Tip na darček k 20. narodeninám

26. júl 2024

Ahojte prosím nejaký nápad na darček pre krstného syna k 20tke?...peniaze nie..., rada by som niečo hmotne, také na pamiatku, napadla ma kniha ale neviem aká 🙂 ďakujem....

thirstymonk
26. júl 2024

Ktory zoomer dnes číta knihu? Nápad pekný a ešte pred 30 rokmi by bol aj aktuálny, ale dnes nie. Mne krstna na 18ku dala retiazku, ktorú dodnes nosím. Teda skôr takú tú reťaz "na psa", striebornú. Sám som si vybral, ona "zatiahla" :D

autor
26. júl 2024

@thirstymonk okí ďakujem 🙂 chcela som dáke prekvapko ale tak skúsim sa ho spytat

denkabemommy
26. júl 2024

@thirstymonk genZ číta knihy a ďaleko viac, než by si čakal.

simsalabim
26. júl 2024

@thirstymonk ja mam dvoch 20nikov a citaju obaja, dokonca preferuju papierove knihy a ja traposim s citackou 🙈 Ale inak suhlasim, nech si mlady vyberie darcek, tazko sa kupuje na slepo.

thirstymonk
26. júl 2024

@simsalabim Fiha, tak kalap dolu. 🙂 JA tiež čitam, ale som milenial

thirstymonk
26. júl 2024

Tak s takymi vecami ťažko prekvapiť, lebo sa mu môže, ale aj nemusi pačiť... každy ma nejaky iny štýl, napr. moj oco preferuje zlato, má zlatu obručku (žltu), aj zlatu retiazku tenučku.

Ja zas by som žlte zlato nenosil, pripada mi ženske :D Takže obručku mam z bieleho zlata a tú retiazku od krstnej zo striebra, ale hrubu reťaz, žiadnu nitku. To zas by moj oco nenosil. Takže je to veľmi špecificke

danyelia
26. júl 2024

Zoomer, mileniál, gen Z... 🙄🤦🏼‍♀️😄 Ok, teda 20- ročný chlapec po našom - ťažko poradiť, riadila by som sa podľa záľub. Šport, umenie, knihy, počítače, zábava,hudba, oblečenie...? Nič by som nekupovala, nemusíš sa trafiť do vkusu a ani nevieš či to chce alebo potrebuje. Ak nie peniaze, dala by som mu darčekovú poukážku v prijateľnej sume do daného obchodu (podľa tých záľub) a nech si vyberie sám. ,,Pamiatkové,, veci nie, na to si tí zoomeri, mileniáli, či genZári až tak nepotrpia 😄

ss1908
26. júl 2024

ked tak poukazku na knihu.. listok na nejaky festival buduci rok? Hodinky?

nini1978
26. júl 2024

@thirstymonk moj syn číta ,napr Goethe
Veľkú sprostosť si napísal

lakebabe
26. júl 2024

Odporúčam sa opýtať čo chce lebo ten záber je tak veľký a kazdy preferuje niečo ine

nini1978
26. júl 2024

Autorka-lístky na nejaký mega koncert
(S tým spojená často aj cesta)
Napr -Travis scott (to ako príklad,záleží od vskusu mladíka)

henrietta77
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
henrietta77
26. júl 2024

Parfém, zážitkový poukaz ,

tundra
26. júl 2024

Pozri vreckovy nozik Victorinox.Ja som daroval uz dva,velka spokojnost.Kup aj puzdro a ma nôz na cely zivot😉.
https://www.victorinox.com/de-CH/Produkte/Schwe...

autor
26. júl 2024

Ďakujem vám! 🙂 on veľa cestuje, študuje a pracuje v zahraničí, keď chce si niečo kúpiť alebo ísť na nejaky festival alebo koncert kúpi, ide....rozmyslam nad niečím takým co by s ním tak dáko išlo životom a povedal si jej toto mam od krsnej....asi ten nožík by mi tak najviac sedel dakujem 🙂

thirstymonk
27. júl 2024

@nini1978 Tvoj syn je očividne výnimka. Jasné, že sú ľudia, čo čítajú knihy aj v roku 2024, aj zoomeri, aj screenageri dokonca (môj brat)! Ale štandard to dnes už rozhodne nie je.

thirstymonk
27. júl 2024

@tundra Výborný nápad! Aj keď osobne victorinox považujem skôr za dekoračný nôž, na normálnu robotu je tu opinel :D

thirstymonk
27. júl 2024

@danyelia Stavím sa, že si boomer :D

danyelia
27. júl 2024

@thirstymonk Ja som Y 😄