Svadobný obed - aká hudba?

ona12
7. jún 2019

Ahojte žienky, 5.jula ma svadbu... V štýle svadobný obed a potom presun na grilovačku.
Len nevie ma dajako napadnúť aká hudba by hrala v restike, ak nechcem aby hostia v restike tancovali... Hudba sa bude púšťať cez botebook

beky1813
7. jún 2019

@ona12 hudba, co sa vam paci. Nic speci to byt nemusí

deti95060810
7. jún 2019

tak hudba nech hrá len potichu...a nie ĺudovky....

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lucpro1
7. jún 2019

najlepsie nejake mixi pesniciek, aby ste nemuseli nonstop stat za notebookom. a uz to, ci budu hostia tancovat alebo nie, to neovplyvnis. treba si pustat pesnicky, ktore mate radi.

kahh
7. jún 2019

@ona12 tiez si myslim, ze nijako neovplyvnis ci si zatancuju alebo nie, alebo im normalne povedz ze zabava bude az na grilovacke a pustte len nejake romanticke alebo nie moc tanecne 🙂

ukulela
7. jún 2019

@ona12 mna by rusilo spievane, takze za mna urcite orchestralku/pripadne "zmodernizovanu" vaznu hudbu, nic extra rezke ... mne by sa pacilo aj Gotan projekt a ich tango 🙂 a teda zalezi aj od restiky, nie vsade sa hodi harfa a zasa niekde sa ziada nieco "noblesnejsie".
alebo sa skus poobzerat po nejakom oblubenom saoundtracku ku filmu?

rik01lulaka
7. jún 2019

Určite niečo bez spevu a kľudné...

elementissa
7. jún 2019

Dohodnite sa hlavne vy, akú chcete hudbu. Ako podmaz sa nepusta nič tanečné. My sme boli s DJom dohodnutí, ze počas spoločenskej časti (jedenie, rozhovory) púšťal našich obľúbených interpretov, fakt si dal záležať, lebo mal komplet všetky albumy. Nam hral Il Divo, Celine Dion a Lindsey Stirling a potom este myslím nejakú inštrumentálnu relaxačnú klavírnu a potom na tanečné kola som chcela latino ale aj československu klasiku svadobnú a moderný svadobný mix. Našťastie bol ústretový a vyhovel mojej požiadavke, že žiadna dychovka ani polka ani tie hrozne dedinské odrhovacky nepustal. Vy si vyberte, čo chcete, aby ste mali počas hostiny. Je to vaša svadba a aj hudba je vaša vizitka. V reštike by nemali mať s ničím problém. Predpokladám, že keďže mate zábavu na grilovacke, nejedná sa o nejakú honosnu nóbl svadbu, na ktorú prídeš v koči zapriahnutom 4 bielymi koňmi na zámku a nehrá vám počas obradu sláčikové kvarteto (my sme mali to kvarteto, bolo to super, ale ten koč nie 🙈) na svadbe by ste sa mali hlavne vy dobre cítiť a mala by mať vašu pečať, tak keď si v reštike pustite ako podmaz aj Imagine Dragons, tak je to uplne ok. Je iné, keď robíš honosnu svadbu plnú luxusu a šperkov, kde sa ozaj hodí skôr nejaká klasika. Ale keď robíš svadbu na štýl garden party, tak je na tebe, aký štýl hudby si zvolíš. Nam napríklad hrala hudba ako podmaz fakt od obradu až do rána a naši hostia (mali sme väčšiu svadbou, okolo 90 ľudí) si vôbec ani nevšimli, že vôbec niečo hrali. Podľa mňa by si všimli, keby bolo ticho - a možno aj nie, lebo pri toľkých ludoch nikdy nie je ticho... Ale ja som si všimla, čo nám hrali, muž tiež a my sme boli spokojní, lebo to je to, čo hrá ako podmaz, aj keď nám príde návšteva, pripadne, keď robíme nejaké oslavy. Naša vizitka.
Ale keď sa ti nechce špekulovať, popros v reštike, nech vám niečo ako podmaz zapnu a určite to bude dobre 🙂 a ver tomu, že hosťom je fakt jedno, čo hrá. Väčšiu hodnotu to bude mať pre teba, keď budeš kukať video, oni budu jest a rozprávať medzi sebou a hudba pôjde jedným uchom dnu a druhým von. Nech vám vyjde krásna svadba 🙂

llucciaa
7. jún 2019

@ona12 jasne záleží kde to máte, ak to bude koliba alebo niečo nech hra hudba ktorá sa tam hodí 🙂 Ak nejaká nóbl reštaurácia tak klasická hudba a ak obyč tak moderna 🙂