Právnik ma oklamal

nikibella
19. feb 2015

Ahojte, chcela som sa spytat ci neviete ako postupovat ak vas pravnik oklamal. Zobral peniaze a nic pre pripad neurobil .... som na MD a dost ma to stve

lillien11
19. feb 2015

Mňa napadá dať jedine sťažnosť na neho na SAK (Slovenskú advokátsku komoru),inak moc toho nenariešiš...a isto nič pre prípad neurobil? 🙂

nikibella
autor
19. feb 2015

Odvolaci sud sa tahal cca 4 mesiac, ked si bral peniaze povefal ze do mesiaca je po vsetkom. Vobec ma neinformoval o sude.Ked som mu volala a chcela sa i formovat stale bol nedostupny. Keby som nevolala do trnavy na sud tak by som nevedela ako to dopadlo a to uz mam aj papiere doma....tvrdil mi ze vtedy a vtedy bude pojednavanie co nebolo, potom dalsie co zase nebolo a ze to ma sudca I. a pritom to riesils sudkyna.....klamal ako na beziacom pase

lillien11
19. feb 2015

@nikibella Tak potom napíš naozaj tú sťažnosť na komoru 😉

nikibella
autor
19. feb 2015

Snad to pomoze

alice107
19. feb 2015

NIKIBELLA, tvoje info su nejake zmätene
takze ak tomu ruzumiem dobre, najala si si dvokata na zastupovanie na sudny spor. platila vopred 10% zalohu, ale on na pojednavanie na ktore si mu dala plnu moc nesiel? takze sa nepojednavalo? pretoze ty si neobdrzala obsielku o termine pojednavania,ale on
alebo s apojednvalo be zteba aj bez tvojho advakata pretoze tak,ako si to pisala, z toho nikto nemoze usudit, ako ta oklamal vlastne
akeu zmluvu ste uzatvorili a v com konkretne ta oklamal?

nikibella
autor
19. feb 2015

Advokatovi sme hned dali co si vypytal 250€ za zastupovanie ..... povedal ze sa o vsetko postara....podla neho malo byt pojednavanie 2x co ani nebolo.... ziadny sud sa nekonal pretoze odvolanie muselo byt odmietnute kedze expriatel podal odvolanie po lehote urcenej sudom ....nic sa nekonalo....

alice107
19. feb 2015

NIKABELLA takze v prpade, ak advokat vedome klamal, ze sa pojednavanie uskutocnilo, tak treba mu napisa doporucen list , v ktorom uvediete skutocnosti, co ste sa dozvedeli na sude. ze pojednavanie sa neuskutocnilo. a to zdovodu zmeskania leho ty odporcu.
na zaklade toho ziadajte vratit peniaze za zastupovanie.
dajte mu tam lehotu , do ktorej ma peniaze vratit.a prpomente, ze vprpade nevratenia penazi sa obrtite so svojim narokom na sud.
apdajte tie zstaznos to jeho postupe na advokatsku komoru.
no a radim vam ak vam nevrati dane peniaze , podat navrh zaloby na sud
teda toto vam radim na zaklad epopisu, ktory udavate teraz.kedze nema moznost vidiet dohodu medzi vami a nim,aku ste uzavreli. chadzam len z vasich informacii.

nikibella
autor
19. feb 2015

Ziadnu pisomnu dohodu sme nemali, len mi dal podpisat splnomocnenie aj to az po mesiaci co sme ho zaplatili....potvrdenku mu dal po 2 mesiacoch

lubicaregecova
20. feb 2015

Vyzerá to tak, že potvrdenie o zaplatení €250 máte. Žiadajte vyúčtovanie jednotlivých úkonov. Žiadosť mu zašlite na adresu kancelárie, doporučene, dajte mu lehotu cca 5 pracovných dní. Ak sa nič neudeje, potom sa sťažujte na komore...

nikibella
autor
17. mar 2015

Dakujem za odpovede

fcchelsea
17. mar 2015

možeš sa obrátit na advokátsku komoru no len si nejak bližšie nevysvetila prečo si mysliš že nič neurobil neber to tak že to myslim v zlom ale ak sa tam chceš sťažovať tak im musiš dať jasné dokazy otom že jednal proti svojmu klientovi čož to by už bolo aj na vylučenie právnik musi za tebou stat aj keby si bola poviem príklad neviem lupič má ta obhajovat alebo v určitých prípadoch poradit

fazulka7
16. jún 2015
Používateľ fazulka7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fazulka7.

skús sa poradiť na dajakej online právnej poradni - kamoške pomohol tento .- http://tomaskorcek.sk/ držím moc palce!

cindyy
8. dec 2015

@nikibella ahoj podarilo sa ty dako to vyriesit aj mna oklamal pravnik a nic pre mna nespravil :(,som vdova z dvoma malymi detmia ten chuj sa na mne prizivil ☹ ☹

nikibella
autor
10. dec 2015

@cindyy nepodarilo, odvtedy som o nom nepocula

cindyy
10. dec 2015

@nikibella ani mne ten moj uz nedviha...hnusaci so to

nikibella
autor
10. dec 2015

@cindyy este aby to nebol ten isty 🙂 nebol zo sastina ?

cindyy
10. dec 2015

och..nie z TT hrozne ale ja to tak neneham 😠