V čom ísť na 60ku svokrovi?

26. jan 2023

Ahojte, dajte mi nejaka typy, lebo sa stracam....

Mam inak cierne vlasy, a 171cm. Chcem nieco elegantne, decentne.

katarinka89
26. jan 2023

Bude to u nich doma alebo nejaká restika ci kulturny dom? Do restiky elegantné, šaty al kostym a ak to majú doma tak blúzka, nohavice niečo pohodlne

jaja20
26. jan 2023

Nevieme tvoj vek, váhu...ak máš štíhlu postavu,tak kľudne aj nejaký elegantný overal so sakom, ktoré si môžeš podľa potreby vyzliecť.

andreakotesova
26. jan 2023

Nohavice + košeľa/blúzka.

syslik81
26. jan 2023

myslim ze mu to bude jedno .. vezmi si daco lahko elegantne a pohodlne .. a mas to vybavene .. ja by som dala koselu sako- moderne a ako sa poznam tak uzke kotnikove rifle :-P ale ak idete do lepsej restiky tak neake moderne nohavice alebo suknu .. ved je to len 60tka nejdes ani na svadbu a ani na ples

andreakotesova
26. jan 2023

@syslik81 úplný súhlas 👌

gertrudaosem
26. jan 2023

To vážne nevies v čom ísť?

deti95060810
26. jan 2023

ako ti máme poradiť, však daj sem nejaké tipy, niečo odfoť zo svojho šatníka, alebo sa ty v niečom odfoť... či to len tak ti budeme dávať tipy keď ani nevieme postavu?

zorkahorka
26. jan 2023

Futrove saty

zuzzuzi909
27. jan 2023

Ja mam rada saty, aj sa v nich najlepsie citim. Ale tak aby pristali postave, to ty musis vediet v com je ti najlepsie.

kornelies
3. feb 2023

Plesovu roba nemusi byt, stacia kokteilove saty popripade bluzka s nohavicami/suknou a elegantne topanky. Alfa omega je prist v novych popripade skoro novych satach, nech nie su vidno znamky pouzivania. Oblecenim preukazujes uctu k danemu cloveku.