...okrem toho nám ako kolízneho opatrovníka pridelili chlapa..máte skúsenosť s mužom? Bojím sa zaujatosti lebo jediné čo ex vie je rozprávať rozprávky ...

hindakus
7. máj 2021

@stastenka42 áno, sú chlapi, čo chcú striedavku z trucu a deti končia u svokry ale.... možno sa skutočne spamatal, tak nech sa stará, nie?

777januska777
7. máj 2021

Kolizny existuje aj muž? Wau, zeby sa ta mafia koliznych opatrovnicok konečne mení? To je iba taka vsuvka 😀

maciatkolulu
7. máj 2021

@777januska777 aj ja som mala muža pred 10 rokmi...

777januska777
7. máj 2021

@maciatkolulu no tak asi kde, lebo co viem, tak co mali okolo mňa, vždy len zenu a niektoré dámy to bola podivana teda.

zalka
7. máj 2021

@stastenka42 kamoška mala ženu, a tá nadŕžala chlapovi doslova a kamoška nedosiahla nič aj ked chlap manipuloval deťmi, ktoré boli v predškolskom veku. Po odsťahovaní sa, jej chlap si našiel kolíznu, ktorej naklamal hlúposti a táto kolízna to pochopila a konečne pomohla kamoške aj deťom. Dala by som kolíznemu chlapovi šancu, môže mať dostatočný nadhľad na zhodnotenie situácie.

pribinak
7. máj 2021

@stastenka42 ehm, výsluhový dôchodok je dostatočný príjem
Tak možno sa pán otec zobudil a chce sa reálne starať

makova333
7. máj 2021

@777januska777 mozno preto, ze za tie prachy by to ziadny chlap nerobil. Z toho platu rodinu neuzivis.

pribinak
7. máj 2021

@777januska777 je po nich obrovský dopyt, lebo tato sféra je mimoriadne prefeminizovana, je to aj problém pre mnohych mužov - otcov, že majú dojem, že žena bude automaticky nadŕžať zene

makova333
7. máj 2021

@stastenka42 vysluhovy dochodok je normalny prijem, nie je potrebne popri nom pracovat a dotycny sa urcite neberie ako nezamestnany. Ak to jemu staci, no problem. Ku koliznemu, je jedno ci je to muz alebo zena, zalezi od osobnosti/ vlastnych skusenosti/ od toho ako sa vie odosobnit a neprojektovat svoje nespracovane veci na klientovi atd. Na stretnutie sa priprav (psychicky aj dokladmi). Drzim palce.

darkswan
7. máj 2021

no ja som mala zenu a aj zenu sudkynu a total otras, nadrzali chlapovi neskutocne

stastenka42
autor
7. máj 2021

No výsluhový dochodok ma 430 eur čo nieje žiadne terno...celé roky som ho v podstate živila..ked som povedala dosť a odsťahovala sa aj s malou nesúhlasí s dohodou ani s ničím..stale trvá na striedavke hoci mala s ním nechce byť..no snád nenatrafím na nejakú drsnú sudkynu..jediné čo chcem je zverenie do mojej starostlivosti a výživné s neobmedzeným stykom..ale nesúhlasí..

stastenka42
autor
7. máj 2021

@darkswan a ako ste dopadli?

makova333
7. máj 2021

@stastenka42 inak ja som mala kolizneho muza a ani som nevedela, ze tam je 😀 Inak bol mily a v podstate do nicoho nezasahoval. Druha kolizna si na sude aj pospala 😀