Vianočné darčeky pre súrodencov, ktorí majú po 30tke

13. nov 2021

Viem,ze je to tu kazdy rok omielana tema. Tento rok nemam ziadne napady. Co davate surodencom? Obaja maju po 30tke ziadne extra zaujmy,ze by sa venovali sportu a podobne. Brat je cyklista,ale do tohto smeru sa nevyznam,tak nebudem kupovat blbosti na bicykel.

ella_price
13. nov 2021

Kniha, nejaká elektronika? Nejaký ten zážitok, ako skok z lietadla, jazda v aute, v tanku, escape room, let balónom, wellness napr

janai1
13. nov 2021

Nič 😀 príde mi divne aby si dospelý ľudia dávali navzájom darčeky na vianoce 🙈

lenka1993
13. nov 2021

Nič 🙂. Dospeláci si darčeky nedávame. Deťom sme tiež zrušili. Kupujeme len našim deťom a rodičom tradične nejakú fotoknihu alebo niečo take.

cimage
13. nov 2021

My tiez len detom davame. Knihu, zaujimavost na jedenie, poukaz na masaz, tricko s vtipnym napisom-su aj pre cyklistov.

janulik2008
13. nov 2021

My dávame darčeky iba malej. Dôvod je ten, že dospelý si kúpi čo chce 😀😀😀

elizabet173
13. nov 2021

nič, dávno sme sa dohodli, že si týmto nebudeme komplikovať život, dávame len deťom

bolarazjedna
13. nov 2021

tak môžeš kúpiť pyžamo, mikinu, to sa vždy zide, kozmetiku a ktomu napr. poukaz na masaž /mna by s tym velmi potešili/.

simsalabim
13. nov 2021

Nic, dohodli sme sa, ze davame iba detom. Aj dospelym detom 😂

kkovacovak
13. nov 2021

Nič veď ste dospelí ľudia tak snáď viete že Ježiško neexistuje. Max nejakú drobnosť čo má rád. Keby mám kupovať každému niečo tak celý rok robím len na vianočné darčeky.

martaturi
13. nov 2021

My teda davame švagrovi darček. Má nad 30 a vždy sa poteší ako malý keď rozbaluje darček 😊😄 minulý rok sme ho potešili lego technik autom, predtým dostával od nás vychytavky k PC, do auta... Tento rok znovu lego keďže minulý rok bol z neho unesený 😂

hederamonstera
13. nov 2021

Ja kupujem vsetkym v rodine (cca 15 ludi), kazdy, aj dospely si rad otvori nejake prekvapko.
Sestra je milovnicka psov, zachranuje ich a berie si docasky z utulkov, tak som jej dala vyrobit deku s kreslenymi obrazkami vsetkych jej stalych psov s menami a tak, brat miluje stiplave, vyskocila mi reklama na nejaky ochutnavkovy balicek roznych chilli past, svagor rad hra pc hry, tak mu dame kupon nech si nejaku kupi, rodicom kupujem riad na chalupu, a ostatnym este vymyslam🙂 ale vzdy sa nieco zaujimave najde

sanssa
13. nov 2021

odkedy mame deti, tak si nejako nekupujeme a ku posledku aj ked sme si este kupovali tak len nejake malickosti, pozornost, bud nejaku kvalitnu sviecku alebo brat ten ma rad chilli, tak som mu zakazdym nejake kvalitne zohnala alebo cosi podobne, niekedy je menej viac

loginexistuje
13. nov 2021

tiez davame len detom ale ak uz chces tak fakt nieco co sa skonzumuje napr flasu vina pekne zabalene domace vianocne kolaciky alebo domaci liker vo flasi a pod alebonak je to vtipalek tak nejaku hluposticku zachodikns prdiacim slizom 😂

evkamotka
13. nov 2021

Davame len detom, dospeli surodenci si nedavame. Mozte to od tohto roka zrusit, mozno aj im sa ulavi.

A ked, daj im poukazku na masaz.

lopka1313
13. nov 2021

My si so sestrou davame, ale kedze sme kazda v inom state a takmer sa nestretavame a zaroven mame obe narodky v novembri, tak si posielame narodeninovo vianocne balicky :D toho roku som ja dostala kozeny vak a sestre sla keramicka kupelnova sada. Nejak skor to vyslo, ale nevadi :D segre este poslem ponozky spolu s medovnickami, co napeciem. Ale my si stale povieme, co chceme - u nej dost isli pandora sperky, tak som jej kupovala tie koralky a u mna v minulosti vychytavky do kuchyne. Nechces sa surodencov spytat? Mozno prave tuzia po niecom, co by si sami nekupili, ale ako dar by to radi vzali. Ja som tak dostala e-citacku, kuchynskeho robota a uz pozeram po sade kucharok, od jednej paradnej zenskej z netu... Aj tu sadu do kupelne segra napisala, ze by chcela, poslala som jej nejake linky a ona poslala tiez nieco a podla toho sme sa dohodli, ktoru dostane, zaplatila som a poslala rovno k nej. Proste sme vybrali darcek spolu.