Vhodný dar pre 60-ročnú tetu

2. apr 2023

Aký vhodný dar dať spoločne s priateľom na oslavu 60 mojej tety. Okrem kytíc, neznáša keď dostane 20 kytíc a nevie kam to má potom podávať😂. Rozhodli sme sa s priateľom dať spoločný dár a ešte moja mama dá ako keby spoločný za našu rodinu, keďže obaja študujeme a máme ledva zopár eur z brigád a šetríme si na letnú dovolenku, tak niečo také aby sa nepovedalo. Aj vravela nech jej nič nekupujeme ale to sú také reči😂. Ona je taká, že všetko čo chce tak si kúpi a nepotrpí si na drahých daroch.

rurutiax
2. apr 2023

Darčekovým košom nič nepokazíte.

tykat
2. apr 2023

Aky s nou mas vztah? Nemas s nou zopar fotiek? Postupne ako si rastla. Urobit z toho maly album na pamiatku.

autor
2. apr 2023

@tykat teraz cez víkend tu bola a pozerali sme si fotky keď som bola malá, máme super vzťah ale skôr niečo také spoločne aj s priateľom keď už.. a zopár fotiek si aj pobrala, keďže z fotiek máme tak po 4 kopie

lintu
2. apr 2023

Aké má záľuby?

autor
2. apr 2023

@lintu ked este nebola vdova tak chodievala vselikde na výlety, teraz sa stará v rakúsku o seniorku. Čiže väčšinu času trávi tam ale všimla som si, že ona je dosť taká vyťažená na také eko veci, neje biely cukor ani biele pečivo a stará sa o seba rôznou kozmetikou, že vyzerá na 40😂

babababka
2. apr 2023

čítačka kníh,audioknihy,puzzle...

minesasubu
2. apr 2023

Ked sa zdravo stravuje skus spravit balicek zdravych veci - oriesky, tycinky, ovocie, a pod popripade jej daj poukazku do salona alebo drogerie

autor
2. apr 2023

@minesasubu to znie fajn 🙂

marsmykkok
22. apr 2023

Ja súhlasím s @minesasubu Vyskladala by som balíček z bio kozmetiky a bio pochutin.