Nezvládam rozvod

kikus2510
30. jan 2016

Ahojte, ja som psychicky a fyzicky unavená z rozvodu. Uz od aprila minulého roka sa rozvadzame malého máme v striedavke. Je to pre mna psychicky náročné a aj pre malého. Lenže ja aj ked som s nim obcas na neho nakricim lebo sa nedá zvládnuť, pripadam si ze som zla mama. Ze som zlyhala ked som pristúpila na tu striedavú lenze ma zastrasoval manzel. Teraz je manzel na koni ziskal co chcrl mna dostal na kolena a on sa hra na otca roka... Ja son prisla o pracu nakoľko som robila v socialnych sluzbach ale nezvladala som to nakolko som bola a som ako vyzmykana spongia. Hneva ma,ze neviem sa nejak zocelit, postavit sa na nohy a zabojovat. Nikdy som priebojna nebola. :( hneva ma ze ale na to ak nezbaojujem doplati maly on s manzelom nechce byvat braj on s nim chce byt len cez víkend. No manzel je to tyran, hajzel.. :( a ja som psychicky vycerpana :( ako sa vzpruzit?:(

pribinak
30. jan 2016

Navstivit psychologicku? Najst si pracu, aby si bola medzi ludmi

qidko
30. jan 2016

Mas to velmi tazke musis najst silu a zacat bojovat najdi si pracu mas priatelov tak sa s nimi stretavaj ak mas rodicov mozno ti pomozu skus navstivit psychologa pozberaj sa uz len koli syncekovi ten ta vzdy potreboval a bude drzim palce pa

tova
31. jan 2016

dieta treba vychovavat aj pocas rozvodu. pokrycanie raz za cas nevadi. To si musis sadnut a spravit plan, kde budes byvat, ako budes zit, praca aby si potom nebula nervozna, nevedela aky je ciel. Ked maly s nim nechce byvat, na sude si stoj za tym, ze taka striedavka nefunguje, maly bude byvat s tebou a k nemu chodit na vikendy. Striedavka je navacsia blbost, akoze kto aj z dospelych by chcel byvat v 2 domacnostiach naraz? Teraz je nacase aby si bola priebojna. Zacni zastrasovat muza aj ty. Ex tyran, ty v depresiach, no neviem ako sudca komu by som to dieta udelila. Rozvod neni koniec sveta, alebo zdravotna tragedia ze je malo moznosti ako si zariadit buducnost. kolko ma syn rokov?

kikus2510
autor
31. jan 2016

5,5 roka
@tova

opica_skorica
2. feb 2016

@kikus2510 Vzpružiť sa dá jedine tým, že nezostaneš doma pozerať do steny, jednoducho chodievaj von, rozprávaj sa s ľuďmi, maľuj antistresové omaľovánky, oper pár vecí, prečítaj knihu, pozri si v kine film alebo aj rozprávku pre deti, kľudne aj falošne si pospevuj hocičo, napríklad pesničku Dělání 🙂)

https://www.youtube.com/watch?v=jLG1ILNKQp0