Nízke tresty pre pedofilov

28. aug 2022

Co si myslite,predo tomu tak je?Nezasluzil by si kazdy pedofil,minimalne kastraciu?T

amonet
28. aug 2022

kastracia nemusi pomoct,je to iba jedna moznost liecby

babovka2321
28. aug 2022

Do vyhnanstva na sibir. Nech sa tam obtazuju navzajom.

pribinak
28. aug 2022

@babovka2321 obávam sa, že pedofil pedofila obťažovať nebude
Ich sexuálna preferencia sú deti pretože u nich sú ešte vyvinuté druhotné sexuálne znaky

Tresty sú veľmi nízke, ba až smiešne, naposledy kňaz ktorý sexuálne zneužíval 14 ročne dievča niekoľko rokov dostal 3 ročnú podmienku
By som chcela vidieť sudcu či by dal takýto smiešny trest ak by to dievča bola jeho dcéra, vnučka ci príbuzná

autor
28. aug 2022

@amonet ale aspon sa im uz snad nepostavi a neublizia.Toto by bol dost dolezity trest,este kebyze im to urobia pri oonim vedomi.

autor
28. aug 2022

@pribinak No jahorsi su ti,co zneuzivaju 3 rocne deti.Alebo aj menej.

amonet
28. aug 2022

nesuhlasim,viem o pripade kedy sa po kastracii pedofil zmenil na nekrofilneho sadistu, cize ziadna vyhra

katym77
28. aug 2022

Som čítala o časoch keď bol pápežom Borgia a v Taliansku bol zločin Sodomia (homosexualita atd..) Tak obvinený (niekedy krivo obvinený deťmi) boli pred brutálnou popravou verejne vykastrovaný) Dokonca najmladšou obeťou bol 15 ročný chlapec, ktorého obvinila nevlastná sestra.

jujala
28. aug 2022

...bohuzial trend je taky, ze za par rokov bude pedofilio legalna a uz len potom Boh nas ochranuj.

pribinak
28. aug 2022

Nestotožňujem sa s tvojim výrokom

barborachors
28. aug 2022

je tomu tak preto, lebo svetu vladnu muzi a pedofily su tiez muzi a neraz na vysokych poziciach a aj preto, lebo muz nebude nikdy citit k dietatu, to co zena...

amonet
28. aug 2022

@barborachors nesuhlasim. a navyse je xy pripadov kedy zena muza este kryje a mlci

sparrows
28. aug 2022

Neviem, každopádne by mal niekto skontrolovať aj tých sudcov/sudkyne, čo dávajú pedofilom podmienky.

sparrows
28. aug 2022

@barborachors myslieť si, že len muži sú pedofili, nikomu nepomáha. Však len minulý rok dostala 20 rokov väzenia Ghaslaine Maxwellová, ktorá obchodovala s mladými dievčatami a sama sa zapájala do ich týrania

basska_b
28. aug 2022

@babovka2321 Inak ja som videla taky dokument,ze najprisnejsie vazenie v Rusku, bolo to na Sibiri. A boli tam vrahovia na dozivotie. Vacsinou to spravili v opilosti a vraj ked je tam pedofil, ze ho musia dozorcovia dost strazit a oddelovat, lebo ti vazni ho brutalne sikanuju a mlatia... mnohi z nich maju deti a taketo nieco neodpustaju

caroline_
29. aug 2022

Nie

autor
29. aug 2022

@amonet ale to mal asi aj inu uchylku okrem pedofilie.

autor
29. aug 2022

@barborachors tiez si to myslim.Na darkwebu si ich zije dost vela,nedolapenych .Namiesto protestu proti duhovemu pochodu,by mali skor byt protesty za nizke tresty pre pedofilov.Ale ro ludi akosi netrapi.Skor ich trapi ked niekto je iny,ale ublizovaniw detom je lahostajne ludom.

autor
29. aug 2022

@sparrows ale tych zien je dost menej,neviem ci existuje pedofilna zena,miziv je ich dostatok,urcite aj zeny v minulosti vrazdili a tyrali deti,ludi ale neviem o tom zeby zena zneuzivala dieta sexualne.Mozno jedna z miliardy...

pribinak
29. aug 2022

Áno existuju aj pedofilne ženy a je ich celkom dosť. U nás sa tomu venuje veľmi malo pozornosti. To máš tie zname prípady keď 40 ročná ucitelka sexuálne zneužije 14 ročného žiaka. Takých prípadov je veľmi veľa

amonet
29. aug 2022

nie nemal, mal ist domov po liecbe, avsak posledne testy pred prepustenim zistili ze neide nikam

pribinak
29. aug 2022

@pribinak oprava môjho príspevku

….pretože u deti ešte nie sú vyvinuté druhotné …..

autor
29. aug 2022

@pribinak a kolko vela?Inak je troska aj rozdiel ked sa zneuzije 14r chlapec alebo 18m dievcatko,co po ies na Petra Sculyho?Ja nie som za trest smeti ale jeho by som dala minimalne vykastrovat.
Ms nejaku studiu o pedofilnych zenach?

autor
29. aug 2022

@amonet tazko ale povedat ze nemal,pretoze takyto delikventi im sa urobia poriadne testy az po spachani takehoto cinu,je tak mozno podozrenie ze je psychicky naruseny ale presne diagozy sa zvatsa urobia az ked ho najskor odchytia a po vykonani par takychto cinov.A zvatsa su tito delikventi ,co pojedaju ludi alebo ich biju atd naruseni-schizofrenici a pod.Aj tento pedofil co si spominala nemyslim ze podnet bol ze ho vykastrovali,ale uz v sebe nieco prechovaval a to bol mozno zaciatok.Aj tito seriovi idu postupne a skusaju hranice,cize najskor znasilnia,potom ublizia a stale nieco viacej a viacej.Cize kastracia je podla mna dobry trest,pretoze ked uz by aj neskor chceli opat zneuzit,co po takom,malom treste ktory dostavaju je viac ako mozne,aspon by bola sanca ze uz ich nemaju ako zneuzit.Jasne ze sa nevyliecia ale aspon nebudu deti fyzicky mucit,tak ze ich budu zneuzivat.

amonet
29. aug 2022

tento bol dlhodobo lieceny a pozorovany na nariadenej ustavnej liecbe

pribinak
29. aug 2022

Nie, nevediem si žiadne štatistiky, ani nemám, ale veľa čítam a sledujem zahraničné správy a tam sa to často rieši

Ja nie som pedopsychiater ani nič podobne a nedovolím si povedať na koho má sexuálne zneužitie ťažší dopad, či na 18 mesačne dievčatko alebo na 14 ročného chlapca

autor
29. aug 2022

@pribinak ved statistiky by boli a hlavne by boli ak obete ktore by sa neskor zdoverili,ale nic take nieje tak bezne a ak ano,tak skor ojedinele.Kdezto o tej muzskej pedofilii je toho viacej.

autor
29. aug 2022

@amonet tak asi mal aj diagnozy ktovie ale ,ked bol na lieceni.Inak pedofila neviem ci by dlho drzali v ustavnej liecbe,vidis aj ten knaz dostal len podmienku.Takze nemyslim si ze u tvojho tnameho kastracia vyvovala ten cin.A ja si myslim ze pedofilim kastracia neuskodi.
Aj tak maju male tresty,to je smiesne podmienky,par rokov za zneuzitie,este sa budu lutovat na youtube ako ked bol clanok na denniku N tusim spoved pedofila akoze on chudacik je,treba ho lutovat.

kandelabra
29. aug 2022

osobne som poznala ženu, matku 3 detí, minulý rok ju zavreli za to, že spala s 13-ročným. Nikto nechápal ako ju vôbec niečo také napadlo, keby ste toho chalana videli, on ešte vyzeral tak úplne detsky. Počula som, že už je na slobode, ale v jej prípade je to asi aj kôli tomu, že má malé deti.
Je jedno, či je to muž alebo žena, je to svinstvo. Rozdiel vidím iba v tom, že 13 ročný sa už dokáže do istej miery brániť, povedať to niekomu, podať nejaké dôkazy, vie čo sa deje a že to nie je správne, kdežto 18 mesačný nemá šancu urobiť nič :(

autor
29. aug 2022

@pribinak kazdopadne 18m ma dozivotne nasledky,ak pri tom neumrie.V rakusku bol oripad kde 8m dieta zneuzil priatel matky,dieta umrelo.Takze tam je namieste kastracia a nie ich lutovat.

pribinak
29. aug 2022

Vieš čo? Ja nechcem debatovať či je horšie znásilnenie maličkého dieťaťa alebo väčšieho dieťaťa
Na to si nájdi niekoho iného. Ja som sa vyjadrila. Trest v poslednej medializovanej kauze je podľa mna neprimerane nizky

Pekný deň