Svadobné topánky v prípade, ak ste rovnako vysoké ako váš partner

7. jan 2021

Ahojte babulky. Tie ktoré ste rovnako vysoké ako vaši muži a vydávali ste sa-mali ste nízke topánočky alebo vysoké lodičky? Ja milujem vysoké opätky ale som rovnako vysoká ako môj budúci muž takze sa neviem rozhodnut 🤷‍♀️

ivanizna
7. jan 2021

Ahoj 🙂 Ja som mala iba 3cm opätok, aj to nebol medzi nami nejaký extra rozdiel, ale bolo to aj praktické

lylyjana
7. jan 2021

myslim, ze si zober nejaky nizky opatok, len kvoli tomu, ze sa inak zena nesie, ked ma opatok ako ked ho nema vobec. Neviem ci sa budes chciet hrbit na kazdej fotke, aby si od neho nebola vyssia. A pod satami aj tak nebude vidno, co mas na nohach. Manzel je len o trosku vyssi odomna, takze ja som to tiez takto riesila. Plus tento den je o vas oboch, nie len o tebe, tak neviem, ci by jemu nevadilo, ze bude na teba do hora pozerat :D

ajko2011
7. jan 2021

Ja som mala tenisky.😂

nana8989
7. jan 2021

Ja som mala balerinky a vôbec neľutujem 😊

katarinka2290
7. jan 2021

Ja som mala tiez baleriny,meriam 177cm,manzel tiez tak,aj na foto to lepsie vyzeralo ked som.nebola vyssia od neho

pribinak
7. jan 2021

@nana8989 aj som mala balerínky. Skvela voľba. Maximálne pohodlne, žiadne boľavé nohy a otlaky

zuzkapap
7. jan 2021

Ja som mala botasky a som veľmi rada lebo pri tom všetkom strese v ten deň by som ešte opätky nechcela pridavat 😅 vôbec to nieje vidno co je pod šatami, takže je to jedno a bolo to super pohodlné

jajka71
7. jan 2021

Ja som mala nizsky opatok a také tie cvicky ako majú baletky ku kroju co mi na redovy z Detvy požičala otcova sestra a neľutujem....

autor
7. jan 2021

ĎAKUJEM KAŽDEJ ❤️ Pomohli ste mi 🙂

hederamonstera
8. jan 2021

ja som mala baleriny, naco sa trapit na svadbe s opatkami, ak zena nie je na ne uplne zvyknuta 🙂

katkami123
8. jan 2021

Ja tenisky a neľutujem. Deň pred svadbou som buchla nechtiac nohou do debničky s kolacmi, noha mi strašne napuchla a nič iné sa ani obuť nedalo. Do toho každý chcel so mnou tancovať, porozprávať, v lodickach by som to nedala.

qetka
8. jan 2021

ja tenisky tiez, aj ked som o dost nizsia ako moj muz. Ale mam rada pohodlie a kedze mam dost siroku nohu, tak lodicky su pre mna utrpenie 🙂

ivca88
8. jan 2021

Na fotenie kde budeš sama, alebo keď budete sedieť, si daj vysoké topánky.
Ale tam kde ste spolu, tam by som volila nižšie. Isto by ťa to štvalo že vyzerá byť malý na fotkách oproti tebe

ivinkapink
8. jan 2021

ja som mala baleriny, pod suknou to nebolo vidno, takze suuper, nohy neboleli...a na foteni som mala gumaky 😀 /fotili sme sa v lese pri zrucanine klastora/