Vtipný dar do nového bývania

dzt
10. aug 2024

Čaute. Kamarát ma nové bývanie a ja mu chcem niečo doniesť, niečo vtipné. Alkohol nie, ten nepije. Niečo už mám v hlave, ale možno ma niekto kreatívny nápad 🤔

victoriab
10. aug 2024

@dzt boze niet nic horsieho ako "vtipne" darceky do byvania, vsetko su to gyce, ktore na druhy den skoncia v kosi.

zuzanockamt
10. aug 2024

@dzt Mňa by teda nič takéto nepotešilo. Je to zbytočné. Prečo hneď alkohol? Prírodné ovocné šťavy, hroznová šťava Matyšák, sušené ovocie, orechy, syry, sladkosti.

cafelatte
10. aug 2024

bytovú rastlinu

dzt
autor
10. aug 2024

@victoriab nemyslím tie klasické akože vtipne somariny s nápismi. Niečo originálne chcem proste
@zuzanockamt ved ja pisem že alkohol nie
@cafelatte to vôbec 🙈 o rastliny sa nestará

zuzanockamt
10. aug 2024

@dzt Áno, ja som si prečítala,že alkohol nie. Ale okrem toho je x vecí, ktoré sa dajú kúpiť a sú praktickejšie (pre mňa) ako lapač prachu.

victoriab
10. aug 2024

@dzt tak mu kup kaktus, o ten sa netreba starat. Napis na papierik: aby si mal co pichat a jeeej, aj vtipny budes

betulinka1
10. aug 2024

@dzt ja som kopec vtipných darčekov vyhodila 🙈🙈🙈🙈 jeden visiaci Family na fotky mam aj tu v bazári ale napriklad co som darovala, tak vidim, ze na akciách aj pouzivaju naprikald taka ruleta s pohárikmi na frtana alebo taky lopárik so zvončekom na tom su male poháriky na frtana. Alebo nejake zaujimave hodiny na stenu. Dokonca activity a sipky pravidelne hrávame, znamym co som kupila ako darcek na kolaudáciu. Proste nieco co ten clovek využije.

ssimusska
10. aug 2024

@dzt nič nieje trápnejšie ako “vtipné” darčeky do novej domácnosti. 😀

eeffka
10. aug 2024

My sme kupili domcek na kluce,stalo to par eur niekde pepco alebo nieco take to bolo, potesil sa kamos.

iv007
10. aug 2024

Nejaku rohozku pred dvere so zaujimavym napisom. Ja by som sa vsak najviac potesila kvetu, kludne sukulent o ten sa netreba starat.

malasandrika
10. aug 2024

@dzt moje minimalistické srdiečko by prežilo max nejakú šálku na čaj s vtipným nápisom, prípadne sadou pohárov na víno. Vtipné darčeky sú zväčša veci, na ktoré len sadá prach, lebo sú nevyužitelné.

atinkaa
10. aug 2024

@autorka myslim, ze nik ti darcek neporadi lepsie ako ty sama, tvoja skupina - vasich spolocnych kamosov alebo on sam

teda ak nemas plan co mu doniest a je to kamos, tak sa uplne normalne pytaj - mozes sa netrafit do farby, stylu, jeho planov a predstav, teda uplne normalny rozhovor ti da aspon predstavu, co preferuje. Mna taketo otazky vzdy zaskocia pretoze ak pises, ze je to kamos, tak by si mala poznat uz len to, ci o taky dar stoji, ci je to vobec osoba, ktora vtipny darcek oceni. Lebo ja by som to mala skor ako vacsina tu, ako ok, zasmejeme sa a co s tym dalej?

niki11223344
10. aug 2024

@dzt drziak na toaletak ? Su take kovove v tvare zvierat napr macka alebo ovca ...mne sa pacia 😄

vkatush
10. aug 2024

Neviem, či je to vtipné, ale kamošom sme dali "vedro prvej pomoci".
Bolo to vedro a v ňom rôzne veci. Tužkové baterky, sviečka, štipce na prádlo, kladivo, smetník a metla, kondómy, toaletný papier,... Také somariny proste, ktoré využiješ. Plus fľaša vína schovaná.

Teraz sme boli na návšteve a malý s tým smetnikom zametal, sa smiali, že všetko z toho už využili.

janinque
10. aug 2024
zuzuliennka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lamonita
10. aug 2024

@vkatush suhlas, skvely tip. my sme davali domestos, okenu, jar, handricky...proste take tie domace spotrebne veci. Všetko pekne nastajlovane 👌🥂 zabalené

h2
10. aug 2024

@vkatush
@janinque 😂 Čítam vaše dva príspevky za sebou a hlavou mi ide:
Vedro, vedro, vedro,
Vedro, Ve! 🤣

bebina23
10. aug 2024

My sme dostali wc papier nastajlovany ako plienkovu tortu😂a okolo wc kefa, mydlo tekute, fixinela, clin…som sa strasne smiala. Aj sme vsetko pouzili. Susedom sme dali darcekovu sadu roznych korenin, utierky a varesky, tiez sa potesili.

kika572
10. aug 2024

@dzt urob mu darčekový kôš, ale namiesto jedla a alkoholu mu tam daj čistiace prostriedky, utierky, hubky a podobné veci to domácnosti a vymyslí si k tomu nejaký vtipný popis

zuzana76
10. aug 2024

ked chces nieco aj vtipne, tak mozno nejaku vtipnu navliecku na vankus, to aspon vyuzije
https://www.bastard.sk/vankuse/?p=2
za mna dobry darcek sada korenin, napr od davidkovo koreni, maju aj take cele sady, pekne zabalene, aj tie vedra s cistiacimi prostriedkami, to je fajn. Ja by som ale kupila pekne návliečky. Aj tie predložky pred dvere byvaju vtipne. Aj to by vyuzil.

otilia16
10. aug 2024

Ja som kamoske tiež spravila taký darčekový box, dala som tam sadu poharov na víno, vyvrtku, bavlnené utierky, kuchynskú rukavicu, vonné sviečky a také praktické veci do domácnosti. Podľa mňa sú tieto praktické veci najlepší darček 👍

domiklik
10. aug 2024

@dzt čistiace prostriedky
Mucholapka
WC kefa

veronikaszabova
10. aug 2024

Boli sme kolaudovat u kamosov, davali sme robit kose s cistiacimi prostriedkami. Zozali velky uspech.
Ziadne pracholapky by som nekupovala

sashenocka007
12. aug 2024

@dzt my sme dali kamoske cedidlo na cestoviny 😅 a veru sa potešila 🤷🏼‍♀️. a takisto taká vyvrtka my ked sme sa nastahovali a sli sme otvorit vino navsteve sme zistili ze nemame.