DNA testy otcovstva

nata129
16. okt 2020

Dobrý deň, prosim vas stalo sa vam uz ze ste si dali robiť testy dna anonymné a boli ste presvedcene na 1000% ze je to otec dietata a testy prisli ze je to vylucene??? Mala som len jedneho chlapa a podoba je veľká kazdy povedal ze to je cely oco a testy prisli ze je to vylúčené 😭😭

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nata129
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
amelie2017
16. okt 2020

Podat ziadost na opakovane testy. Ako nestalo sa mi to, ale nieco podobne. Mali sme ist s muzom na dna testy, kvoli vysledku malej. Na 1000 000 percent je to jeho dcera, ani nesli zistovat otcovstvo a aj tak som bola nervozna, ci bude otec on 😀 neviem si to vysvetlit, roky som nespala s inym a aj tak som mala stres.

amelie2017
16. okt 2020

Kazdy, kto robi testy je len clovek a vzorky sa mohli zamenit. Ak ti to za to stoji, dobry pravnik, sudny prikaz na opakovane testy, ale budes to platit z vlastneho vrecka.

pribinak
16. okt 2020

To si si kde dala robiť testy? Je to normálne štátom certifikované laboratórium? Dúfam že nie len nejaká internetová firmička

qetka
16. okt 2020

Ja si pmatam tento pripad:
Otcovi sa zdalo dieta ine, tak siel na testy. Vyslo, ze nie je otec. Na to mama povedala, ze ak nie je on otec, tak ani ona mama. A zistili, ze in dieta vymenili :( Hrozne :( https://www.idnes.cz/onadnes/vztahy/vymenene-de...

nominativ
16. okt 2020

Ja som mala kamarátku, čo mala maleho, ktorý sa brutálne podobal na otca... Mali specificky rovnaké oči.

A DNA vyšlo, že to nie je otec. Potom si ale ona zazračne spomenula. :D

No, ak toto nie je ten prípad, tak jedine zamenene deti alebo zamenene vzorky.

marryen
16. okt 2020

@nata129 no a keď si si dala robiť tie DNA testy, tak načo, keď si si istá na 1000% kto je otec...? Asi len nejaké to podozrenie tam bolo, či?

jaass
16. okt 2020

@nata129 podľa mňa boli zamenené testy. Opakovať....

whatever1
16. okt 2020

@nata129 naozaj si s nikým okrem neho nespala? Ani pred poslednou ms?

nata129
autor
17. okt 2020

@marryen ano ale zo strany otca

nominativ
17. okt 2020

A bola si panna, kým si s ním spala?

moonlight1210
17. okt 2020

@nata129 a si si ista, ze vzorky za otca boli naozaj jeho? Odoberala si ich ty sama? Priamo od neho?

Inak, vzacne existuje aj chimerizmus. Dve rozne dna v jednom cloveku. Jemu samotnemu to extra zdravotne problemy nesposobuje, ale moze byt problem pri urcovani dna na nejake potreby (otcovstvo, trestny cin,...).

puklica13
17. okt 2020

@nata129 ako prepac, ked mas sex len s jednym muzom, nemusis byt presvedcena, je to kednoducho holy fakt ze biootec je jasny..nechapem naco pitom anonymne testy...
Leda ze ich bolo viac, a tam ti presvedcenie nepomoze..mozes byt presvedcena a zelat si co len chces..
Ved daj opakovat testy

polodrahokam
17. okt 2020

.

cacianka
18. okt 2020

Tu je asi aj iny problem ako DNA testy.teda vysledky.
Že ?
Odber vzoriek asi nebol naraz na 1 mieste, kde boli otec dieťa matka.nerozbalenymi odberovymi tyčinkami...
Inak je to zazrak prirody.

kalifornia
1. apr 2022

Ahoj tak ako si dopadla?išli ste do ďalších testov?