Zrušená účasť na svadbe

10. júl 2022

Pred troma týždňami som mala ísť na svadbu mojej dobrej kamarátke zo strednej školy. No ochorela som. Musela som zrušiť vsetko, od kaderníčky a kozmeticky až po to, že som jej to oznámila, že nemôžem prísť. Svadba mala byť asi 200km od nás, no v teplotách nebolo možné ísť ani na obrad. Hrozne mi to prišlo ľúto, no ona to nepochopila. Urazila sa a odvtedy sa so mnou nerozpráva, neodpisuje na správy, chcela som jej dodatočne zaslať svadobný dar, ale odmietla to. Neviem ani, ako si to vysvetlit... A nevidím už ani nádej na nápravu 😞

petamich
10. júl 2022

kazdy pricetny clovek by taketo nieco pochopil 🤷‍♀️

autor
10. júl 2022

Hrozne ju naštvalo, že kvôli mne musela 2 dni vopred rušiť vybavenie vecí a vlastne ani môj svadobný dar ju nezaujíma. Také niečo som nečakala. Doteraz moje správy ostávajú len prečítané a neodpisané, ja už nemám ani síl ju opäť kontaktovať.

maranta_leuconeura
10. júl 2022

To su taki ludia, co si myslia, ze musia byt stredobodom pozornosti. Pravdepodobne by ta este obvinila, ze si si dovolila ochoriet, ved preco si si nedavala pozor pred jej velkym dnom?! Nechaj ju tak, kravu urazenu 🤷

viestta
10. júl 2022

Ak nepochopila, že si to zrušila kvôli chorobe je to trúba a nie kamarátka. Je otázne, či ti zrovna taka bude v živote chýbať. Mne by po tomto nechybala

juliet86
10. júl 2022

nie je normalna.... takmer kazdej neveste niekto takto vypadol z ucasti na svadbe. mne vratane.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sardinka32
10. júl 2022

Asi Ti neverí, že si bola chorá.

viestta
10. júl 2022

@sardinka32 a keby aj neverila. Takto sa správa dospelá žena? Úprimne ľutujem jej muža, chudák asi ani netuší co si vzal.

0silvia0
10. júl 2022

Takato by asi pochopila len na zaklade potvrdenia od lekara, ze si skutocne bola chora...
Nic si z toho nerob, jej spravanie je jej vizitka...

autor
10. júl 2022

Tiež nerozumiem, že prečo to až takto zle vzala, no v ten týždeň som bola ako hosť na oslave narodenín a videla tu fotku na sociálnej sieti a pár dní na to som ochorela. Snažila som sa dať rýchlo dokopy, ale deň pred som vedela, že ani keby čo bolo, že ísť 200km tam a späť hoci len na obrad by som neodšoferovala. Mala som ísť sama, bez partnera. Lebo nemám muža. A teraz ani neviem. Čo so svadobným darom? Mal to byť jeden zážitok do aquaparku pre nich oboch, taký pobyt. Ona sa sťahovala, čiže neviem novú adresu, no dať mi ju odmieta. Nemám jej to ani ako zaslať, aby to využili 😞😞

sense
10. júl 2022

To nie je kamarátka,.... A pri takej osobe by mi bolo. Úprimne jedno ze nemám adresu kam poslať dar a vnucovať by som sa nevnucovala

viestta
10. júl 2022

Na pobyt chod s kamoškou, diár vyhod a ju vypustí z hlavy.

elizabet173
10. júl 2022

Vyciarkni ju zo zoznamu kamaratov, skutocny ksmarat pochopi. Viac by som sa nou nezaoberala

nafka0483
10. júl 2022

Takze v tyzdni pred svadbou si bola ma oslave, nasledne si ochorela ale nedala jej vediet, dufala si, ze sa vyliecis a den pred svadbou si dala vediet, ze neprides?

Kadernicku a licenie ti riesila ona? Ze musela to ona zrusit?

mandzula
10. júl 2022

Uzi si ten svadobny dar s inou, ozajstnou kamoskou.🙂

sissy27
10. júl 2022

Toto nie je kamarátka a nikdy nebola. Čo také ona musela zrušiť kvôli tvojej náhlej neúčasti?? Zostala jej jedna porcia jedla navyše, keby bola kamoška, tak ti ju zabalí a na druhý deň dovezie, nech v chorobe nemusíš variť a nie že sa zduje.
Aquapark si uži s nejakou ozajstnou kamoškou alebo skús stornovať a nech ti vrátia peniaze a vybavené.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sardinka32
10. júl 2022

@viestta Tak vieš, ono ktovie čo tam ešte bolo...my tu vidíme opísanú len jednu časť príbehu...mne príde divné aj to, že sa tak tej kamoške stále doprosuje...

daniela1911
10. júl 2022

Ak ona okrem svojej svadby, ešte vybavovala aj tvoje veci (objednanie a potom náhle zrušenie kadernícky a kozmetiky) ani sa nečudujem, že sa naštvala.. a to že ju to na druhý deň neprešlo, a hnevá sa ďalej, no to je už iná debata. Možno aj na to má nejaký dôvod.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. júl 2022

@nafka0483 ja som jej dala vedieť 2 dní vopred, že neprídem určite na hostinu, nech zruší jedlo a podobne, ale ešte som myslela, že prídem aspoň na otočku na obrad. No deň pred som vedela už aj to, že nedám to ani sama na otočku autom, nestihla som sa doliečiť :(

autor
10. júl 2022

@sardinka32
@cocolino234 nič viac tam nebolo len to, že boli sme dobre kamošky už 10 rokov. Preto tie smutné smajle a preto to, že som mala snahu to napraviť. Aj keď sme od seba vzdialené, boli sme aj po škole v kontakte a navštevovali sa, išli na výlet.

zojeva
10. júl 2022

☺️ teraz vidíte, aká je to ,,kamarátka,, a je pre Vás lepšie vidieť, ako sa vyfarbila ☺️ netrápte sa a buďte rada, že sa nemusíte obklopovať prítomnosťou nechápavej ,,kamarátky,,

autor
10. júl 2022

@daniela1911 nie, kaderníčku a kozmetickú, šaty atď som ja riešila v mojom meste, to išlo mimo nej

marcellka32
10. júl 2022

Neviem čo riešis, vezmi ozajstnu kamošku a choďte si užiť ten pobyt

sardinka32
10. júl 2022

Tak ak si nam nic nezatajila z príbehu a ona sa takto velmi na Teba nastvala, počkaj chvílu...ked ju budes teraz nasratu neustale bombardovať smskami, tak to lepšie nebude...daj jej čas nech vyfučí...a potom sa jej ozvi znova...ak Ti tak velmi na kamaratstve s nou zálezi. Ale počítaj s tým, že možno už vzťahy neobnovíte. Zrejme jej veľmi záležalo na tom, aby si tam bola...takže možno na druhej strane, šanca tu stále je, že nezahodí kvôli tomu vaše kamarátstvo.

autor
10. júl 2022

@sardinka32 napísala som len pár, asi 3. Viac nie. A nie, nezatajila som, keby som zdravá, na svadbu idem. Aj hotel som dokonca mala vybavený na seba, nie cez ňu. Čiže viac menej iba to jedlo musela zrušiť.

marca12
10. júl 2022

Chaoem,ze mala stresy zo svadby,nebola si mozno jedina,ktora odvolala. Pri hromadnych akciach do poslednej chvile nevies,kolko hosti vlastne pride. Restauracia na teba tlaci pre konecny pocet ludi a do toho im oznamis,ze zase menis pocet ludi. To nastve,ale za 3 tyzdne uz naozaj mohla vychladnut a pochopit. Poznate sa 10 rokov,tak hadam vie,ze si nevymyslas. Nechaj to zatial tak a uvidis casom,ci sa ti ozve. A ked nie,nestala za kamaratstvo. Este by som cakala,ze sa aj na tvoju svadbu vybodne,to baby rady takto kalkuluju a vracaju si. Pre mna nepochopitelne spravanie

lintu
10. júl 2022

Je tu moznost, ze sa jej na poslednu chvilu ozvalo viac ludi, ze nepridu. Nie kazdy zmeny berie dobre. Chce to cas, kym ju hnev prejde. Ak je ozaj kamoska, tak sa ti ozve.
Dar mozes skusit predat cez internet.

ropucha6
10. júl 2022

Nevesta nebude okey, ked za 3 tyzdne nevychladne, ze niekto nemoze prist kvoli chorobe. A ak jej aj odrieklo viac ludi, s tym musela ratat. Absolutne by som sa jej uz neozyvala, ak nebude mat zaujem sa sama ozvat, kaslala by som na nu. Svadobny dar daruj niekomu v rodine 🙂 Mne neprisla na obrad ani svagrina s neterou a co teraz som sa mala urazit asi 🙂