Vedeli ste o zásnubách?

4. mar 2024

Vedeli ste, že sa vás muž chystá požiadať o ruku alebo to prišlo nečakane? Overovali si dopredu či si ich chcete zobrať?

larinka552
4. mar 2024

Viem to dobredu 😊

lindous
4. mar 2024

Obaja sme vedeli, že s tým druhým rátame do budúcnosti a že chceme svadbu, toto sme mali vykomunikované už dávno pred tým ako ma teda oficiálne požiadal o ruku a začali sme riešiť svadbu aktívne… ale nejak špeciálne sme sa tesne pred tým o tom nerozprávali

petulda333
4. mar 2024

Nasla som prsten a uz len cakala ci ho dostanem ja 😁😁

kvietok2012
4. mar 2024

Ja som poziadala jeho po 3mesiacoch vzťahu v aute na dialnici...a či o tom tušil? Myslim, ze nie.

ketrint
4. mar 2024

@petulda333 🙈🤣🤣

lenkakravcova
4. mar 2024

Dohodli sme sa a šla som si s ním vybrať prsteň do obchodu. 🙂

lucia13022023
4. mar 2024

Vedeli sme obaja ze sa spolu chceme raz zabrať, ale teda netušila som kedy do požiadanie o ruku príde. Pre mňa to bolo prekvapko a bolo to super 😁

bessie12
4. mar 2024

Vedela som o tom, pretoze sme sa o svadbe otvorene bavili, len som netusila, kedy to chce urobit. Ale aj tak to bol pre mna sok, ked som ho uvidela klacat s prstenom 🙂

nika23t
4. mar 2024

Nevedela som, že ma chce požiadať, ale samozrejme sme navzájom o sebe vedeli, ze chceme ostať spolu. Ale prekvapil ma veľmi.

vkatush
4. mar 2024

O svadbe sme sa bavili bežne ako súčasť našich rozhovorov o budúcnosti. A že ma chce požiadať som tušila, aj som vedela ktorý mesiac asi, len som nevedela, ktorý deň presne to bude.
A tak to potom aj vyzeralo, že romantika jak sviňa, so sviečkami, ružami, lupeňmi všade naokolo, prsteňom,... a ja ako posledný bezdomovec v starých roztrhaných legínach a s mastnými neučesanými vlasmi 😂

katica06
4. mar 2024

Nevedela som , že ma chce požiadať o ruku. V tej dobe sme žili spolu rok, a vedeli sme že chceme byť spolu. Dostala som prsteň a postit ❤️ či chcem. Chcela som .

buberova
4. mar 2024

Áno, vedeli sme že sa chceme zasnúbiť.. a vedel aké prstene sa mi páčia a potom veľmi "nenápadne" išiel s mojou kamarátkou kdesi po robote 😁😁 o deň na to som už mala prsteň na ruke

4stanka4
4. mar 2024

Áno vedela som, prsteň som si vybrala sama 😀 bola to len otázka času- boli sme spolu 6 rokov tak sa to už dalo čakať.

maryetta
4. mar 2024

Tiež som našla prsteň. Ešte lepšie ja som si ho vybrala. Neskor ho kupil. Ja som mu ho našla a už som len čakala kedy.

bolarazjedna
4. mar 2024

Boli sme spolu vyberať prsteň (s tým ma ale prekvapil,keď prvýkrát načrtol, že poďme pozerať prstene) , o ruku ma požiadal ale až o pol roka... Čiže vedela som, že to mám čakať, ale nevedela som, že kedy a kde...

rorino
5. mar 2024

Keď sme sa dali dokopy hneď sme mali ujasnenie,že chceme mať jedno dieťa aj svadbu .Zásnuby po dvoch rokoch,zo dňa na deň,dieťa po troch ,svadba po piatich.

fairyy
5. mar 2024

rozpravali sme sa o tom milionkrat vedeli sme, ze sa chceme zobrat...nevedela som vsak kedy ma poziada o ruku, az kym som si nepozicala jeho laptop, isla som cosi objednat, a skakali na mna reklamy na prstene 😀

bylinka25
6. mar 2024

Vedela som o tom, keď mi manžel povedal po štyroch mesiacoch chodenia, že som jeho vyvolená a chce ma za manželku. To bolo 21. januára 2015 a 8. augusta ma požiadal o ruku. Zásnubný prsteň sme vyberali spolu a tiež aj dátum zásnub.

katkaseiner
18. mar 2024

my sme zili spolu v dk aj v uk a planovali sme to plus sme sa chceli o tu radosť aj podelit tak sme to urobili na oslave.