Vianočné darčeky pre 2-ročného chlapca

martina202223
Včera o 09:57

Ahojte mile mamičky , u mna v rodine je zvikom na vianoce kupovať veľa darcekov pre deti, tento rok ja neviem co kupit synčeku aky darcek? Ma dva roky lubi avticka motorky knihy , co by ste mne poradili kupit mu na vianoce ?Dakujem za kazdu odpoved 🥰

really8
Včera o 09:58

@martina202223 avticko

zuzubb007
Včera o 10:00

Elektrické autíčko je top hračka mne sa vozili na tom deti nonstop 3 roky

tenerifka
Včera o 10:03

@really8 asi nie je Slovenka, ved aj ten styl pisania je iny....

really8
Včera o 10:04

@tenerifka nedbam. A ved je to dobry darcek ci?

tenerifka
Včera o 10:06

@really8 avticko? Co to je? 😁

krasolienka1
Včera o 10:06

@martina202223 syn ma niečo podobne dokonca aj dcera sa stym hra

personality
Včera o 10:15

Nič. Ani si nevšimne. 😂

really8
Včera o 10:24

@tenerifka neviem ale jej syn to ma rad😂

@martina202223 Nasich bavi autodraha so svietiacim autickom
https://www.darky.cz/svitici-autodraha

kavasmliekom
Včera o 10:26

Ja by som kúpila lego. Keď ma milión autíčko 🙂

januska12323
Včera o 10:42

Najviac sa mu bude páčiť baliaci papier tak hocičo zabal

kratucka
Včera o 10:42

Mozno to elektricke auticko velke 🙂 To by sa potesil 🙂

martina202223
autor
Včera o 10:47

@tenerifka prepáčte nie som Slovenka som tu len tri roky a ešte neviem tak dobre pisat ale dakujem ze ste ma opravili

vakatko
Včera o 10:53

U nás bola veľmi obľúbená drevená vláčiková dráha.

klotildabazarik
Včera o 11:02

@martina202223 kolobezku, bicykel, autíčko elektrické?, nejaku hudobnu hracku,

lucia13022023
Včera o 11:23

Ja môjmu kupujem odrazadlo, autodrahu, lego duplo, puzzle, Vkladacky, autá, kyneticky piesok, plastelinu..

tenerifka
Včera o 11:28

@martina202223 ved v pohode, ja som si to hned myslela. Na to, ze si tu len 3 roky, tak pises velmi dobre👍

svokrinjazykmonika
Včera o 11:31

@martina202223 zabal staré hračky s ktorými sa dlho nehral 😅

janka_266
Včera o 11:59

vláčiky, autá, magnetická stavebnica, autodráha

karmen118
Včera o 13:45

@martina202223 V tom veku mal môj syn rád lego duplo - také sady kde je k tomu auto/autá - môže v nich voziť panáčiky. A potom klasika autíčka rôzne v tej dobe fičal na rozprávke Cars, tak dostal autíčka z tej rozprávky a knižky s rozprávkami o nich, a on má rád odmala aj plyšáky, hlavne také väčšie - takže dostal väčšieho medveďa, krokodíla a potom ich vláčil všade so sebou. Možno aj drevený vláčik by tvojho potešil, môjmu sa zapáčili až ako staršiemu. Kúzelné čítanie s knižkami od nich pre menšie deti tie ho celkom bavili a knižky s okienkami alebo zvukové o autách - tie mali tiež úspech. Dostal vtedy aj prvé puzzle - tiež na tému Cars :D, také čo sa skladalo z menej kusov a väčších dielikov. V tom roku na 2 narodeniny dostal aj odrážadlo a začal sa hrať s tou plastelínov play-doh. Rád sa hral aj s lekárskou sadou na doktora ošetroval všetkých naokolo a plyšáky. A ešte mal rád niektoré hračky od Fisher Price - hovoriaci psík, psíkov telefón, psíkov tablet a pod.

iivancova
Včera o 20:48

Namiesto hračiek by som asi išla do niečoho na tvorenie - rôzne fixky alebo prstové farby, plastelína, kinetický piesok a podobne.

monika8899
Dnes o 13:03

@martina202223 Drevené hračky,vkladačky,lego alebo niečo na tvorenie

monika8899
Dnes o 13:07