Váš názor na takýto dar?

januska20
16. okt 2016

Ahojte,
moja známa bude oslavovať v novembri 40-tku. Veľmi premýšľam čím ju obdarovať.
Podotýkam,že viem,že jej určite nič nechýba ( čo sa týka šperkov,atd..)
má jednu "úchylku", je veľmi poriadkumilovná, preto uvažujem ,že jej urobím darčekový kôš s čistiacimi prostriedkami..
Snáď sa neurazí,určite je za každú srandu,ale ako by ste reagovali ,keby Vás čakal takýto dar?
🙂

mimka11111
16. okt 2016

@januska20 no nic v zlom,ale ja by som taky dar otrieskala tej darkyni o hlavu 😃😃😃....vsak ale ty ju poznas najlepsie 😉

janulka1802
16. okt 2016

mňa by to rozhodne nepotešilo, ale ktovie, možno takú upratovaciu maniačku áno, keď má aj zmysel pre humor

marcelatje
16. okt 2016

Asi by som bola sklamana 😞

henikav
16. okt 2016

@januska20 tiez by som ti ho oplieskala o hlavu 😀 😀 😀 😀 😀

nataliaslivkova
16. okt 2016

No asi nie moc dobry napad🙈

segga
16. okt 2016

@januska20 Nie...to vazne nie... 😒 Ked uz, tak jej daj radsej nejaku 20eurovu poukazku napr do drogerie...a nech sa sama rozhodne, ci si radsej kupi cistiace prostriedky alebo kremiky a sminky 😉

januska20
autor
16. okt 2016
sissy27
16. okt 2016

@januska20 akože...trapas podľa mňa... Má všetko čo sa týka šperkov a podobne, tak určite jej najviac na svete chýbajú čistiace prostriedky 😏
Daj spraviť tortu, kúp 176. náušnice (ak má len trošku rada šperky, tak potešia), lístky na nejaké podujatie, poukážku na masáž, wellness, fľašu originálneho šampusu, nejakú figúrku od Swarowski... No čokoľvek len preboha nie darčekové balenie čistiacich prostriedkov...

moni244
16. okt 2016

A vies, ake cistiace pouziva? Lebo ak ma tak rada poriadok, tak ma svoje overene vyrobky, skor by som urobila kos, dala tam klasiku, kavu, caj, bonbonkeru, cokoladu, vino, nieco taketo, pomedzi to hubky, utierky, rukavice na cistenie a poukazku do drogerie, nech si sama nakupi

moni244
16. okt 2016

A za druhe, moja svagrina je tiez tak poriadkovo zamerana, na svadbe jej jej svedkyna a zaroven naj kamoska urobila velky darcekovy kos, mala tam od vonnych sviecok, cez vonne balicky do skrine, utierky, cistiace prostriedky, penu do kupela, proste z kazdeho rozku troska a malo to najvacsi uspech u nevesty

januska20
autor
16. okt 2016

@moni244 no tak to je tiez dobra kombinacia 🙂

eeffka
16. okt 2016

@januska20 na 40ku je to trapas, toto je tak vhodne ako vtipny darcek na nejaku bezvyznamnu prilezitost

zuzka_puska
16. okt 2016

@januska20 Ahoj 🙂 tak vezmi si, ako casto nakupujes taketo veci...?? Ja maximalne raz za 3 mesiace, kupim co treba, dokopy ma to vyjde mozno 50eur a mam pokoj.... som tiez poriadkumilovna, ale kebyze dostanem kos s cistiacimi prostriedkami, asi by som sa netesila. Nie, nie asi, urcite by som sa netesila 🙂 🙂 jedine vtedy, ak by kos mal hodnotu aspon 150eur a mala by som tam tie najkvalitnejsie vyrobky..... Ale, opyta sa jej niekto, odkial mas tu vonu do zachoda - dostala som na 40tku.... no uznaj 🙂 Skor skus ako vyssie baby pisu, nejaky wellnes, poukaz ku kadernicke, kozmeticke, poukaz na nakup do HM alebo ineho obchodu.... my ideme kolegyni k 40tke kupit presne nieco take, pre jej potrebu, pre jej krasu a zdravie 🙂 🙂

evka_evka
16. okt 2016

@januska20 ja som maniak na poriadok.ale toto by ma nepotešilo 😂

36evina36
16. okt 2016

@januska20 nahodou ak by si do takeho kosa pribalila aj vonavku napr ja by som to brala som za kazdu srandu, ja na 18 nechcela zlato a vsetci to vedeli ale ze vraj sa to patri tak mam dva prstene a retiazku v krabicke a uprimne ani neviem kde to je nikdy som to na sebe nemala., hlavne ze boli babky spokojne co mi dali

januska20
autor
16. okt 2016

@36evina36 ja som teraz nedavno dostala za porod a ako podakovanie za vnuka original swarovski ,no pravdupovediac - nepaci sa mi ,ale vobec..
ani som to necakala a ani mi nic take nechybalo .. a co teraz ? stoji mi to v skrini, ALE MAM.. 😖
asi som za praktickejsie darceky..

henikav
16. okt 2016

Ak by to aj niekoho potesilo, treba velmi dobre poznat jeho vkus a zvyklosti, takto mi stoji kopa flasticiek kadejakych hovadin, nie cistiacich prostriedkov, ale parfemov, samponov, telovych mliek a kopu inych zbytocnosti ktore nepouzivam a nikdy nepouzijem. Chvilku ich podrzim ak sa bude dat podam dalej a ak nie skoncia v kosi, lebo mam svoje znacky ktore pouzivam a ziadne ine. U nas v rodine je velke hobby nakupit kopu sprostosti na sviatky, nech je toho plna taska, aj ked sa nehodi, ale je toho vela. Ja uz ked tak radsej nieco hodnotnejsie a iba jednu vec

sense
16. okt 2016

@januska20 ak by tam boli produkty co pouzivam pripadne aj s nejakou vonnou sviecko tak by mi taky dar nevadil, mam radsej prakticke veci ako nieco co potom stoji v skrini a len sa na to prasi....a este by bol aj originalny kedze take nieco clovek nedostava...a to nie som ani nejak prehnane poriadkumilovna... pripadne nejaku poukazku na nakup drogerie nech si sama vyberie...

zuzka_puska
16. okt 2016

@henikav presne suhlasim 🙂 Ja napriklad pouzivam kozmetiku Vichy, a strasne milujem ked na narodeniny ci vianoce dostanem elseve, Fa, adidas ci niveu 😠 zbytocne vyhodene peniaze.... To trosku mimo temy, rec je o cistiacich prostriedkoch, prepacte ze som odbocila 🙂

erickatt
16. okt 2016

@januska20 a mne sa ten nápad páči, tiež poznám jednu takú babu a veľmi sa tešila kartónu fuxineli. A ja som si kázala od jeziska kvalitný mop

sense
16. okt 2016

@erickatt ja na 20narodeniny zehlicku namiesto sperku....samozrejme podla mojho vyberu, 😀 😀 😀 😀

ywca222
16. okt 2016

ja som taky dostala na 30ku... pohoda 🙂 potesil 🙂

panidia
16. okt 2016

@januska20 Mňa by taký darček celkom potešil- ale to som ja.Inak ja idem o mesiac tiež na oslavu štyridsiatky a dám jej parfem, kvalitnú osusku a peniaze do obálky- nech si kúpi čo chce. .....

intrograla
16. okt 2016

Hm... mňa by takýto kôš potešil... ja kupujem drahé čistiače prostriedky a ak by mi niekto urobil takýto kôš a z tých vecí, ktoré používam ja tak prečo nie 🙂 Darčekové poukážky určite nie podľa mňa, lebo tie vyjadrujú koľko si ochotná na daného človeka investovať. A to sa jej bude zdať chtiac či nechtiac málo alebo veľa.

perdiem
16. okt 2016

A čo takto poukaz na fotenie, ak tak veľmi chceš byť vtipná, daj jej k tomu aj jednu fixinelu, že doplnok na fotenie 😉 Inaj ja by som sa takému košu potešila, lebo skoro nikdy sa nikto do môjho vkusu netrafí, a kopec blbostí mám doma.

oslo1
16. okt 2016

Ja som si na 30 priala kuchtu a dostala som ju.
Podla mna ten darcekovy kos s cisiacimi prostriedkami je v pohode, ja by som sa potesila, hlavne keby to bola Method brand 🙂
Normalne sa jej opytaj, co by chcela.

elise
16. okt 2016

@januska20 ja sommala vlani 40 a darcekove kose by som vysmarila von oknom, tam by leteli sosky, obrusy a ine lapace prachu. Potesil by ma listok na koncert, zazitkovy darcek, obycajne zreby,welnes, peniaze. Urcite nie poukazka do konkretnych obchodov ako tako, deichman a podobne...parfem by sa museli trafit inak tiez o icom darcek a sperk mozno retiazka, nausnice ale to by mal davat manzel nie priatelia. Vhodne je priamo sa spytat mozno potrebuje ja neviem kavovar alebo daco podobne

lolalita
16. okt 2016

Čo čítam tie reakcie, tak som asi divná, ale ja mám podobné veci rada. Ak by som napríklad do úložného boxu, alebo prádloveho koša dostala čistiace prostriedky a ešte by mi to darkyna aranžovala sama, veľmi by sa mi to páčilo. Sama vyrábam kose a uterákov torty a už som robila aj kosik s kozmetikou a aj na kolaudacnu párty kôš s vecickami na upratovanie( nejaké čistiace, smetak, metlicka, stierka na akna, švédske utierky...) Všetko málo veľký úspech.

mirkava
16. okt 2016

@januska20 a mne sa to páči... brala by som to ako žart a určite by som to využila.... 😉

aktaktak
16. okt 2016

@januska20 mne by sa to páčilo, ak by si mi teda nechcela dať najavo, že mám doma neporiadok 😀