V akom predstihu pozývate hostí na oslavu?

andreatytler
9. nov 2023

Mam na mysli take mensie kazdorocne oslavy ktore sa daju urcitym sposobom ocakavat ako narodeniny, vianoce. Ja vnimam rozdiel medzi takymito oslavami a vynimocnymi udalostami ako su napriklad svadby na ktore sa pozyva aj s niekolkomesacnym predstihom.
Ja na tieto mensie oslavy pozyvam tak mesiac dopredu. Ako to mate vy?

mimi3008
9. nov 2023

@andreatytler ak ide o narodeninovu oslavu, tak mozno par dni az tyzden dopredu

matullienka
9. nov 2023

@andreatytler záleží ako kedy ak je to narodeninová oslava detí tak pár dní vopred poviem, ak ide o okrúhle narodeniny a oslavu niekde v reštaurácii tak aspoň mesiac vopred

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lindous
9. nov 2023

U nás v rodine nejak všetci vieme kedy asi takéto oslavy očakávať u koho a cca 2 týždne dopredu upresňujeme dátum, dohadujeme sa podľa toho kto ako robí - teda riešime aj s hosťami, kedy by im to vyhovovalo 🙂

thoughtfulweirdo
9. nov 2023

Cca 7-10 dní vopred, málokedy viem predný termín 2 týždne vopred 😁

ninusa221
9. nov 2023

@andreatytler väčšinou tieto mini oslavy kde nás je max 15-20 tak rieši sa dátum tým spôsobom že komu kedy sa dá keďže moji rodičia jeden robí na smeny a druhý v zahraničí tak väčšinou sa to vždy tak prispôsobuje keď sa dá všetkým kľudne aj v ten týždeň niekedy o mesiac niekedy prídu hocikedy len zagratulovať..

ivangeline
9. nov 2023

Cca týždeň.

saxana000
9. nov 2023

Tak u nas asi kazdy vie ze okolo toho datumu narodenin alebo menin resp na prvu sobotu po tom konkretnom datume. ziadne pozyvanie len medzi recou spomenieme oslava bude vtedy a vtedy..

andreatytler
autor
9. nov 2023

Dakujem za odpovede❤. Vidim ze mesiac ktory davam ja hostom je viac nez dost.

dory11
9. nov 2023

Ak ide o klasickú oslavu ( narodení menini krstini takéto maličké )tak Max mesiac pred oslavou a a minimálne týždeň pred oslavou ale svedčia viem ako kto robí. Mám vypočítané či je doma alebo v robote .)svatbu a veľké oslavy 3 mesiace pred mimalne aj viac