Tanec na svadbe

filipko_nelinka
12. máj 2024

Ahojte žienky, prosím vás, nájde sa tu niekto, kto mal na svadbe úvodný tanec, potom tanec aj s deťmi ( nevesta so synom a ženích s dcérami) na pieseň o dcére a potom a synovi a až potom rodičovský tanec? Keďže máme dcéry a syna rozmýšľala som, že by sme to takto spravili, samozrejme pieseň nie dlhá, dve by sme spojili do jednej, aby kúsok o dcére a kúsok o synovi. Či radšej nie? Prípadne aký máte na to názor, alebo radšej to vynechať a len úvodný tanec nevesta a ženích a potom rodičovský. Ďakujem. 🙂

barka1
12. máj 2024

@filipko_nelinka pokial su mladomanzelia dlhorocnym parom, ktory má spoločné deti, tak je každá symbolika na svadbe zbytocna. Už to nie je mladý pár, ktory svadbou začína tvorit novu rodinu a odputava sa od tych povodnych rodin.
Takže za mna - spoločný tanec manželov a potom normálna volná zábava.
Alebo si to urobte akokolvek chcete a kašlite na symboliku.

kukuk29
12. máj 2024

@filipko_nelinka no neviem...ved svadba je o vas dvoch - tanec manzelov ...naco este zbytocne dalsie tance s detmi? 🤔 pre mna zbytocne...
A este specialne piesen o dcere a synovi...🙊

filipko_nelinka
autor
12. máj 2024

@kukuk29 Ďakujem. 🙂 No však ze keď niesme už najmladší a už máme tie deti tak preto ale ôk ďakujem za názor🙂

filipko_nelinka
autor
12. máj 2024

@barka1 ďakujem🙂

slovenka753
12. máj 2024

len zenich a nevesta a vybavene. ine by som nedavala

madeincssr
12. máj 2024

@filipko_nelinka poradte sa aj s detmi, ci by im to bolo prijemne/neprijemne. Mozno by im viac vyhovovala neoficialna verzia (ked bude vhodna prilezitost) zatancovania si s vami a na taku hudbu, ktora sa im bude pacit.

evaachesa
12. máj 2024

Také divadlo s deťmi by som nerobila. Tanec manželov a hotovo. Podľa mňa by to bolo divné. 😏

filipko_nelinka
autor
12. máj 2024

@evaachesa okí ďakujem🙂

filipko_nelinka
autor
12. máj 2024

@slovenka753 ďakujem🙂

filipko_nelinka
autor
12. máj 2024

@slovenka753 ďakujem spravíme to tak 🙂

rorino
12. máj 2024

@filipko_nelinka my sme mali svadbu so synom a tancoval s nami,chvíľu, a potom naháňal svetielka po parkete😂.Takže urob si ako cítiš.

filipko_nelinka
autor
13. máj 2024

@rorino Ahoj, keďže môj má 20 ročnú dcéru z prvého manželstva, a spolu máme syna 10 ročného a 4 ročnú dcéru, chcela som,žeby som kúsok pesničky s nim zatancovala ma pieseň "Milujem dvoch muzov" a potom on kúsok s dcérami na pieseň od P.Haberu "Mojej dcere" ako symbol, že už máme aj deti a aj oni sú našou súčasťou, ale keď každý píše, že to nie, tak neviem ci by sa to teda hodilo. 🙂 Každopádne mne by sa to páčilo, aj keď píšu, že ten večer patrí len nám, ale my máme už aj deti, tak to beriem, že ten vever je aj ich a aj nim by sme to takto chceli vyjadriť, že aj oni sú našou súčasťou aj našej svadby,kedzes me sa doteraz do svadby nehrnuli. 🙂

filipko_nelinka
autor
13. máj 2024

@rorino To je krásne. 😘😍

rorino
13. máj 2024

@filipko_nelinka je to váš deň takže si spravte tak aby ste vy dvaja boli spokojní,a komu sa nepáči,nech si to rieši na svojej svadbe😉.Veľa šťastia.

filipko_nelinka
autor
13. máj 2024

@rorino ďakujem pekne 🙂

dory11
15. máj 2024

Urobte si ako si to prajete vy my sme minulý mesiac vstupovali do manželstva (ja mám 22 a manžel 30 )a keďže sme už boli rodina a máme 3 ročnú dcérku tak aj pri oltári v kostole stala medzi nami sme rodina tak sa aj ako rodina zoberiem všetko sme v deň svatby robili spolu aj krajali tortu proste už sme rodina tak sme aj do manželstva vstúpili ako rodina aj na svadobnú cestu ideme všetci spolu

filipko_nelinka
autor
15. máj 2024

@dory11 To je pekné, ďakujem. 🙂

cacianka
20. máj 2024

Keď si už ozrejmila deti a vek, kľudne urobte aj krátky symbolicky tanec s deťmi, možno najprv vy dvaja, potom obaja s deťmi, že sú vašou súčasťou a " zobrali " ste sa spolu navzájom do 1 súdržnej rodiny.
Teda podľa vzťahov.

filipko_nelinka
autor
21. máj 2024

@cacianka Áno, tak to bolo myslene, ďakujem pekne za Váš názor 🙂

cacianka
21. máj 2024

@filipko_nelinka mne by sa to páčilo, že v úvode dáte najavo súdržnosť, že patríte k sebe a jeho dcéra nie je bokom. Že patrí k vám a vašim deťom ako veľká sestra.
Avšak len vy viete, ako by to brala ona a jej matka, aby ste jej neurobili trapas, keby nechcela tanec, keď vie že ste aj tak rodina. Zošitá, ale rodina

filipko_nelinka
autor
21. máj 2024

@cacianka No ja so synom a on s dcérami oboma. Keďže v piesni sa spieva o dcere a otcovi a v ďalšej o mame a synovi. A určite by suhlasila, mame dobre vzťahy všetci spolu

cacianka
21. máj 2024

@filipko_nelinka myslela som že chvíľu aj všetci piati naraz.

filipko_nelinka
autor
22. máj 2024

@cacianka To už by bolo nadlho, na taky spoločný tanec nepoznáme pesničku nejakú o rodine...uvidím možno to nakoniec ani nedame