Svadobní hostia

16. apr 2022

Ahojte, mám taký problém. Máme už pozvaných večerných a denných hostí na jún. Teraz som si uvedomila, ako sa to blíži, že niektoré osoby z tých večerných hostí by som tam chcela mať celý deň, z rôznych dôvodov ktoré som si uvedomila až teraz. Vôbec neviem ako by to vyznelo po pozvaní na večer ich akože pozvať znova a na celý deň. Viem že by sa potešili ale zároveň či neni dobré to už nechať tak ako to je a nestrápňovať sa? :D čo by ste spravili vy? Hľadieť na sovju spokojnosť alebo na to ako to bude vyzerať?

joesvk
16. apr 2022

Normálne ich pozvi na celý deň. Niečo si vymysli, že po dohode so snúbencom ste to prehodnotili.Keď hovoríš, že sa potešia, tak nie je problém...
Asi si ešte veľmi mladá, ale vždy rob veci preto, aby ti to vyhovovalo a nie ako to bude vyzerať.

sweetlife001
16. apr 2022

Normálne by to vyznelo a nie je to trápne. Horšie by to bolo opačne, povedať niekomu, kto je pozvaný od začiatku, že má zrazu prísť len večer 😃

autor
16. apr 2022

@sweetlife001 o dakujem za super nazor cakala som skor že ma tu zhejtuju🥰🤣🤣

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
16. apr 2022

@joesvk a ďakujem za názor to si cením

autor
16. apr 2022

@joesvk mladá... joj kiežby🤣🤣nie tak to nie je, väčšinou mám všetko na 100% premyslené, čo sa týka svadby tobôž, ale toto som ozaj nechtiac prehodnotila. Najmä kvôli reakcií ľudí. Daktorí si nevážia že som ich pozvala, a tí ktorí sa najviac radovali že boli pozvaní tak boli pozvaní večer. Nevedela som že svadba mi dá tak veľa čo sa týka vzťahov.

martinq54
Odpoveď bola odstránená
Zobraz