Tretie výročie vzťahu

mi99
22. sep 2016

Ahojte nasla by sa tu dobra dusa co by mi vedela vymysliet basnicku na 3vyrocie(vztahu len).
Vymyslela som ze by som nam dala urobit dva pohare a basnickou s3vyrocim 🙂 je to dobry napad?

sissy27
23. sep 2016

@mi99 nepoznám tvojho priateľa, takže netuším, či ho takýto darček poteší - pre mňa osobne je to gýčové, zvlášť, ak tie poháre budú len také lapače prachu niekde vo vitrínke...
a čo sa básničky týka - ak už, tak by si ju mala vymyslieť sama, aby to malo nejakú hodnotu... ak to má byť od niekoho cudzieho, tak potom aspoň od nejakého umelca, Shakespaere, Rúfus, alebo tak...

moni244
23. sep 2016

Prepac, ale toto je riadne gycovy napad a nevhodny pre chlapa a basnicku, ak ches o vztahu, tak ju musis ty vymysliet. Ale pride mi to ao darcek od pubertiacky

magic08
23. sep 2016

Kup sampus, jahody, slahacku, eroticke spodne pradlo a prekvap ho tym a nie basnickou a poharmi heh 😎

mi99
autor
23. sep 2016

Chcela som nieco na pamiatku 😉 ten sampus atd to je jasne 😉

stanulienkat
23. sep 2016

chapem, ze ho chces potesit, ale 3 vyrocie sa mi nezda casovo take, ze by som to musela zvecnit basnickou a poharmi. Kym sa dopracujete k 30 vyrociu, tak budes mat byt zapratany hovadinami.

mirka17
23. sep 2016

súhlasím s príspevkami vyššie, ak už básničku, tak si ju aspon napíš na telo, a vyvrcholenie básničky si napíš vieš kde 🙂

lintu
23. sep 2016

na pamiatku sú najlepšie zážitkové darčeky... niekam ísť, niečo urobiť.... také darčeky nezaberajú miesto v dome, plus ich človek drží neustále vo svojej hlave (kým ho netrafí nejaká tehla alebo nestane sa mu obdobný úraz 😅 )

libawet
23. sep 2016

@mi99 Tri roky vzťahu, nervy mám v ťahu.
Tri roky lásky, narobili mi vrásky.
Tri roky sexu, tuším už z neho " zdechnu ".
Tri roky vášne, ak to myslíš vážne...
...je tu jeden malý háčik - vezmeš si ma, miláčik?

womankc
23. sep 2016

@libawet hhehehehehehehehehehehhehheheheehheehehh tak toto je aké dobré xixixiixix

maria1989
23. sep 2016

@libawet chudák chlap

moni244
23. sep 2016

@libawet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dobrá básnička

womankc
23. sep 2016

@moni244 tú by si zaručene pamätal 😀

moni244
23. sep 2016

@womankc tomu ver 😀 😀 😀 😀

efka_k
23. sep 2016

@libawet
TAK TOTO BOLO ZA 100 BODOV!!! žeriem ťa! 😀

bosoriak
23. sep 2016

@sissy27 Suhlasim, co pises a strasne sa mi paci ta cast "Shakespeare, Rufus alebo tak" 😀 😀

@mi99 Na basnicku kasli, tretie vyrocie vztahu sa oslavuje uplne inak, nez poharmi, to si nechajte na zlatu svadbu, ked uz nebudete vladat oslavovat inak 😉

sissy27
23. sep 2016

@bosoriak no tak keď už silou-mocou básničku od niekoho, tak aspoň od umelca no... ale nie že toť Heduš z mk mi niečo upláca kým utiera malému zadok a budem to vydávať za svoje, veď by som sa musela sama pred sebou hanbiť... to fakt radšej použiť oficiálne nejaký známy verš...
ale teda fakt akože poháre s básničkou - ako vidím, nie som jediná, koho to nenadchlo..

jana_eyre
23. sep 2016

Kúp mu pivo, etiketu prelep papierom a napis na to basnicku 😂 pohárik neviem ci by muž ocenil.. (a ospravedlnujem sa, ja neromanticka duša by som sa asi tiez velmi cudovala keby mi niečo také muž daroval 😅)

wanda52
23. sep 2016

tak ty svojho manžela poznáš najlepšie a vieš, či by ho to potešilo.. ak chceš básničku, tak si ju musíš napísať sama, lebo len ty vieš, aký je a čo ste spolu zažili... A inak my väčšinou ideme niekam na večeru, do kina...ale tiež som mu venovala fľašku slivovice v tvare srdca, na ktorú som vytlačila etiketku s našimi menami a dátumom výročia 🙂 ...ale môj muž zase takéto fľašky doma archivuje, už má niekoľko minuloročných vzoriek domácej pálenky zavoskovaných a uložených v "archíve" 🙂 , tak som mu jednou takou výročnicou tiež prispela do zbierky 🙂

kaila1
26. apr 2022

@libawet Mega 😂