Valentinsky večer

12. feb 2021

Ahojte
Tie co mate partnerov, cerstvych. Nie manzelov. Ale vztah taky novsi. Nebyvame spolu.
Oslavujete valentina? Resp povedal vam partner ze nieco vymysla?
Mne dal stredu kvet ze predcasny valentin a ked som povedala ze v nedelu by som si pripravila darcek ja pre neho tak sa tvaril ze nerob si starosti ...
cakala som ze vecer nieco vymysli a urobime si romantiku ☹
Neviem ako to naznacit a resp ci vobec ☹
Do nedele do vecera ma u seba jeho deti ale potom vecer som si naivne myslela ze ma prekvapi a nic ☹(

oli18
12. feb 2021

Ak má deti, ty nikdy nebudeš na prvom mieste. Budú to jeho deti. Čím skôr sa s tým zmieriš, tým lepšie pre teba. Alebo si prečítaj diskusie o takýchto vzťahoch, je ich tu mnoho, možno ťa inšpirujú k vycúvaniu z takéhoto vzťahu.

autor
12. feb 2021

@oli18 rozumiem. Viem ze deti su priorita.
Len teda rozmyslam ze ci mu na rovinu napisat ze ten den chcem byt s nim (resp vecer ked deti odidu) ajked viem ze bude unaveny ale to by nemalo vadit ak by chcel ...

autor
12. feb 2021

@oli18 dala som to nejak najavo ale nepochopil to. Ajked teda cakala som pozvanie od neho ... povesala som ze som cakala
Ze si urobime romantiku v ten vecer a len sa smial

sense
12. feb 2021

Tak vymysli nieco ty ....nie kazdy je zastancom tohto sviatli alebo ho nejako specialne preziva..
Pre mna je to den ked ma moj brat narodeniny...
a romantiku si mozte urobit hocikedy aj mimo 14.2

oli18
12. feb 2021

Chlapi pochopia len, ak im to povieš po lopate. Oni sa nevedia dovtipiť. Rozmýšľajú inak, ako ženy. Takže povedz mu vždy priamo a bez okolkov, čo chceš.

autor
12. feb 2021

@oli18 ano. Len musela by som povedat ze pozvi ma k sebe v nedelu vecer. Chcem romantiku. A to mi pride celkom ponizujuce ☹ kedze som daka najavo ze som si myslela ze ten den/vecer budeme spolu a on sa len smial

marcellka32
12. feb 2021

Aj keby na Valentína uprednostnil byť so svojimi deťmi, musíš to prijať, ak ich má rád budú na prvom mieste a ty vždy na druhom ... máloktorá žena toto dokáže tolerovať, a romantiku môžte mať nasledujúci pondelok, utorok a ďalšie dni

malva123
12. feb 2021

Asi nechce..ak by chcel pochopil by...je lepsie sa tvarit ze chlapi su ini..male velmi dobre vedia co chcu....Si si ista ze ta chce? Alebo iba v tejto chvili vyhovujes?

michaela789
12. feb 2021

Ja som síce už vydatá ale Valentína sme nikdy neslavlili, ani v začiatkoch, ani teraz. Samozrejme, že sa ak má dohodu o starostlivosti o deti (alebo neviem teda o čo konkrétne u vás ide), tak uprednostní deti. Na romantiku nepotrebujete dátum v kalendári predsa a určite by som od otca detí nečakala že podriadi svoj režim nejakému 14. februáru 🤔

jancazvalova
12. feb 2021

Mozno nieco pripravi, len sa nechce prezradit a preto reagoval tak, aby si si nerobila starostli. Myslim si, ze ked ti dal predcasneho valentina, tak isto ti aj nieco na nedelu pripravi, aj ked chlapi nie su az tak romanticky ako my zeny. Ty mu ale isto nieco priprav.

landsmanka
12. feb 2021

musis mu to povedat na rovinu, chlapi si nevedia domyslat. A inak valentina si mozte spravit aj inokedy.

elenita
12. feb 2021

Tak mu nepis, ze pozvi ma k sebe. Ale napis napr., ci by si k nemu mohla dobehnut v nedelu vecer, ze by si valentinsky vecer rada stravila s nim v objati. A hotovo 😉 A uvidis, ako zareaguje. Ale myslim, ze tento datum nie je pre chlapov nijako specialny, to len my zeny mame prehnane ocakavania. Mne by uplne stacila ta ruzicka a ze na mna myslel.

basska_b
12. feb 2021

My to tiež od začiatku vzťahu nejako neriešime... láska sa ma preukazovať celý rok a nie nejaký jeden deň, čo len obchody sa nabalia, keď predajú plyšove srdcia, čokoládu, kondomy a jahody 😀 tak asi je to názor tvojho milého. Kvety kúpil predčasne, lebo vedel, že v nedeľu nebude môcť. Keď tam budú jeho deti, tak nemôže chystať romantickú večeru pre svoju priateľku. Musíš niečo ty keď tak vymyslieť

sirka9
12. feb 2021

my valentína neoslavujeme vôbec. lásku treba prejavovať po celý rok, nie vtedy, keď mi to káže kalendár. ale je fakt, že máme na to rovnaký názor, preto to neriešime. ak chceš s ním byť, daj mu to najavo, ale nie narážkami. chlapi sú jednoduché stvorenia, treba im veci povedať priamo 🙂 aspoň uvidíš, ako to s tebou myslí a či si vážna alebo len náhodná výplň.

autor
12. feb 2021

@sirka9 ja som naznacila. Povedala som ze dokncgcela nejaku drobnost aj ja pripravit a ze som si myslela ze budeme mat romantiku soolu vecer. A sa len smial. A ja ze asi musim ten den stravit inde. A smial sa len ...

veronikaszabova
12. feb 2021

Anonym - a to je pre teba fakt take dolezite? Hmmm? Ved je to den ako kazdy iny. Esteze mame s chlapom od zaciatku vztahu v tomto rovnaky nazor na "den zamilovanych"

autor
12. feb 2021

@veronikaszabova je to sialene ale ja som Valentina nikdy neriesila, ani s ex-manzelom
Teraz vsak som akosi mala chut mat pekny romanticky vecer ☹

veronikaszabova
12. feb 2021

Ved pekny vecer si mozes urobit s chlapom kedykolvek.

sense
12. feb 2021

Tak mu ho sprav ty a pozvi k sebe

dankanka
12. feb 2021

Tak.. Tipujem ze jed odidu deti, bude rad ze je chvilku ticho a uzije si ho.. Zvlast ak ide na druhy den do prace.. Zrejme si viac zamilovana ako on a on to berie uz triezvejsie.. Mozno ma rad aj svoj čas sam pre seba..

autor
12. feb 2021

@dankanka ano aj ja to tak vidim ☹

darkswan
12. feb 2021

a preco ho nezavolas k sebe, nepripravis nejaku veceru?🙂

autor
12. feb 2021

@darkswan strasne by som chcela. Ale bohuzial ex ma este kluce od bytu ... a nechcem “prekvapko”

darkswan
12. feb 2021

tak ale zas to ti v principe moze byt jedno, ex je ex alebo to este nemate doriesene?

autor
12. feb 2021

@darkswan vztah ano ale robi naprieky a toto by ho len a len vyprovokovalo robit este horsie veci ...

darkswan
12. feb 2021

vies ale nemozes sa donekonecna obavat, takto sa nebudes moct pohnut a casom to moze negativne ovplyvnit aj terajsi vztah...

autor
12. feb 2021

@darkswan uz to aj ... ake momentalne sa to proste neda a ten dotycny to vie ...

dankanka
12. feb 2021

Mna by unavovalo sa stretavat len u mna.. Mozno to citi rovnako.. Vymenit zamky sa neda? To je akoby si nemala este doriešenu minulosť..

autor
12. feb 2021

@dankanka mas pravdu