Neplatenie výživného

e4fcpgfge7uts
16. aug 2023

Dobrý deň chcem sa opýtať či ste sa už stretli s mojim prípadom ak nie verím že mi aspoň poradíte..... Mám 2 deti jedna je s prvého manželstva 4 ročná samozrejme som podala na súd na mesačne výživné na dieťa keď že sa dozvedel že som tehotná vyhrážal sa že keď si to nedám preč tak zabije aj mňa aj to malé a začal mi nadávať že v brušku mám
Fras aj keď neviem čo to znamená... Ked sa narodila dcérka v roku 2019 nechel a ani
neprišiel podpísať otcovstvo dieťaťa...
Tak som podala na súd kde sa priznal že dieťa je jeho tak mu súd nariadil platiť na dieťa mesačne 100eur len že dobre vie že na 3 mesiac ked neposle tak by mal problém a
Vždy na ten 3mesiac pošle len 50eur a ak mu dám odkázať kde sú výživné na dieťa zavolá môjmu manželovi s ktorým oficiálne teraz žijem a hovorí mu že keď ešte raz budem písať o výživnom tak ma pôda on na súd

deti95060810
16. aug 2023

však nech udá, aspoň veci pôjdu rýchlejšie a pre teba tým správnym smerom... 😉
nemôžeš si nájsť právnika? pomohol by ti.

alissa1222
16. aug 2023

Áno,najlepší spôsob je nájsť pravnika,myslím že sa bude dať vymahat u exekútora zameskane vyzivne

hipuska
16. aug 2023

Nemá pravdu. Nestačí poslať 50€. Však podaj naňho exekútora. A hneď sa bude inak správať

tosomja
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
e4fcpgfge7uts
autor
16. aug 2023

@deti95060810 áno to mi odporučili tiež
Viete a ešte keď pýtam pre dieťa
Tak volá môjmu manželovi ns číslo nech so mnou urobí poriadky že nedám pokoj
Viete on ma plno deti a spomedzi tých žien som ho začala riešiť asi iba ja
Pravdu som sa dozvedela až keď zdrhol keď sa dozvedel ze som tehotná.. Povedala som mu to na obed v noci sme šli spať ráno som vstala pozerám on v skrini nemá svoje veci ešte aj mne z účtu šlohol 200e a mnoho ďalšieho z domu čiže pre mňa navždy nočná mora

lucka_ke
16. aug 2023

ak dlhuje na výživnom rovno cez exekútora rieš, vôbec mu nemusíš dvíhať telefóny ty ani tvoj manžel terajší

pribinak
16. aug 2023

Nekasli sa s ním. Zajtra chod k exekútorovi. Peniaze patria dieťaťu