Vydali by ste sa za muža,z ktorého rodinou sa z duše nenávidíte?

8. aug 2020

Máme spolu dieťa. Dá sa tak vôbec fungovať do budúcna? Že mi bude každy týždeň brať dieťa k luďom ktorí mi nevedia ani na meno prísť? A čo také vianoce? Keď bude chciet byť na vianoce s rodičmi,zoberie dieťa a ja ostanem sama doma? Neviem si to predstaviť,nikdy som nič také vo vzťahoch neriešila. Že by ma niekto NENÁVIDEL. Mám sa vydať a za rok sa rozvádzať pretože budu robiť všetko preto aby nás rozdelili?

caroline_
8. aug 2020

podla mna sa da, ale musi chciet aj manzel. ak sa nenavidite tak ok, ale dieta tam tiez chodit nebude. alebo skusit napravit vztahy.nenapises preco ta nenavidia ?

panelacikova
8. aug 2020

ak je to tak, nie, nevydávaj sa zaňho. ba s ním ani neži. a dieťa už tobôž nie..

deti95060810
8. aug 2020

jedine ak by sme išli bývať na opačný koniec republiky...

jaskolka
8. aug 2020

Z akého dôvodu ta tak hrozne nenávidia? Co sa týka návštev s dieťaťom, tak každý týždeň nemusí tam muž behať aj s nim, vy ste už nová rodina, čiže automaticky Vianoce by ste mali byť spolu, nie on tam a ty sama. Teda záleží od neho dosť.Chce vás uzmieriť, alebo je mu to jedno? On si chce ta zobrať? Plánujete uz svadbu, či ešte je to len také hypoteticke?

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janinah
8. aug 2020

Ked to dnes už nič neviete po poriadku robiť...najprv dieťa a potom rozmýšľam či sa vydám a čo vlastne urobím s jeho rodinou? tvoje dieťa má aj gény tej druhej strany,s tým nič nenarobíš...a oni ťa nenávidia úplne bez dôvodu,? on ťa nejako bráni? divné celé toto...

sara07
8. aug 2020

jedine vydat sa ak by sa odstahoval na druhy koniec republiky idálne do plzne aspon
a vianoce ? to máte byt spolu vy a na druhy den max prist pozriet,ale štedry den by ste mali byt vy ako nová rodina spolu a nebehat

ajka0207
8. aug 2020

Ale ved to dieťa tam bude bravat bez ohľadu na to či sa vezmete. Raz sú to jeho príbuzní, keď bude chcieť tak ho tam vezme.

elizabeth175421
8. aug 2020

Mám niečo podobné zo strany svokry a svokor je buď nestranný a nevyjadruje sa alebo na jej strane.. Mužovi vypisuje a vyvoláva každý deň.. Bývame u mojich rodičlv, ideme stavať chalupu. Muž tam chodí tak cca raz za 2 mesiace, berie aj syna na také dve hodiny. Ja prídem asi tak 2x za rok.. Ale u nás je to tak, že svokra ma neznáša, urobila mi už hrozné svinstvá a muž to vidí a netvári sa, že neurobila nič. Je na mojej strane..takže so slušnosti občas zodvihne, občas nie, nepočúva jej rady a neberie tam syna bez môjho súhlasu. Rovnako tak svokra ku nám nechodí, od narodenia syna tu bola asi 3x, ale mám jasne určené, že neexistuje, aby tu prišla, keď muž nie je doma.. Keď budeme bývať sami, tak jednoducho jej neotvorím, ak príde v čase, keď muž nebude doma a ak bude otravovať stále, tak neotvoríme, ani keď doma bude.. Len u nás je to fakt des v tomto, čo som si ja už s ňou prežila a to sa neobhajujem, ale skutočne som jej nikdy nič zle neurobia..len ako sa ona vyjadrila - muž si ma nesmie zobrať, lebo som škaredá a malá dedinská sliepka, ktorá nechce žiť v meste a urobila som si dieťa na mužovi aby som do roboty chodiť nemusela. To je dôvodom jej nenávisti voči mne. Nerobím si z toho už nič, ona má problém s každým 🙂.. No takže moja rada. Vydaj sa, ak sa máte radi, ale najskôr sa ubezpeč v tom, aký má priateľ postoj k tomu, že ťa nenávidia, či je naviazaný na matku a silou mocou tam ide alebo si ťa zastane, nepáči sa mu, že ťa nenávidia a proste nerešpektuje ich postoj voči tebe 🙂

autor
8. aug 2020

@miriam11 veď práve preto váham. Ale zaprisahala som sa že v buducom živote keď si budem začínať s niekym tak najprv chcem spoznať rodinu!!!

@jaskolka ja ani neviem,nič som neurobila vpodstate. Len sa to tak stupňovalo po tom ako som porodila. Teraz už svokra robí tak mazane všetko. Presne vie čo ma urobiť aby sme sa my doma hádali. Je to jedna mazaná zlá žena. Ja jej nerobim nič neriešim ju prerušila som kontakt. A priatel ten sa ktomu stavia asi tak že má rešpekt pred svojou rodinou a nechce mať s nimi zlé vzťahy. Takže jemu je to vpodstate jedno. Občas si ma zastane ale žeby kvoli mne "lámal krky" to nemozem povedať. Áno plánujeme ale ani nie svadbu proste sa len zobrať v tichosti. Nechcem žiadne ceremonie uz len preto ze viem ze by to skončilo fiaskom a pokazili by mi cely moj velky deň

@ajka0207 ano to si uvedomujem a urcite mu to nechcem zakazovat. Mne by sa tiez nepacilo keby mi zakazaloval ist k mojim rodicom.

panelacikova
8. aug 2020

nuž.... už je neskoro. tvoj muž by sa ťa mal zastať vždy. ak to nerobí, tak po sobáši sa to určite nezlepší

ayanamirei
8. aug 2020

tvoj priatel by sa mal k veci razne postavit - vysvetlit rodine, ze nik im nekaze ta milovat, ale spravat sa k tebe slusne a s respektom budu, inak tam nebude chodit ani on ani dieta. ziadne take, ze tu si zober dieta a kludne chod k rodine... by si videla ako sa zrazu za par mesiacov da vsetko napravit 😉 ale ked je mamicka na koni a syn sucha nohami a poslucha, tak naco by sa snazila ? ved nemusi ...

lenuliatko84
8. aug 2020

Nie,raz ti to da pocítiť

alaguema
8. aug 2020

trochu neskoro si kladieš túto otázku. Nejde o manželstvo. Máte spolu dieťa. To je oveľa väčší záväzok. Či chceš, či nechceš, si už s jeho rodinou prepojená cez svoje dieťa. A ďalšia nepohodlná pravda je tá, že sa doma nehádate kvôli svokre, ale kvôli tomu, že tieto pokazené vzťahy neviete jednak ustáť a po druhé napraviť a žiť ich čo najharmonickejšie, ako sa len dá. Ak sa nedá, nie si povinná s jeho rodinou tráviť čas, ale on by mal mať jasno, kde sú jeho prirority. Že bude brávať dieťa k svojim rodičom, je vec, ktorú jednoducho musíš prekusnuť.

miadi
8. aug 2020

Tak dieta k nim bude brat tak ci tak aj ked sa rozidete mà na to pravo. Cize skor dumaj ci chces zit snim koli nemu nie ci sa koli jeho rodine rozidete. Na hadky treba dvoch.

naattalie
8. aug 2020

NEDA NEDA NEDA !!! Utekaj kym sa da tak daleko ako sa len da

autor
8. aug 2020

Poprosim adminky aby mi zmenili naspäť "z rodinou" na "S rodinou" pretoze som to napisala spravne a teraz vyzeram ako analfabet. Ďakujem

mondolina
8. aug 2020

Adminky by sa mali doučiť gramatiku. Keď už majú nutkanie meniť názvy tém.
Trapas.

autor
8. aug 2020

@mondolina oni ani nezmenili nazov temy, iba S na Z 😁👍

autor
8. aug 2020

@alaguema to je pravda. Vzdy ked sa niečo stane tak je ztoho cirkus na 2 dni. Nikdy to nevieme vyriesit normalne pretoze on mi nevie dat jeden jediny argument na nič. Bud je ticho alebo sa stazuje ze donho furt dr*em s debilinami ze mu mam dat pokoj potom sa ja vytlakujem ze sa somnou o tom nerozprava a takto to je dookola

mondolina
8. aug 2020

Tak to je už diagnóza 😂

basska_b
8. aug 2020

@mondolina Lebo to je Z KTORÉHO 😁

mondolina
8. aug 2020

@basska_b
Aha....ja som si myslela, že s kým s čím 🤗😜

basska_b
8. aug 2020

@mondolina Oni asi videli "s ktorého" a automaticky opravili 😁 ale to je "s ktorého rodinou" samozrejme

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mondolina
8. aug 2020

@basska_b
Tak radšej nech neopravujú.

ejanjelik
8. aug 2020

Nevydáva la by som sa. Tu na koňovi máš kopu príbehov, kde to baby riešia. Jedine ak je svokra proti tebe preto, že žijete,, nadivoko,,.

basska_b
8. aug 2020

Ja by som sa nevydávala. Môj bývalý frajer mal rodičov, ktorí sa tiež rozvádzali (trvalo to roky, hádali sa o majetok) a na začiatku bolo to, že svokrovci ju nenávideli a stvali muža stále proti nej. Dokonca sa po svadbe dozvedela, že jej muž bol už raz ženatý, ale svokrovci syna dohnali k rozvodu, lebo tancovala vo folklórnom súbore a cestovala a vraj "bude vychovávať cudzie dieťa" 😨

xeniii
8. aug 2020

Fú no neviem, toto by som asi nezvládla takto žiť. Ja som rada, keď je v rodine kľud a vychádzame, takže do takého manželstva by som ja teda ozaj nešla.

marca12
8. aug 2020

V prvom rade s takym by som si ani deti nerobila. To dieta nebude na teba pocut nic dobre. Preco ta tak nenavidia?