Vírivka na 40tku

158polica158
21. okt 2022

Baby čo hovoríte na vírivku pre muža na 40-narodeniny?par krát to opomenul potom sme sa o tom už nebavili a dnes keď som mu to posielala, len tak, že čo na to hovorí, tak povedal že nevyzerá zle … šli by ste do toho ???
Kúpila som mu ešte kufor american touristik dala tortu spraviť a také srdco perníkove otváracie .. máte niekto vírivku, dajte recenziu

laurita285
21. okt 2022

Ja by som kľudne kúpila, však to nestojí majland, ani prevádzka nestojí nejaké horibilné čiastky. Najmä ak máte na to peknú terasku a nežijete v Oravskej Lesnej tak prečo nie...

martinka13
21. okt 2022

Je to super nápad

stanulienkat
21. okt 2022

Parkrat som bola vo welnesi-neohurilo ma to. Aby ste to nevyuzili len 5x a hotovo.

missdiva
21. okt 2022

@158polica158 aj ja si myslim, ze OK darcek.
Bez deti by som to ale ja osobne nevyuzivala, nestalo by mi to za tu pracu okolo toho, to by som sla radsej na wellness, s malymi detmi ano. Ale je to individualne, my mame velku vanu (tu vyuzivam stale).
Pripadne zvaz saunu, je to fajn v zime. Mne sa viac ako virivky pacia drevene kade ale tam mi to pride s tou vodou mierne nehygienicke, musi tam byt stale voda lebo drevo pracuje.

evica17
21. okt 2022

Za mňa je to zbytočne. Radšej pôjdem do welnesu,neviem či sa ti oplatí tu vírivku kupovať a koľko tam reálne budete. Skôr by som fakt zvážila tu saunu, príde mi to prinosnejsie.

natall113
21. okt 2022

Podľa toho ako by ste ju využívali, my sme s mužom nad ňou rozmýšľali ale nakoniec sme sa zhodli, že radšej zájdeme pár krát do roka do wellnessu a domov by som skôr prijala saunu ako už aj baby vyššie spomenuli

katkaseiner
21. okt 2022

My vírivku máme, celoročne nám to zdvojnásobilo účty za elektrinu s tým že nevyhrievame ju 365 dni v roku.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evica17
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laurita285
21. okt 2022

@evica17 treba si ešte uvedomiť, že nie každý je na mizine a neráta každé euro na elektrike...

evica17
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkaseiner
21. okt 2022

@evica17 je to domáci luxus, každý nech zhodnotí sám či do toho pôjde alebo nie.

158polica158
autor
21. okt 2022

@zoro9836 tak som sa na to nikdy nepozerala . Takúto som objavila nafukovaciu.

h2
21. okt 2022

Poznám 2 rodiny, čo si kúpili vírivku. V oboch prípadoch ju využili len zopárkrát.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
158polica158
autor
22. okt 2022

Väčšina píše kúpiť druha väčšina nie . napísali ste mi aj vyššiu spotrebu. Stále nad tým premýšľam . niečo vo mne hovorí kúpiť s niečo že nie . Obaja pracujeme mimo sk na Slovensku sme tak 10 dni v mesiaci niekedy ani toľko nie . rozmýšľam či sa vôbec aj využije či ozaj nie je lepšie obcaas do wellnessu ísť… 🤷🏼‍♀️ sama neviem čo spraviť .. myslím že by ho to potešilo ale či sa aj využije, je dosť otázne .. Ale čo namiesto toho mu kúpiť 🤷🏼‍♀️ ach jaaaj

mimisikum
22. okt 2022

@158polica158 tak skôr by som kúpila nejaký ten pobyt, keď ste doma len tak málo 🤷‍♀️

konikkon
22. okt 2022

@158polica158 toto vám asi poriadne predraží účty za elektrinu. my riešime nerezovu na slanú vodu s pieckou na drevo. Investícia je síce okolo 8000 € ale životnosť je niekde úplne inde ako pri nafukovacej haraburde. Môj manžel by takúto nikdy neschválil.