Musím mať rozvodového právnika?

modrakengura
8. dec 2021

Ahojte ktore ste rozvedene alebo ktore sa vyznate,

Muz je narkoman, stretava sa s troskami ktori spia sfetovany v aute na parkoviskach

Mali ste pri rozvode zajednaneho pravnika?

Kolko vas to cca vyslo?

Za ako dlho vas rozviedli?

Mali ste na materskej narok na pravnika z centra pravnej pomoci?

bosorka2302
8. dec 2021

@modrakengura nemala som zastupovala som sa sama, na prvy krat v pohode ale trvala som na tom ze v tomto manzelstve nechcem ostat a ni sa snazit to udrzat

deti95060810
8. dec 2021

mala som... najlepšiu právničku v okrese..... neoľutovala som...s rozsudkom som bola spokojná.

modrakengura
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamina0078
9. dec 2021

nemusíš mať, u každého inak sa platí podľa toho na akej odmene sa dohodnete a inú sumu si bude pýtať najlepší právnik v BA a inú najlepší právnik v Humennom a dĺžka rozvodu je individuálna ale s tým nezvykne byť problém, väčší je s BSM a deťmi.

m.marhulka
9. dec 2021

https://www.zastavmenasilie.gov.sk/adresar
Odporúčam túto stránku. Nájdi si centrum podľa svojho bydliska a nakontaktuj sa na nich. Určite ti pomôžu. Majú s takými situáciami skúsenosti. Poradia ti, čo a ako. Ako postupovať, čo treba vybaviť. Držím palce.

desore
17. dec 2021

@modrakengura Naco ti bude? Pokial fetuje, s vyzivnym sa mozes rozlucit. Modli sa, aby nenarobil dlhy. Budes aj ty za ne zodpovedna. Ziadaj zrusenie BSM. Ostatne ta trapit nemusi, ci je papierovo tvoj manzel alebo nie.