Príčiny rozvodov

lubikan
6. aug 2012

Ach dievcata,vsade kam sa pozrem,vsade kde citam,vsade kde sa rozpravam-vsade iba rozvody,rozchod,nevera...

Ake su to podla vas tie priciny,dovody,koho je to vlastne pociatocna vina?Manzela?? Manzelky??

Podla mna je to zacarovany kruh...najskor manzel..jeho neprisposobivost rodinnemu zivotu,zodpovednosti a nasledne na to manzelkina netolerancia jeho "konickov"

Hmm??

macamac
6. aug 2012

jaaaaj, to sa nedá vôbec paušalizovať
každý vzťah je iný, jedinečný, čo a ako v ňom /ne/ funguje vedia len tí dvaja-a občas ani sami nie 😅
nedovolila by som si nikomu-ani najlepšej kamoške radiť a myslieť si, že radím správne
veď občas ani vlastného partnera nepoznáme-a to si myslíme,že áno 😅

nuž, každý má iný dôvod na rozchod

a ja osobne toto leto som sa stretla s dvomi takýmito problémami 😒 a u ľudí, o ktorých by som to NIKDY nepovedala 😝

zumbadance
6. aug 2012

pomaly sa blizim k tomu aj ja.cakam 7rokov a tale nic 😀 ono vies pokial si rozumeju intimne a vedia si ako tak odpustit tak nemusia sa rozviest.ale zene je lepsie bez muza ako muzovi bez zeny. 🙂

rehulkare
7. aug 2012

moji rodicia sa rozviedli po takmer 30 rokoch manzelstva :( maminu som k tomu viac menej dokopala, pretoze nasmu otcovi uz to totalne prepinalo a to sa uz nedalo tolerovat ani nou, ako jeho zenou, ani nami, ako jeho detmi. Vo svojich 50. rokoch mal pocit, ze ma 20.
ale ako pise macamac, je to silno individualne v kazdom vztahu...

danciacik
7. aug 2012

Hm to je ťažká otázka. Ale určite je lepšie sa rozviesť ako zostávať v manželstve, ktoré nefunguje.

alice107
7. aug 2012

na zaklade mojich skusenosti za rozvodmi stoji nezrelost osobnosti partnerov.a potom lahkomyselne konaju pri uzatvarani manzelstiev a nevedia zodpovedne konat ani v manzelskom zväzku.

6mia6
7. aug 2012

@rehulkare aj tvoj si myslel v 50 že má 20, zaujímavé, môj tiež a myslí si to už 5 rokov. 😀 ani ja mu nestíham, má slovník ako pubertiak, otáča sa za každou babou až sa hanbím. Som zvedavá na môjho muža v 50 , vtedy haraši viacerým.

@lubikan dôvodov je veľa ale myslím že už manželstvo neznamená to čo bývalo a berie sa to na ľahkú váhu. Rozviesť sa nie je žiadny problém. Alebo je to niekde úplne na začiatku keď počúvam rovesníčky že radšej budú s niekým ako s nikým. 😔 Myslím že ten vzťah je vopred odsúdený na zánik. No a nevera, to teda neviem ako k tomu dôjde. Vina sa nedá určiť len by si každý mohol vopred uvedomiť následky.

santine
Autor odpoveď zmazal
Zobraz