Kvôli čomu by ste sa rozviedli?

30. máj 2024

Mozno zvlastne polozena otazka.. ale co by bol pre vas impulz na rozvod? Nemyslim take samozrejme veci ako gamlerstvo, nevera, dlhy,alkohol..
Ale rozviefli by ste sa napr.kvoli rozdielnym nazorom na vychovu,? Alebo z dovodu,ze by ste neboli atraktivne pre partnera? Teda, ze by vam to vycital.

aliaray1
30. máj 2024

Ahoj, robis anketu alebo potrebujes radu?

autor
30. máj 2024

@aliaray1 nerobim anketu..skor analyzujem svoj zivot a uz neviem ci prehanam ,ci mi uz doma drbe alebo si len uvedomujem niektore veci 😀

yelena159
30. máj 2024

Vyčítal by mi, že preňho nie som atraktívna? Že nedobre vyzerám, som tučná, mám meniť toto a toto? Tak pekne krásne zbohom, nech si nájde niekoho, kto sa mu páči.

autor
30. máj 2024

@yelena159 ano, a ja som povedala ze dobre budem cvicit - teda behat alebo do fitka
Ale musi mi dat priestor ..a on ze nie,lebo ma vela roboty,tak nemoze tolko strazir doeta a aj tak ma ppzna a vie,ze by som to vzdala.

beata_k
30. máj 2024

A vzdala by si to?

autor
30. máj 2024

@yelena159 alebo mu chcem nieco povedat a on,ze to mam skratit na podstatu,ze ci ma preboha pocuvat cely popis,ze to nevladze ppcuvat.

autor
30. máj 2024

@beata_k nevzdala,keby som.mala podmienky a nebolo mi nic vycitane ( ze som sebec,lebo sa venujem sebe atd).

hederamonstera
30. máj 2024

Mam to rovnako, iba nam drbe, musime pockat, kym deti vyrastu, ziskame opat slobodu

autor
30. máj 2024

@hederamonstera a myslis,ze sa to da zvladnut do casu,kym deti vyrastu? Ze si raz nrpovies,ze mas toho po krk a buchnes dvermi?

beata_k
30. máj 2024

Tak nechcem byt zla, ale odpoved "keby som mala podmienky" ...to taka odpoved. Ja som dnes cvicila. Vybrala som si bud cvicenie (doma) ale kopu neposkladaneho pradla. Kopa je este stale tu vedla mna. Nie, vzdy sa da, ale ked ty si neurobis podmienky, tak ich za teba neurobi nik.

hederamonstera
30. máj 2024

Nie, lebo viem, ze je to aktualnou situaciou a mojim vyhorenim. Milujem nas domov, milujem aj jeho, len ma aktualne sere. Ale viem, ze je to tym, ze mne sa zivot obratil o 180°, jemu o 20°. A hlavne, nie je to take vazne aby som rozbila detom rodinu.
Ale tak neviem co bude o rok, dva, ked nastupim do prace🫠🫠

autor
30. máj 2024

@beata_k ano,je to taka odpoved nic nehovoriaca,ale ta zavisi od tolkych faktorov a hovorim ti,ze nemam to kedy ako urobit,ppkial sa nepostara o dieta a nie je to tym,ze uprednostnujem kopu pradla..ake stare mas vobec deti?

reanda
30. máj 2024

rozviedla by som sa, ak by som nebola vo vztahu stastna a neslo by to riesit.. je jedno, kvoli comu

autor
30. máj 2024

@hederamonstera ano,chlapi z toho vzdy vyviaznu lepsie
Unich to az taka zmena nie je, ale pokial ho milujes , toje fajn 🙂 snad to ustojite

hederamonstera
30. máj 2024

Ty ho nelubis? Ked sa nad tym zamyslis bez emocii

beata_k
30. máj 2024

5 a 2 roky, cvicila som ked mi dieta spalo...Ty?

maranta_leuconeura
30. máj 2024

Dovod na rozvod by bol ze by mi manzelstvo uz nevyhovovalo takto ako je. Ludia spolu ostavaju z roznych dovodov aj v nefunkcnych vztahoch, ale zjavne im to nevadi.
Keby som vedela, ze lepsie mi bude samej alebo s niekym inym, tak by som sa rozviedla.

personality
30. máj 2024

Samozrejme keď sa mám ešte doma cítiť škaredá a rozdielne názory na výchovu, to su každodenné hádky.

letfenixa
30. máj 2024

@beata_k keď mal syn cca 3 mesiace, uspala som ho na balkone v kočíku a prvýkrát od pôrodu vliezla na orbitrek. Za ani nie 10 minút som počula priserny plač, áno, bol to on. Niektoré deti majú super radar na mamu, ktorá robí niečo svoje.

hederamonstera
30. máj 2024

@letfenixa presne.

@beata_k Mne teraz spia na striedacku…nikdy nie som sama😭🫠

beata_k
30. máj 2024

@letfenixa Ano, deti vedia vystihnut pravu chvilu. Ja osobne tiez oci vyvalujem na zeny, co pri parmesacnom cvicia, ale pri starsom sa uz da. Nevieme ake stare ma dieta. Ale to ani nie je temou duskusie. Ide len o zvolenie si priorit.

beata_k
30. máj 2024

@hederamonstera Ano, to poznam. Este rok spat mi tak spali. No vsetko je len obdobie 😉

hederamonstera
30. máj 2024

@beata_k ja viem, som s tym ok. Ale teda rada by som uz aj nieco ine robila😂❤️

walentina7
30. máj 2024

Kvôli ničomu. Keď som raz sľúbila, že naveky v dobrom aj zlom, tak naveky.

autor
30. máj 2024

@beata_k 1.5r ale je to ako pisu baby vyssie, ak sa da tebe cvicit popri dvoch,tak je to super. Ale to cvicenie, to je len banalny problem popri tom vsetkom.

autor
30. máj 2024

@letfenixa tak tak, poznam

autor
30. máj 2024

@personality a tiez to tak mas?

autor
30. máj 2024

@maranta_leuconeura dakujem za nazor. A netrapilo by ta,co na to okolie? Viem,ze ich do toho nic, ale ci by ta nezozieralo,ze by ti to zazlievali svokrovci, svagrovxi atd

personality
30. máj 2024

Mala som 🙂 teda tie rozdielne názory na výchovu. Odišla som.

autor
30. máj 2024

@reanda hmm, mne to tiez pride ako dobry dovod