Veľká noc - výslužka

4. mar 2024

Aku výslužku dávate chlapcom, ktorí nemajú ešte ani rok?? Jeden bude mat 2 mesiace a druhý 7 mesiacov 😀 čokolády ešte nepapaju, tak vôbec neviem čo mám dať 🙈

anjelicek26
4. mar 2024

2+7 mesačne bábätka s korbacom po návštevách behať nebudu😅😅 vysluzku budeš riešiť o dva tri roky,keď pôjdu prvý krát...

malebiele
4. mar 2024

@anjelicek26 cudovala by si sa... ja sa tiez cudujem ludom co tak male deti beru na sibacku, mali sme tiez take pripady v rodine, ved to dieta si to este ani neuvedomuje 🙈 jedine zeby kvoli 💵

autor
4. mar 2024

@anjelicek26 tiež si myslím, že asi neprídu, ale čo ak áno ?? 🤣🤣

bellovag
4. mar 2024

Ja som malým kupačom t. j. do 2 rokov dala hačkované kuriatka a zajkov 🙂

andaluzia12
4. mar 2024

Ja som od samého začiatku nastavila pravidlo tak, že ku nám sa kúpať nechodí! Mám trojročné kŕsňa, ale nebol ani raz. Vždy tvrdím že nebudem doma, keby som aj bola, neotvorím, takže s ním nechodia. Určite sa to rodinným príslušníkom nepáči, ale nemám rada túto tradíciu, bohužiaľ. Zatiaľ deti nemám, ak aj budem mať dcéru, u nás sa kúpať nebude. Samozrejme manžel ma vždy jemne pofŕka vodou aby som bola zdravá a pekná 🙂, ale aby sa ku nám chodili ľudia najesť a vypiť alkohol, prípadne menšie deti pre peniaze?? v žiadnom prípade...

autor
4. mar 2024

@bellovag tak to je pekné, musím porozmýšľať nad niečím takým 👍

e3v3a3
4. mar 2024

Náš keď bol taký maličký dostával ovocné kapsičky. Pe dvojmesačného neviem... dudlik? 😄

kiki68
4. mar 2024

My sme davali take vajce, co hralo melodie ked sa to natocilo, potom taku hru s mrkvickami ( tie sa davali podla velkosti do take krabice) a tiez napr plysovy zajko, pripadne v Rakusku mame tie knizky prve na tuto temu. To sme tiez dostali. Mozes dat aj oball hracku ( to su take veci, co neurazia)

uriva
4. mar 2024

Ovocné kapsičky alebo balíček chrumiek pre najmenšie bábätká. Možno nejakého malého plyšáka alebo malé autíčko gumové. Jednu vec stačí z toho.

autor
4. mar 2024

@e3v3a3
@kiki68
@uriva ďakujem krásne 👍 pomohli ste mi ☺️

ifava
4. mar 2024

Moc by som to neriesila ale ked uz tak asi ovocne kapsicky, ovocie, chrumky tie pandravy a mozno nejaka mala hracka.

januska12323
4. mar 2024

Minihračku, celkovo nechápem dávanie peňazí malým deťom.

autor
4. mar 2024

@januska12323 ja peniaze malým deťom nedávam, preto sa pýtam, že čo dať okrem čokolád 😀

ivangeline
4. mar 2024

Nic? Vyziva? Rozok? XDD

simona92101
4. mar 2024

Ked sa mna rodina pytala co takym malym detom na Mikulasa ci Velku noc,tak som si rozkazala ovocie,kapsicky,popripade prikrmy,vlhcene obrusky,kaše🤷‍♀️

veroniak12
4. mar 2024

Nejake ovocie, vyzivku, chrumky, mozno nejaku drobnu hracku. Akoze im je to aj tak srdecne jedno, nechapu, o co ide.

akbara77
4. mar 2024

Po 100 eur by som im dala.

danica2711
4. mar 2024

takým maličkým deťom je to z tej duše jedno, to len rodičia na tom bazírujú

saxana000
4. mar 2024

Starsiemu ovocnu kapsicku a nejake hopkacie kura co sa natoci maju to pri kazdej pokladni v malych obchodoch.2 mesacnemu ozaj nic.alebo.len hrkalku alebo knizku zajacika