Svadobné tlačoviny - cena

10. máj 2023

Ahojte,
koľko Vás približne vyšli všetky tie svadobné tlačoviny ? Tie rôzne, čo sa dávajú tlačiť .. napr. od oznámenia, obálky, tie drobné oznámenia - pozvania k stolu, menovky na stôl, zasadací poriadok, uvítacia tabuľa - nadpis na nej, menu, nápisy na darčeky pre hostí "výslužky" a pod.,, je toho kopu.. Páči sa mi to, keď je to všetko jedným štýlom urobené, písmo ma jednotný font. Dávali ste si to niekto vytvárať a tlačiť jednej firme ? Len by som chcela asi približnú sumu, koľko to asi stálo 🙂 Ďakujem

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kitycat
10. máj 2023

Oznamenia, menovky a infokarticky dom dala spravit firme. Uz lentlac, navrh dom si spravila sama vo worde 💪

Zasadaci poriadok a take tie "fotokutik", "miesto pre dary" som sprabila v praci (🙈) a dala donramu alebo podlepiila ten zasadaci. Cisla stolov boli v malom papierovom srdiecku a stojany boli z korkovych uzaverov

No a nemali sme ziadne take ze mini karticka ku stolu a mini karticka na dary, ale vsetci pozvani na cely den dostali oznamenie a tu infokartu vo velkosti oznmenia a tam bolo naraz rozpisane na miesto, dress code, ubytovanie a dary

Vysluzka boli kolace co ostali a to sme balili tak nadivoko.. zbytocne prachy uz ozaj..

lilianka28
10. máj 2023

Toto všetko, ak si aspoň trochu zručná, dokážeš v počítači navrhnúť podľa svojich predstáv a vytlačiť na lepší papier sama.

autor
10. máj 2023

@kitycat
@jj298
Dakujem za odpovede, rozmyslam ze si to pripravim doma sama, len som chcela asi pribliznu cenu co to asi stoji, ci sa mi s tym oplati babrat doma ci ani nie, je predsa jednoduchsie to dat firme spravit. Svadba ale nebude velka, rozpisala som toho viac no nebudem tam vsetko cpat, nech to zasa nie je az zbytocne precackane. 🙂

unicornlady
10. máj 2023

Kamarát to niekde z internetu objednával. Tam ťa to vyjde lacnejšie a aj množstevné zľavy sú potom dobré.
Pierka pre chlapov sa objednávali zo sashe.sk. Tiež je tam veľký výber a aj lacno sa dá nájsť. (jedno stálo okolo 30 centov

vero96
10. máj 2023

všetko nam robila jedna firma,dokopy to vyšlo do 400€ bola k tomu aj fotokniha, do ktorej išli fotky z fotobúdky.

malaopicka
10. máj 2023

Idealne si to dať naceniť u niekoho, koho práca sa ti páči. Je to rôzne. Kamarátka dávala robiť takmer všetko z tvojho vymenovaného pre 110 ľudí a vyšlo ju to menej ako nás len oznámenia (mali sme 40ks). Oni si s mužom návrh urobili sami a dali tlačiť u známeho za nákupnú cenu, my sme dávali robiť všetko na mieru u drahej firmy. Obe sme mali svadbu minulý rok 2 týždne po sebe.

kitycat
10. máj 2023

Myslim, ze nejak do 30 eur ma to vyslo, pre 50 ludi

vivian27
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valiant
12. máj 2023

Pozri si na sashe.sk, tam je toho strasne vela. Vsetky tieto svadobne blbosticky ti tam sikovne kocky pripravia. Mas tam aj ceny a vidis aj hotovy dizajn