Vianočný darček pre 11 ročného syna

15. nov 2021

Ahojte,
Rozmýšľam aký mám kúpiť darček pre môjho 11 ročného syna...je to dieťa, ktoré "fičí" na technických vymoženostiach...smart hodinky, mobil má...nechceme veľa investovať, ale zas aby sa potešil aaaa pomoooc nemám ani potuchy čo kúpiť....vopred ďakujem za nápady

dskjhfdlkdjhl
15. nov 2021

Ja by som skusila Lego-technik vybrat, su rozne, v roznych cemovych relaciach.

hipuska
15. nov 2021

Pripnem sa. Ja tiež neviem čo.

Mne tie lacnejšie lego technik (100-150) pridu už celkom primitívne. A zase tie 300+ moc drahé.

autor
15. nov 2021

@dskjhfdlkdjhl lego by bolo super...pri staršom som taký problém nemala...kupilo sa lego, kniha, spoločenská hra...a bol šťastný...tento je počítačový maniak 🙉🙈

matabb73
15. nov 2021

Syn mal Boffin stavebnicu. Vytvárajú sa tam elektrické obvody. Dosť ho to bavilo a naučil sa niečo praktické.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
allie458
15. nov 2021

Ja by som isla teda do niecoho technickeho napriklad hráčska myška, alebo podložka pod myš ktora sa pripoji k pocitacu a svieti podla toho ako ide hra , podsvietena klavesnica, podla toho co hra tak mozno nejake veci ohladom hry, decka ficia na Minecrafte a Fortnighte (mikina, tricko s logom), pre starsich mozno nejaku hru alebo kartu na Steam s kreditom (ak hraju cez steam, mozu si potom stiahnut hru aku chcu) ale to je pre tvojho asi vela zatial ked ma iba 11 :D Neni su to nejake intelektualne darceky ale zas moj brat take dostaval a je z neho velmi uspesny programator tak netreba zas vsetko hráčske zatracovať, ta počitačova gramotnosť sa vyplati.

hipuska
15. nov 2021

@cocolino234
@allie458 povedzte mne. Deti hrajú Minecraft. Čo k tomu môžem kúpiť? Majú obyčajný pc. Teraz dostali nové myšky aj klávesnice, tak to nie. Ale, hrajú skupina kamarátov a volajú cez mesenger. Čo je to karta steam? Teraz mi vraveli, žeby možno dajake špiónazne veci. Kameru?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slniecko131
15. nov 2021

Tie slúchadlá nieje zlý nápad...pripnem sa co by ste aké poradili k notebooku na ktorom hrá hry

luccija
15. nov 2021

@slniecko131 stojan na slúchadlá majú pekne aj s usb podsvietené ..pre autorku dron?Lego je dobrá voľba.

hipuska
15. nov 2021

@luccija čo znamená stojan na slúchadlá a usb podsvietenie?

hipuska
15. nov 2021

@cocolino234 ktoré konkrétne? Mali akési ale v tých strašne prastalo. Tie slúchadlá su ale bez mikrofónu, to ako by potom telefonovali?

autor
15. nov 2021

@cocolino234 ahojko...tak sme mali taky nezáväzný rozhovor o Vianociach 😁 takže klávesnicu ma mechanickú...myš ma novu...mikrofon slúchadlá kúpene k narodkam...takže páčilo by sa mu hráčske kreslo ale ta cena mama mia...to je také drahé?? 🙈🙉 Tak asi zlanarim aj deda a zložime sa na darček 😊

autor
15. nov 2021

@cocolino234 inak ďakujem za typ 👍

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marseillefan
15. nov 2021

Herné kreslo je určite super vec, stopercentne sa poteší..
Akú použíca podložku pod myš? Má takú tu veľkú, čo mu zaberie skoro celý stôl? Ak nie, odporúčam. Dobrá vec, napríklad také niečo ak chceš aj so svetielkami:
https://www.mall.sk/podlozky-predlozky/genius-g...
Ak hrá na PC, tak herný ovládač určite nie.. myš + klávesnica sú oveľa lepšie ako herný ovládač, to je práve pointa hrania na PC oproti konzolám.
Potom veľa závisí od toho, aké hry hráva najradšej... ak napríklad Counter Strike, tak určite najlepšia vec, akú mu môžeš kúpiť, je virtuálny nožík v hre.

luccija
15. nov 2021

@hipuska napríklad toto

luccija
15. nov 2021

Určite Ti ukázal Razer stoličky či ako sa to píše okolo 300 eur nie?🙂

maris5
15. nov 2021

Hracske stolicky cca 300€

aktiz
15. nov 2021

Ja som kúpila tiež 11 r. synovi pod stromček dron.

hipuska
15. nov 2021

@luccija ďakujem.
@aktiz moji tiež drankaju ale vie ho ovládať?

aktiz
15. nov 2021

@hipuska uvidim, keď si ho rozbalí pod stromčekom 😉.
Ale ja som to doma skúšala a nevyzerá to byť nejaké zložité.

hipuska
15. nov 2021

@aktiz jasne. Som to prehliadla, že to je na tieto Vianoce. Aj náš by chcel drona. Len ma to odrádza, že väčšinu čo poznám skončili na stromoch

autor
15. nov 2021

@marseillefan virtuálny nožík má a že vraj má hodnotu 100 eúr...vyhral ho...nie som veľmi za také hry mi normálne sánka spadla, keď som tu hru videla ako hra...ale spolieham sa na jeho mentálnu zrelosť...na svoj vek je nadmieru rozumný

autor
15. nov 2021

@cocolino234 to je aká super cena 🤩 on mi ukázal toto
https://www.xlo.sk/Likeregal-920-masszazs-gamer...

hipuska
15. nov 2021

Čo je virtuálny nožík, prosím ťa?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
15. nov 2021

@cocolino234 jej ďakujem 😁 potešila som sa, že viem čo kúpiť...kreslu sa určite poteší...šťastne dieťa šťastná mama 😊

hipuska
15. nov 2021

@cocolino234 Jaaaj, ďakujem.

A ešte, poraďte dajake hnihy pre takto staré deti