Svadobný koordinátor

luuvr
5. okt 2024

Ahojte chcem sa spýtať či ste na svadbu riešili svadobnú koordinatorku ktorá vybavila dj,kameramana ,catering, čepčenie atď. 🙂

thirstymonk
5. okt 2024

Pre pana nie. Uz len to by chybalo. Dost, ze nam to kazili moji rodičia, co do vsetkeho museli zasahovat a vsetko chceli dirigovať, este ze by mi uplne cudzí random typek vyberal fotografa a menu 🤦

bessie12
5. okt 2024

@luuvr nie. Za mňa sú to zbytočné vyhodené peniaze. Všetko si riešim sama. Nie je to nič čo by sa nedalo zvládnuť 🙂

taktotedanie
5. okt 2024

Zbytocnost
Nebud premotivovana nevesta, v klude
Usetris peniaze a bude to podla teba, ved snad mail napisat ci zavolat a opytat sa na volny termin vies, vsak?

katica06
5. okt 2024

@luuvr nie, ani ma to nenapadlo, ale ak máš prachy na rozhadzovanie...

jomarch
5. okt 2024

@luuvr ano, pretoze sme mali svadbu v inom meste ako zijeme. my sme si pozhanali vsetkych a ju sme poverili zvysnou organizaciou a koordinaciou vsetkeho a vsetkych. velmi nam to ulahcilo pripravy, ktorych beztak bolo dost. a popri celom rozpocte na svadbu to uz bola len zanedbatelna polozka.

tundra
6. okt 2024

Je to tvoj den a ked chces koordinarku,tak si ju objednaj.Otazka je, ci ju skutocne potrebujes alebo uvazujes nad tym,len preto, lebo je to teraz cool😁.
Nezabudni, pred obradom na psychologa,pred svadobnou nocou na sexuologa a ked ides do zväzku manzelskeho,urcite sa porad aj s financnym poradcom😉.Nebudes musiet,potom zakladat nove temy na MK,ohladne spoluzitia v manzelstve.

luuvr
autor
6. okt 2024

@tundra vydatá som dnes zrovna 6 rokov, svadbu som si zorganizovala sama, 😃 robím prieskum či je o to záujem a akú majú skúsenosť 🙂

kris_tin257
6. okt 2024

Momentálne išlo všetko hore, priestory, kvety, a všetci dodávatelia... Nevesty ktoré by aj chceli pomôcť a využiť podobnú službu si dvakrát rozmyslia či dajú ďalší výdaj navyše koordinátorke alebo agentúre

martinmmartin
7. okt 2024

A zaroven je to job kde kazdy co sa len myhne okolo bude mat silny nazor ako sa to dalo urobit lepsie- cesta na psychiatriu

tiezjedna
7. okt 2024

@luuvr kamarátka mala a veľmi si pochvaľovala, pretože ona bola v tom čase na vysokej manažérskej funkcii a absolútne nestíhala. Prakticky si fyzicky bola vybrať iba šaty a obzrieť priestory. Všetko ostatné vysúhlasovala mailom... Sa aj s mužom rehocú, že keby nebolo jej, tak dodnes nie sú svoji😂