Zadaná družicka na svadbe

samotkd123
24. júl 2024

Dobrý deň prajem, mám takú otázku. Ešte v živote som nebol na svadbe a teraz v auguste sme s priateľkou pozvaný. Lenže problém je v tom, že priateľka ma ísť za družičku. Jej rodinu veľmi nepoznam, keďže sme spolu krátko. A mam pocit, ze tam budem celú svadbu sám., neviem si predstaviť, že ako to bude a či vôbec mam ísť ja. Za rozumné odpovede ďakujem

lilianka28
24. júl 2024

@samotkd123 To že ide za družičku, neznamená že budeš celú svadbu sám. Normálne budete spolu aj pri stole aj tancovať. Veď ste pozvaní obidvaja.

anavixy
24. júl 2024

Druzicka sa akurat tak bude fotit s nevestou a mozno mat zladene saty, zopar funkcii v ramci organizacie ci programu, nic extra od toho necakaj a urcite nie to, ze budes vacsinu svadby niekde inde alebo nieco robit bez teba. To su chvilkove zalezitosti.

aalt
24. júl 2024

Na nasej svadbe mali druzicky len zopar "uloh": na zaciatku pripinat pierka, pomahat odoberat kvety pri gratulovacke, odcepcit o polnoci ... a to je mozno aj vsetko. Cely ostatny cas je normalny host ako vsetci ostatni.

butterflyeffect
24. júl 2024

Uz som bola na svadbe kde bola druzicka vydata, to ze ide za druzicku neznamena ze bude travit cas s druzbom. Ma tam zopar trapnych uloh, nejake fotenie a to je vsetko. Dokonca niekde sa berie ze druzicka je kazda co nie je vydata. Na poslednych svadbach co som bola tak kazda druzicka bola normalne so svojom partnerom. Take to parovanie s druzbom sa robilo asi len pred 30-50 rokmi na dedinskych svadbach

1mina
24. júl 2024

neviem neriesila by som to absolutne, ake ulohy by mohla mat cely vecer,,, u mna druzicky pred Svadbou pripinali pierka, jedna organizovala ludi co si prisli dat gulas predtym - aj to tie ktore sa ponukli a jedna ktorej sa to nehodila dosla az na svadbu. Potom nejake fotky na svadbe a to bolo tusim vsetko :D nic ine sa u nas neriesilo

mantilka
26. júl 2024

@samotkd123 Ja som tak bola na svadbe sesternici. Dokonca môj priateľ cestoval cez celú republiku, spal u mojich rodičov a poznali sme sa krátko.