Ako napísať žiadosť o zmenu opatrovníctva detí?

tterkat
15. feb 2012

babenky prosim poradte mi ako mam napisat ziadost o zmenu opatrovnictva deti?? Mame striedavu vychovu ale uz som povedala dost.. posledna kvapka spadla vcera ked mi zakazal volat detom lebo len otravujem zrazu je frajer od kedy ma frajerku...kolizna pridrziava jemu.. idem aj tu menit ale rada by som vedela ako napisat takuto ziadost

sisaha
15. feb 2012

@tterkat na toto by som si zobrala pravnika. Staci jedna chyba a zamietnu ti to. Budes potrebovat urcite vyjadrenia psychologa, pripadne zo skoly, skolky, ze im to neprospieva. Lebo ked uvedies dôvod, ze ti zakazuje volat detom, neviem ci to ako argument obstoji. Aj ked teda si myslim, ze je to riadny ch.j, ked toto svojim detom robi...

tterkat
autor
15. feb 2012

@sisaha pravnika si najmem urcite ked uz pojde k sudu ale to nieje jedina vec ktora by bola dvovodom. dvovod by bol aj alkoholizmus.. nova frajerka a od vtedy sa zmenil.. mladsia dcera prisla po tyzdni kumne z rozbitym nostekom ze spadla buchla sa dajak.. nedavno zavsivavene.. ked boli chore tri tyzdne u mna boli bo su chore ta on musi do roboty chodit ako toto nieje vychova. a mnoho dalsich mam na vsetko fotky fakty podlozene takze nebude to len slovny suboj ale vsetko zdokladovane

sisaha
15. feb 2012

@tterkat tak potom jasne. Nevahala by som ani sekundu...Ak ma striedavku, tak k tomu patri aj riesenie detskych chorôb... Alkoholizmus by som netrpela v ziadnom pripade, no a zavsivavenie? chapem, ak to doniesli zo skolky..., ale ine je na zvazenie...

tterkat
autor
15. feb 2012

@sisaha no v nedelu mi ich daval bol ticho v pondelok mi napisal sms pozri im hlavy za jeden vecer by sa neurobili take velke hniezda hnid v hlave ake mali baby. az som sa zlakla prezerat dalej a utekala som kupovat sampon .. takze tie vsi museli mat uz dlhsie len im nepozeral hlavy abo ja neviem.. viem take veci sa mozu stat aj mne ale ked mi deti dava ma ma upozornit co nove v skole co im treba co im je ci su chore zdrave a nie dat mi ich detom zakricat ahoj a ziadna komunikacia...

sisaha
15. feb 2012

@tterkat to ano, zjavne medzi vami vobec komunikacia nefunguje (resp. z jeho strany). Myslim, ze mas velku sancu uspiet...Zjavne deti zanedbava..

sisaha
15. feb 2012

@tterkat chod k lekarke a nechaj si vystavit potvrdenie z akeho dlheho obdobia mozu byt zavsivavene..aj to ti moze pomoct v tom, ze dokazes, ze ich zanedbal

anjelicek26
15. feb 2012

Vsi sa daju dokonca pri cesani prehliadnut, hlavne ak maju dievcata huste vlasky a on nema paru, co ma vidiet a na nos moze padnut dieta aj pri tom najlepsom dozore. Ako pises, odkedy ma novu priatelku, tak sa zmenil, skus tomu dat trochu cas a priestor, za chvilu budes mat doma dve male babatka a mozno ti aj dobre padne, ked budu dievcatka par dni v mesiaci u otca (nemyslim to v zlom), ale cakas dvojicky a budes sa mat co obracat, a to je aj vzdy tazke pre surodencov si na takuto situaciu zvyknut. Podla mna mate problem sa spolu normalne rozpravat, skuste si vyjasnit priority - to su vase deti. Ak su deti u neho a su chore, musi si zabezpecit opatrovatelku alebo teba POZIADAT, ci by si s nimi mohla ostat ty, pokial tu moznost mas (si uz asi na materskej). Lenze toto vsetko je o tom, skusit si trochu vychadzat v ustrety.

tterkat
autor
15. feb 2012

@anjelicek26 ano to beriem vsetko co si napisala.. striedvu som nechcela ale prosil ma ze ma deti rad chce byt s nimi a tak ze on si ich neda od seba fajn suhlasila som lenze tie stresy rok a pol co uz sme od seba nadobro papierovo a neviemm ako este robi vkuse stresy montuje sa mi do sukromia aj mojho muza pricom uz ma frajerku vyhraza sa mi ak mu nepovolim to co si prave zmyslel robi vzdy nove pravidla. robi mi naprieky a ja nevladzem ja som cele tehotenstvo skoro v strese co zas bude ked pride po deti co zas bude volat urazat ma a neviem co ked som nemohla volat detom jeden den tak mi pisal aka som matka ze serem na deti a neviem co zrazu mi ich nechce dat k telefonu lebo otravujem... to by si ho musela zazit toto co on mi robi sa uz psych. neda utiahnut.. pred kamoskami sa musim hanbit ked zacne vystrajat uz sa to neda.. viem ze by mi pomohla striedava ze tyzden budem sama s babatkami neplasim sa nic, ale tie stresy nervy mi za to nestoja