Koľko návštev je styk otca s dieťaťom do 3 rokov?

jami2
7. máj 2012

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať mamičiek, ktoré majú súdne upravený styk otca s dieťaťom do 3 rokov, koľko návštev v mesiaci má ich ex. Ako je to v prípadoch keď matka ešte dojčí?

ddanniellita
8. máj 2012

ja som mala upravené stretávanie ked mal drobec pol roka a bol dojčený na 2 hodiny týždenne v mojej prítomnosti

miskax2
8. máj 2012

ja mam sudom upravene na kazdu neparnu sobotu od 15stej do 17stej v mojej pritomnosti ale otec vobec nechodi uz nebol vyse roka mala ma 2roky 6mesiacov

tinka_21
9. júl 2013

Ahojte maminy, onedlho ma čaká súd s bývalým. Ja som styk upraviť nechcela, pretože pokladám za normálne ked sa dvaja dohodnú, fungovali tak aj moji rodičia. Ale bývalý sa k návrhu vyjadril a styk určiť požaduje. Pripravila som ho na to, že ak styk určí súd, tak to bude menej a obmedzené, a či je to prenho lepšie, ako keby sme sa normálen dohodli. Podotýkam, že ked za malou prišiel (z ČR na Slovensko), tak tu bol kludne aj tri dni, a tie tri dni som sa mu snažila vyjsť maximálne v ustrety, to znamená, že bol s nami cca od 10,00 do 16,00 a niekedy ešte dlhšie ak sme šli ešte aj vonku. No teraz si diktuje ako si to on predstavuje - prvý a posledný víkend v mesiaci, sobotu od 10,00 do 18,00 a v nedelu od 10,00 do 16,00 v mojej prítomnosti. Lenže rozhodne, ak si on niečo chce diktovať, tak prečo by som sa mu mala prisposobovat . Ja som sa chcela normálne ludsky dohodnut, on očividne nechce. Tak sa chcem spýtať, može niečo také dosiahnut, ked ma dcérka 7 mesiacov? Stále ju kojím.

simik2309
19. okt 2013

no nemoze ju mat tak nadlho... ty musis kojit nakolko je malinka, je zavisla na tvojom prsniku a ty od nej aby si nedostala nejaky zapal.. treba to tam podotknut a chci aby to bolo len v tvojej pritomnosti

michaelats
24. máj 2018

Dobrý večer som slobodná matka... Rozišla som sa s priateľom, mame spolu 7mes. Dieťa..... Priznal otcovstvo. Dala som návrh aby mne zverili dieťa, výživné a Styk otca s dieťaťom. Dala som ze za mojej prítomnosti.. ... On podal navrh, že každý víkend v sobotu a j v nedeľu od 10 do 16tej. Môže také niečo súd schváliť? Ďakujem