Môže ma exmanžel udať na súd, že mám priateľa?

kitti0503
11. mar 2014

Ahojte viem že je to smiešne trocha ale predsa sa vás opýtam ..možno niekto už mal tento problém..môže ma udať ex zato že mám priatela?? Som 5 rokov rozvedena..za ním som mala len jedného priatela 2a pol roka..žial to nevyšlo ale nie z mojej strany..no teraz mám priatela ale vážny vzťah za ktorého sa aj vydám..i ked ani nie ale mám vážny vzťah..dcéru mám 8 ročnú a vzťah k mômu priatelovi je fantastický...ex na malú neplatí riadne len každé tri mesiace...neplatí vobec do školy v ničom nepomaha...nestara sa o malú..dokonca mala sa nanho hnevá ale hlavné je to že on chce ísť proti mne s týmto..ešte ma neudal ale vraj by chcel...a hovoril len tolko že či je to dobré že každý týžden mám chlapca...dokonca ja som nemala len jedného a teraz mám vážny vzťah...a jeho som mala 9 rokov a pred ním zase nikto..dakujem 😀

luba28
11. mar 2014

je to smiesne naozaj,...a co tym sleduje,..ved vy ste rozvedeny a ty mas pravo na zivot,ci???co teraz mas vstupit do klastora,ze si sa rozviedla???dcera je uz velka slecna a vztah maju dobry,...to je len take bu,bu,bu,...

lilysk
11. mar 2014

Nie nemoze .

lyzzy
11. mar 2014

len sa ta snazi vystrasit...take bu bu bu ziarliveho chlapa.Nemoze ta udat za toto

satanka1
11. mar 2014

To je blbost.jasne ze nemoze.a co ako s tym.ved si kompletna,svojpravna zena,ktora moze mat vztah,lasku,dalsie dieta s niekym inym.nedaj sa prosim ta zastrasit nejakym dilinom.vysmiali by ho aj na sude.

25daniela
11. mar 2014

Aj ty ho vysmej... dobre som sa pobavila 😀 😀 😀

katy1979
11. mar 2014

Tiez si myslim ze akurat by ho vysmiali.Ste rozvedeni a jeho do toho nic ci mas niekoho alebo nemas. s tym by sa ani nikto nezaoberal a skor by ho poslali k psychiatrovi

sisaha
11. mar 2014

a čo je mať priatela trestne alebo co? to nemyslis vazne tuto otazku, ze? Ved nech napise na sud... a co akoze sud podla neho urobi? iba si hanbu spravi..

mananenka
11. mar 2014

Toto je ešte v pohodičke..Tvoj ex asi patrí do tej skupiny exemplárov ako ex kamošky..Ten ju udal,ale ako teraz vážne na polícii, že ho donútila si osvojiť jej syna a teraz jej musí na neho platiť výživné... 😉 Bolo to nezrušiteľné osvojenie kde konal s čistým svedomím..ešte vtedy..a na polícii to normálne prijali a ona musela doniesť na výsluch malého rodný list,kde je jej ex zapísaný ako otec..a tým to haslo..takže exotov je kopúúúúúúú a žiaľ takýmiti udaniami aj keď neoprávnenými vedia aj tak znepríjemniť život bývalým žienkam... Ale tak myslím, že toto tvoje udanie by mu hádam už len neprijali..aj keď už nášmu súdnictvu, či polícii neverím...ženy s deťmi ťahajú za kratší koniec v našom štáte..

tajomna21
11. mar 2014

vsak ho nechaj, nech to poda .... aj tak len trepe, pretoze by musel platit sudne trovy ... ako sa hovori, pes ktory steka nehryzie .... pises, ze ti poriadne neplati vyzivne, teda predpokladam, ze ti dlhuje ... tak mu povedz, ze ak ta mieni zastrasovat takymito trapnymi hrozbami, ze ty realne podas na neho trestne oznamenie za neplnenie si vyzivovacej povinnosti (nato staci, aby ti dlhoval 3 vyzivne, nemusia byt po sebe)

klincek
12. mar 2014

vacsiu sprostost som davno nepocula, posli ho s tym niekam poriadne hlboko 😀 ! a co by s tym na sude robili? teda o jednom pouziti by som vedela..ale skriabalo by to 😅
skor mas dovod na trestne oznamenie ty, ak nebude platit vyzivne tak, ako treba 😉 ..to mu tiez mozes spomenut, nech nevyskakuje. ja niekedy fakt nechapem, co su ti chlapi schopni vypotit 😕

jahodka8
12. mar 2014

žiarli, asi by ťa chcel naspäť.

hanelka1
12. mar 2014

no udat ta moze s tym ze zivotom s novym partnerom ohrozujes mravny vyvin dcery alebo ze ju zanedbavas...ale to by musel dokazovat co sa veeelmi tazko dokazuje, okrem toho by musel podat navrh o opatrovnictvo on, a podla toho co pises ze ako ma vztah k dcerke asi by ex manzel dost vazne "narazil" ale sak ked ma tolko penazi na sud, nech to poda, kludne sa mu vysmej do oci,ze ty sa nemas coho bat, ze tvoj partner sa narozdiel od neho stara o vychovu a zivobitie jeho dietata.a on sa moze hanbit.nemusis sa bat podla mna, vobec si to nevsimaj, jednym uchom dnu a druhym von, on len tak plasi, to by mu kazdy advokat velmi rychlo vyhovoril.drz sa!

claudinka2008
19. mar 2014

naozaj ziarli nic nespravi.., len skusa co si moze dovolit... zavist ze ty sa mas fajn a on je troska... ze druhy sa vie postarat o teba a dceru a on sa v zivote na nic nezmohol len tarat blbosti... a keby malo k niecomu dojst tak nedojde lebo ty mas chlapa co stojicza tebou a ma ta rad a ochranuje vas a on si je toho moooc vedomi ze by sa len azosmiesnil pred terajsim partnerom.. jeho to prejde a tebe nikto nemoze zakazovat mat novy vstah... a vobec ked v nom vidis prespektivu! a nicim vas z malou neohrozuje! dlho jo to bavit nebude pockaj vymysli si nieco ine ale nikde s tym nepride... nesmies sa bat a nesmies mu to ukazat... rob si len z neho srandu a zi si kludne svoj zivot...

tykat
20. mar 2014

Moze podat, nech sa aj na sude zasmeju 😀

mrsbrown
9. apr 2014

no prosim pekne...dalsi chlap so zlomenou hrdostou...moze ta dat na sud,moj ma tiez dal,ale ho poslali kade lahsie...je to len dost neprijemne ak si navymysla veci co nie su pravda a potom to musis dokazovat...niektori chlapi su vazne debili...teraz mam noveho priatela a cakame babatko,ex ani nepipne...lebo jeho (moja) dcera ma vsetko na co si len spomenie

mirka807
11. mar 2020

Takouto hlúposťou by sa na súde ani nezapodievali 😁 keď ste rozvedený jeho to nemá čo trápiť je to tvoj život, .. keby sa vyhrážal povedz mu kľudne podaj aspoň poviem ako podstivo platí výživné káže 3 mesiace a bude ticho

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz