Mama si chce osvojiť môjho syna

23. apr 2024

Dobrý večer chcem sa opýtať čo potrebujem na to alebo viete mi poradiť ako to je s tým keď si mama chce osvojiť môjho syna . Na toľko ja mam deti do osobnej starostlivosti

vikisisi
23. apr 2024

Nechápem, prečo si ho chce osvojiť? To nie je také jednoduché, že chcem, pokiaľ má dieťa rodiča

30katrusa40
23. apr 2024

A prečo si ho chce osvojiť ? Či vám ide len o to aby mohla poberať naň dávky ? Na to aby si ho osvojila.by museli byť vážne dôvody.

ikonica
23. apr 2024

Myslim ze tu pisala pred par dnami... Citujem z (asi) jej predosleho prispevku “chcem dať len dočasne a keď mám ísť už až ku detailom syn chce byť s maminou bývalí sme spolu v dome rovnako ho vychovávala ako ja.
Ja chcem ísť do práce a zabezpečiť deťom aby mali všetko v skole a v skolke dcera .chcem mam vlastný byt kde môžem byť s deťmi a nie byť pri rodičou."

Do prace mozes ist aj bez toho, aby si ho matke zverila... O co ti vlastne ide s tym osvojenim?

matullienka
23. apr 2024

Na čo si mala deti keď ich teraz rozdavas po rodine?

kitycat
23. apr 2024

Pise to ako hotentot... 😭

bylinka25
24. apr 2024

Ako osvojiť?
Si podľa nej neschopná matka, chce sa o syna starať ona, alebo to chceš ty, aby si ho vzala do osobnej starostlivosti?

jaskolka
24. apr 2024

Nechápem,prečo si ho chce osvojiť? Ty si tu písala aj minule?
Veď ty do prace môžeš ísť aj bez toho, aby si tvoje dieťa osvojila jeho babka. Inak akože jedno dieťa si osvojí ona a druhe si necháš pri sebe? Ci ako? Lebo fakt z týchto príspevkov je to úplne popletene.