Valentín - potešenie

dankatomi
29. jan 2022

Ahojte dievčatá , áno viem, že Valentín niektoré neuznávate,ale chcela by som potešiť svojho chlapa niečím milým. Každý rok som vyrábala nieco s deťmi, no tento rok ani ťuk ma nenapadá. Kamarátka dáva robiť medovnikove srdiecka s odkazmi,je to milé,ale hľadám čosi iné. Máte nejake vychytávky?cim ste potešili svoje polovičky?alebo potešíte? večera, sviečky, vínko,milovanie nemyslím.

miamaria
29. jan 2022

@dankatomi Ak je na sladke, tak taketo nieco v modrom?

miamaria
29. jan 2022

@dankatomi Ak nosite naramky 🙂

miamaria
29. jan 2022

@dankatomi Spolocnu mini kerku?

sima338
29. jan 2022

No takto ti poviem, ja tiež kúpim sladkosť, v Lucette v Petržalke majú výborné makronky, tartaletky, koláče, urobím taký mix, to bude preňho a dáme si spoločne večer. Kúpim mu fľašu kvalitnej whiskey/koňaku, to má rád, ocení, ale najviac sa poteší, keď si dám na sebe sexi prádlo a bude pekný večer. Myslím, že 99% chlapov sa tomu najviac poteší.

lindous
29. jan 2022

Mne sa veľmi páči to, že zvyknete vyrábať niečo s deťmi, ja by som prehrabala pinterest a našla niečo čo môžete takto spolu spraviť 😊

Inak je u nás už tradícia obľúbenej sladkosti z obľúbenej cukrárne, ale tento rok rozmýšľam nad takýmto sladkým srdiečkom s personalizovaným nápisom od Wera cakes a pozerám, že tiež ste z BA.. Ak máte doma radi sladké, pochutíte si všetci 😊