Dôvod na rozvod

berenka76
26. jan 2022

Ahojte chcela by som poradiť pri vypisovani dôvodu na rozvod neviem ako na to.sme manželia 24 rokov máme uz dospelého syna z mojej strany už city celkom vyprchali aj som sa odsťahovala do prenajmu vie mi niekto poradiť

liljana
26. jan 2022

Mozes skusit: Neskutocne ma ser.e vo vsetkom, lezie mi na nervy 🙂

nelinka888
26. jan 2022

A už je to vyslovene tak, že sa to manželstvo nedá napraviť? A dôvod vypisuješ ty? Reku či sa to nerobí s právnikom aby to bolo také vierohodnejšie alebo neviem ako by som to nazvala.

fleur1111
26. jan 2022

@berenka76 odpor voči manželovi.

h2
26. jan 2022

@berenka76 No predsa: neprekonateľné rozdiely. 😉
Drž sa, neboj, všetko bude fajn. Nemám skúsenosť, ale podľa mňa až tak nezáleží na tom, čo presne tam uvedieš.

ibrunova
26. jan 2022

Zvykla som si žiť bez neho. To raz radila jedna advokátka kamoške. Ale ak sa obaja dohodnete, je to otázka pár minút.

kate211
26. jan 2022

@berenka76 Je jedno co tam napises. Ked bude manzel suhlasit s rozvodom, mozes tam napisat aj ze zacal strasne chrapat a tebe to vadi.

miamaria
26. jan 2022

@berenka76 Napriklad nezijeme spolu v jednej domacnosti, intimne spolu nezijeme od...., strata spolocnych zaujmov, rozdielny pohlad na buducnost, nezhody vo financiach.... konkretne priklady by som rozpisala ja

dadis
26. jan 2022

@berenka76 Uz len to, ze spolu nebyvate a inimne spolu nezijete, je dovod na rozvod. Ved napis pravdu. Nikto to tam aj tak do podrobna rozoberat nebude...