Verš, vinš pre mamu k 50. narodeninám

werka562
26. jún 2013

Prosím Vás máte niektorá , pekný , aj zároveň vtipný verš / Vinš ? niečo dlhšie , alebo niečo také ako kniha života že začína sa úplne od narodenia ... až do teraz , ( samozrejme dám tam Mamine veci ,len aby som mala ísť podla čoho ) lebo skúšala som už všetko , ale nedarí sa , bud to nemalo hlavu alebo pätu 🙂 dakujem pekne 🙂

monikka22
9. feb 2014

Ahojte tiez hladam nieco podobne,,, nejaky vins basnicku od8 rocneho dietata mamine,,, viete nieco poradit??

kasiopeja01
20. feb 2014

@monikka22 Ahoj Monika,asi uz nieco mas, ale ak by este niekto niekdy hladal, tu su krasne basne 🙂 http://najmama.aktuality.sk/clanok/230398/vase-...

lucia422007
5. jún 2014

prosim porate nejake pekne blahozeanie pre krstnu mamu k 50.dakujem

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nyusika
13. feb 2015

podla mna je najkrajsie nieco uprimne, osobne a od srdca...nie take senzusacko-kolotocarske vinse

tinushka13
13. feb 2015

Ja som písala pre drahého text k svokrinej 60ke.. škoda že som to vyhodila.. teraz by sa to zišlo aj mne.. by soms a od toho odrazila .. mamina bude mať tiež 50ku 😀

radlinka
13. feb 2015

ja som pisala pre sestru do jej dospelosti kedze som ju vychovavala a starala sa o nu od malicka a bolo to od srdca napisane ako sa narodila a vyrastala ako sme prezivali detstvo spolu a tak..., vyslo mi to asi na dve strany lebo som to davala do uryvkov. Podla mna to treba napisat tak ako plynie cas od prvych momentov po tie dnesne a nemusi sa to ani rymovat, hlavne ze je to podane od srdca a z lasky 😉

6161
7. mar 2016

Dobrý potreboval by som príhovor pre moju maminu ide mať 50 rokov. Potreboval by som niečo dlhšie nakolko to chcem predniesť pri stole. Som jedináčik a z otcom nebývame. Ďakujem a prosím ak sa Vám bude dať tak keby ste mi to poslaly na email-david.danes015@gmail.com 🙂 Vopred Ďakujem

mishkay
22. mar 2016

Niečo na inšpiráciu...toto som písala mamine na narodeniny...

Milá mami,
Dala si mi život, zmenila z bábätka na slečnu, dámu a ženu. Jediné čo si mi musela poskytnúť bol sľub lásky počas života.
Ver alebo nie, ale naučila si ma veľa vecí ako slušnosť, pekná tvárička nestačí, aby si niečo dokázala – si hovorievala, otvorenosť, láskavosť...len to varenie...hm...
Viem, že som ťa zranila veľa krát a zlomila srdce, ale stále si stála pri mne a ľúbila ma takú aká som.
Bola si tam aj keď na diaľku, keď ma život skúšal – áno to je materinská láska a teraz to viem aj ja. A pozri na nás kde sme teraz. A za to ti veľmi pekne ďakujem...
Hovorí sa že: Najbližším človekom v živote je mama, tá nám pocit bezpečia stále dáva a to si TY...
Do tvojich spomienok už sa veľa zmestí, či šťastie, radosť i slzy, nádherné chvíle...Je ťažké uveriť, že čas tak rýchlo letí a dnes k tvojmu sviatku ťažko hľadať slová...Tak čo ti priať?
To čo vždy a úprimne – zdravie, šťastie a lásku – máš tu nás a máme ta radi a to je ten najväčší dar, čo človek môže mať.
Krásne narodniny...

gerrwie_girl
20. feb 2018

No dievčence nie každý je ten typ čo sa tam bude rozplývat, plakať a rozprávať príbehy zo života. Ja svoju mamu ľúbim, ale my si to nehovoríme. Nie sme proste také. Ani môj priateľ taky nie je a nehovorí mi že má ľúbi, zato mi to ale stale dokazuje a to je podľa mňa oveľa dôležitejšie ako reči 😉. Takze ked niekto hlada vins pre mamičku, nedavajte ho hneď dole 😃

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz