Dieťa odmieta styk s otcom po rozvode

lianka241
23. máj 2013

Mile maminky tuto diskusiu som otvorila hlavne preto, lebo na Slovensku existuje Liga otcov, ktora pomaha "otcom", ale prava matiek su poslapane castokrat sa stáva, ze otcovia si podavaju o striedavu vychovu z pomsty matkam tieto musia tento zavazny problem riesit. Preto som zalozila aj www. stranku nahrnevane matky@webnode.sk, kde by som sa chcela venovat tejto problematike. Sama som matkou 8 rocnej dcerky a prenasledovanie mojho exmanzela nema konca dcera odmieta chodit k nemu a ked ju nedam, ked je chora tak sa my sud vyhraza 200 € pokutou za marenie sudneho rozhodnutia, ked som sa obratila s problematikou na UPSVaR tak mi povedali, ze mam ist k psychologovi. U nas v meste som bola uz u 4 psychologiciek ziadna mi nevie pomoct, lebo moj exmanzel sa im vyhraza co robit viete poradit???

katren
23. máj 2013

@lianka241 matky@webnode.sk je postova adresa, nie www stranka.... tam ti budu chodit len maily, nie je to stranka na prezeranie obsahu 😉
zalozena stranka musi mat: www.XXXXXX.sk , nesmie obsahovat @

linda20111
23. máj 2013

@lianka241 skus ineho psychologa v inom meste

lujza123
24. máj 2013

@lianka241 ta tvoja stranka je takato http://nahnevane-matky.webnode.sk/ a patrilo by sa tam aj nieco napisat teda ked uz to takto prezentujes
A skusala si ineho psychologa v inom meste o ktorom by tvoj exmanzel nevedel?

lianka241
autor
17. jún 2013

dievcata zajtra ma caka pojednavanie vo stvrtok druhe budem vas informovat ako to dopadlo a potom vam posuniem jedene pribeh o spravodlivosti na Slovensku