Vianočné darčeky pre 8, 14 a 17 ročné dieťa

17. okt 2020

Prosím napište mi typy aké vianočné darčeky kupujete ja už vôbec neviem čo kúpiť vek 8-14-17 dievčatá všetko potom rodicia svokrovci sesternice s ktorymi som raz do roka atd atd
budem vdacna za vsetky typy darcekov DAKUJEM

marci77
17. okt 2020

je tu skupinka na vianocne darceky, skuste pozriet aj tam
https://www.modrykonik.sk/group/4586/

marci77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
17. okt 2020

@marci77 Ja mám dievčatá pozriem tú skupinu, dakujem

birika
17. okt 2020

mam uz knihy, ponozky vesele, poukazky na nakup knih pre dospelakov a detom kupujeme dialnicne rocne znamky kazdy rok

1xenia1
17. okt 2020

U nás sa to už rieši spôsobom že povedz mi čo chceš. Mame idem kupovať sérum od Cremorlab. Kupovala som ho aj minulý rok, bola s ním spokojná a povedala že ak ešte neviem čo kúpiť tak by chcela to. Sestra chce športové legíny, oversized mikinu. Otec má gillette holiaci strojček tak mu kupime nahradné hlavice. Ja som poprosila o odbornú literatúru ktorú využijem počas štúdia ale aj po ňom.

simonah73
17. okt 2020

nasa starsia dostala minuly rok manikurovu supravu a tento rok som kupila aj mladsej taku istu. mladsej som objednala aj ten box s knihami Harry Potter co ma vyjst k 20 vyrociu. a potom neviem, mozno nieco na oblecenie. starsia by chcela kresliaci tablet, co je vraj iny ako klasicky tablet ale ide teraz na strednu skolu tak bude lepsie ked sa bude skole venovat ako kresleniu len tak pre zabavu a navyse nie je najlacnejsie. tak uvidim co este. a este som starsej objednala taky sonicky elektricky cistic na plet, maly skladaci dazdnik, lebo neviem kde nechala ten predchadzajuci. knih ma dost, ktore este neprecitala tak sa mi zda zbytocne kupovat dalsie a spolocenskym hram sa u nas fandilo minuly rok takze tam pribudlo asi 5-6 kusov tak to zatial tiez staci kedze v poslednej dobe sa s tym aj tak nehraju. mladsia chce nejakeho velkeho plysaka, lego uz nechce.

janinah
17. okt 2020

Máš šancu kvôli korone minimalizovať nákupy aj stretávku...načo treba darček sesternicu.ak ju vidíš raz v roku? A nejde o peniaze.ak mi rozumieš