Zásnubný prsteň za 40 000 EUR

28. sep 2024

Ahojte, ak ste tu nejakí muži. Otázka znie jasne a stručne. Odradilo by vás od ženy, keby vám povie, že chce zásnubný prsteň za 40 000€?
A možno v opačnom garde pre ženy, mali ste niekedy požiadavky na muža, že v akej sume vám má kúpiť snubný prsteň, inak ho pošlete k vode?😆

amonet
28. sep 2024

ja nemam ziaden, proste sme sa zobrali a hotovo. vo vztahu su fakt dolezitejsie veci ako prsten, ktory ani nebudes bez sbs nosit

enmery
28. sep 2024

🤣🤣🤣Made my day.

taisu
28. sep 2024

to sme už niekde v Saudskej Arábii?

janagem
28. sep 2024

Ja byť chlap, takú pošlem hneď k vode xD ja si na prsteň nepotrpím, dokonca ovela radšej strávila niekde spolu čas.

huxy
28. sep 2024

Dosť neskoro chudák zistil, že zabil čas so zlatokopkou. Ale aspoň ešte pred svadbou.

kitycat
28. sep 2024

Aj tak by za tolko uz nepredala

brigitte93
28. sep 2024

Chore 🤦🏻‍♀️ ...

melanta
28. sep 2024

No jooo, koník je plný mužov, ktorí zarábajú mesačne v čistom aspoň 10 000 eur, aby mohli kupovať takéto prstene. 🤦🏻‍♀️ Ale aby som napísala aj niečo k veci - je v poriadku, ak má žena vysoké nároky. Ale len v tom prípade, ak sama nosí do rodinného rozpočtu toľko peňazí, aby mala na tie vysoké nároky. Čo sa týka konkrétne prsteňa, láska prstene nepotrebuje, úplne iné veci sú dôležité.

alienkami
28. sep 2024

Asi som divná, ale keby mi chlap kúpil prsteň za 40 000, tak ho asi pošlem k vode.
Pre mňa je to šialené, vyhodiť toľko peňazí za prsteň.

stanulienkat
28. sep 2024

Ako chlap by som ta poslala do riti. To si moze vypytat Byonce, alebo Sklenarikova...😁

vevebono
28. sep 2024

Za 40litrov môže mať 400 kur.iev, tak prečo kupovať prsteň, keď môže mať cestu okolo sveta 😂

enmery
28. sep 2024

Pošli ho k vode. Ty si zaslúžiš chlapa s prsteňom za 60 000 a nech Ťa k tomu fajne mastí, podvádza, ponižuje. Pretože pre zdravý vzťah je presne cena prsteňa to naj a aj dôvod na rozchod😄

lindous
28. sep 2024

Mňa by taký prsteň odradil, pre mňa vyhodené peniaze na povrchnosť, vo financiách by som si s takým mužom nerozumela😅

aylinn_
28. sep 2024

Kebyže mám muža , ktorý má na prsteň za 40k tak mu poviem, nech mi radšej kúpi garzonku a na prst nech mi dá trebars aj lizatkovy prsten zo stánku z hodov 🤣

doriiis
28. sep 2024

Kašli na to autorka.Aj tak sa rozvedies.

autor
28. sep 2024

Baby, aby bolo jasné, nepýtam sa na seba😂😅.

bessie12
28. sep 2024

mala som sice urcite poziadavky na zasnubny prsten, ale nie za taku sumu 😅

aliziana
28. sep 2024

Ak sú obaja milionári, tak prečo nie, to je pre nich ako 40 eur...

pe_mi
28. sep 2024

Pozeraš TLC 90days... 😁😁
Tam také ceny rúbu a ešte sú odute, keď im to chlap nesplni 😁
U nás veľmi vzdialené, ale napr.taky Dubaj, je to bežné,povedia si sumu a ide sa kúpiť.aj za pôrody dary ako rolls roys , dom pri pláži a tak 😁

lucylaw
28. sep 2024

Ja byť chlap a toto mi žena povie,tak to je posledný rozhovor,ktorý by som s ňou viedla,za mňa je to choré..Ale stretla som sa pred pár rokmi s takou témou na mojasvadba.sk,kde jedna baba písala,že jej musí chlap kúpiť zásnubný prsteň minimálne s 1-karátovým diamantom,inak by sa urazila,že si ju ten chlap dostatočne neváži,skoro som odpadla,keď som to čítala 🙈

grof_monte_christo
28. sep 2024

@autorka Aj nám povieš, ktora žena má takúto požiadavku?

enmery
28. sep 2024

@pe_mi Ale pre nich to je ako pre Teba kúpť si nové topánky. Proste bežná vec😄

hopsas
28. sep 2024

Existuje vraj pravidlo že zásnubný prsteň má mať hodnotu trojnásobku muzovho platu, to mi oznámil môj.manzel aby mi naznačil akú.hodnotu má moj.prsten.....ak na nas pridu niekedy zlé časy chystám sa ho predať a zabezpečiť nás 😁 dať ale 40 000 eur za.jeden.prsten je choré ..bez.ohladu na to čo si to.muz.moze.dovolit alebo nie..skrátka je to šialená suma

jana_eyre_2
28. sep 2024

Keby mi môj muž kúpil prsteň drahší ako 50€, tak sa tak naserem 🤪 nenávidím vyhadzovanie peňazí za takéto blbosti.. sorry ak to niekto vidí inak ale premna je šperk fakt blbosť..

Snubak stal 30€ ak si správne pamätám, vybrala som si ho sama a je z chirurgickej ocele.. obrúčku máme tiez za 30€, sú strieborné.. nič iné by som nechcela.. premna keby aj žiaden, vôbec by mi to nevadilo, aj tak to nenosím, zavadzia mi to na prstoch..

autor
28. sep 2024

@pe_mi Úprimne, nechcela som to tu rozpisovať, lebo je to nadlho, ale asi to tak bude lepšie pre ozrejmenie. Nie, nič také som nepozerala. Stretla som dnes náhodou starú známu ešte z detstva. Pamätám si, že žili veľmi biedne, často nemali ani čo jesť a na nej sa to podpísalo tak, že z nej vyrástla osoba veľmi zameraná na materiálno, luxus, peniaze, ktoré ale vždy viac vyžaduje od druhých než že by si sama zabezpečila. Vždy si aj podľa toho vyberala chlapov… hlavne, nech má drahé auto, dom, čo tam po tom, že ako sa k nej správa… No a keď si konečne našla niekoho normálneho, tak mi dnes povie, že ho poslala k vode, lebo že prsteň od nejakého Tiffanyho (neviem, či to píšem správne) za 40tis.€ je jej sen, ona si to vysnívala, že taký dostane ako zásnubný a len taký jej bude hoden😅… Ja som zostala v šoku, ale zas ja som až príliš skormná, tak mi len napadlo sa spýtať, že ako to majú iní, či je toto ešte požiadavka, ktorá niekomu príde ako v pohode..😅a hlavne poslať kvôli tomu k vode dobrého muža, s ktorým mohla budovať budúcnosť..

laurita285
28. sep 2024

Pokiaľ si to pár môže dovoliť nevidím v tom absolútne žiaden problém... aj to ako si kto vyberá partnera/partnerku :D kritéria na spolužitie sú rôzne. Niekto vyžaduje drahý prsteň niekto dve facky po večeri.

natuliatko777
28. sep 2024

@alienkami ale noo netrep

sasa1310
28. sep 2024

@amonet mala som vysoké požiadavky na muža. Ale na jeho správanie, jeho povahu a nie na jeho dary, A tak sa aj mám v manželstve

rorino
28. sep 2024

Zásnubný prsteň za 40000,to čo je princezná z Emirátov?😂😂🐤dobre som sa zasmiala.Moj prsteň stal cez tisíc korún,čo mi prišlo už dosť,lenže problém bol v Tom,že môj teraz už manžel ho musel kúpiť v ten deň,keď si to zmyslel a v celom meste mali až tento jeden mojej veľkosti,alebo teda skôr malosti🐣🐣🐣

miskakyska
28. sep 2024

...kde vy furt chodíte na takéto staré známe 🙈😱🤣