Ako postupovať pri písaní odvolania?

lennus18
28. jan 2011

Ahojte, vie mi niekto z vas poradit ako postupovat? v skratke asi takto: s mojim ex druhom sme zili v spolocnom prenajme. Ja som od neho odisla z niekolkych dovodov.Hlavne z nezodpovednosti... Neplatil najom asi rok. Problem je v tom, ze ja som bola na zmluve a mne teraz prisla zo sudu posta zaplatit nemalu sumu. Chcem napisat odvolanie a nejakym sposom ho sformulovat, ze nie som schopna ani ochtna to zaplatit kvoli niekoho nezodpovednosti a nestarostlivosti. Okrem toho neplati ani vyzivne. Mam hlavu v smutku lebo jedine co chcem mat od neho pokoj. Prosiiiim vie mi niekto poradit? Dakujem.

28jaja28
28. jan 2011

na toto by ti asi lepšie zodpovedali na nejakej pravnej poradni,skus nejaku najsť na nete,lebo toto už neni sranda,,,ale jedno ma zaujima,ked ste tam spolu boli dlhšiu dobu a rok ste neplatili?čiže ani ty si nemala nejaky zaujem?!no neviem ale riešila by som to určite skor ako ty 😒

pink_lady
28. jan 2011

no s tym najomnym asi zial uz nepochodis lebo ked si bola na zmluve len ty... 😒 to s tym vyzivnym mozes ale kludne podat na neho trestne oznamenie a dat navrh na exekuciu...