Dna testy

rihana12331
11. aug 2024

Dobrý deň prajem ak Vas mozem veľmi pekne poprosiť mozem dat na sud navrh aby mojmu ex manzelovi prikazali aby si dal urobit dna testy na nase tri deti ja som ho nikdy v zivote nepodviedla len ma to hneva ze mi vykrikuje ze deti nie sú jeho ze su ro s prepáčením bastardi a to ma priserne hneva mozem s tym nieco urobit ? Ako napisat navrh? Dakujem

pribinak
11. aug 2024

@rihana12331 nič take neexistuje.

vevesh
11. aug 2024

@rihana12331 nie, nemozes dat navrh, aby sud prikazal dna testy. Deti narodene v manzelstve su automaticky manzelove (aj keby nebol bio-otcom). Ak ma ON o tom pochybnosti, moze napadnut otcovstvo a poziadat sudne dna testy deti, ak vsak su jeho, celu srandu si aj zaplati....

svetlonos
11. aug 2024

@rihana12331
ja by som skôr riesila ako docieliť zatrhnutie kontaktu toho "bastarda" s vlastnými detmi! Nech im koli svojim problémom a debilnosti traumy nespôsobí.

maranco
11. aug 2024

@rihana12331 ak má pochybnosti môže si kúpiť domáci test za 130-160€ a dať vyhodnotiť
alebo dá návrh na súd, ale to bude oveľa drahšie

andrea78
11. aug 2024

@rihana12331 no fajnovo. A jeho teoria je, ze ich mas mat s jednym, ci akoze este aj kazde s inym? Ved nech to sa k sudu a testy da urobit mu povedz. Nech ich zaplati a ak nebudu jeho, poplatky mu vratis😁

rihana12331
autor
12. aug 2024

@andrea78 nie jeho teoria je ze kazde dieta mam od jehov bratov ma troch fokonca raz povedal ze su aj jeho otca viete velmi ma to hneva na mna moze kydat ponizovat kvoli nemu mám psychickú tetaniu ale na deti ako kyda to mi velmi ublizuje dokonca ked sme boli manzelmi mi zakazoval chodit do prace lebo boli tak aj chlapi a ja sprosta som musela odist pre pokoj v duši!!!!! Az potom ked ma podvadzal donca si zavolal eskort do mojho bytu ked ja som bola z malým v nemocnici 😭 to uz ma dozralo a sme sa rozviedli

maranco
12. aug 2024

@rihana12331 a bratia čo na to? nevedia mu dohovoriť tak že tomu jasne porozumie?

rihana12331
autor
12. aug 2024

@maranco bratia su alkoholici